Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Ankiety w IPBoard 4


juggler

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Zauważyłem, że w IPB 4 jest możliwość edycji głosów w ankietach - to jest mogę wpisać ręcznie ile głosów poszło na jakąś opcję. Pojawia się jednak problem w postaci takiej, że nie aktualizuje to licznika wszystkich głosów. Przykład:

 

Czy mnie lubisz?

Tak - 3 glosy

Nie - 2 głosy

 

Razem 5 głosów. Zmieniam, że TAK ma 20 głosów (:D), ale łączna wartość głosów jest nadal 5. 

 

Myślę sobie, pewnie przeliczanie jest na etapie oddawania głosu, ok. Odszukałem sobie tabelę polls, wiersz, zmieniłem z poziomu komórki łączną wartość głosów - pokazuje poprawnie, myślę - fajnie. Wracam na drugi dzień na forum, a tu liczba głosów chyba przeliczyła się ponownie, bo mam na nowo starą wartość. 

 

Pytania:

 

1. Czy jest jakiś plugin, a może wbudowana funkcja, która nie pokazuje łącznej liczby głosów? Czy to tylko kwestia szablonu?

2.  Może macie pomysł jak wpłynąć na to by, by wartość łącznej liczby głosów nie zmieniała się? 

 

Edit:

Znalazłem coś takiego: https://invisioncommunity.com/forums/topic/441293-ne-hide-poll-results/page/2/ i zadałem pytanie autorowi, bo nie mam pewności czy to będzie spełniało wymagania. W każdym razie za Wasze komentarze też będę wdzięczny :) Może ktoś ma jeszcze pomysł. 

 

Edytowane przez juggler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
12 minut temu, juggler napisał:

Myślę sobie, pewnie przeliczanie jest na etapie oddawania głosu, ok. Odszukałem sobie tabelę polls, wiersz, zmieniłem z poziomu komórki łączną wartość głosów - pokazuje poprawnie, myślę - fajnie. Wracam na drugi dzień na forum, a tu liczba głosów chyba przeliczyła się ponownie, bo mam na nowo starą wartość. 

Zmieniłeś liczbę głosów, ale już sama liczba głosów (w innej tabeli) się nie zgadza i skrypt sam automatycznie aktualizuje ją do poprawnej.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, ale to wychodzi na to, że nie można manipulować ilością głosów :) Niby to rozumiem, ale po co w takim razie IPS pozwala na wstawienie własnej liczby przy opcjach, jeśli jej nie uwzględnia przy przeliczaniu łącznej ilosci? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.