Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Sprawdzanie istniejących tematów...


godfather

Rekomendowane odpowiedzi

Skomplikowane, ale gdybym wiedział jak się ten mod nazywa to bym sam sobie poszukał :)

Pamiętam po prostu, że widziałem go gdzieś na vB i był nawet przydatny. Jak to działało: wpisywało się nazwę tematu, a on na jej podstawie sprawdzał, czy dany temat istnieje, a poniżej wypisywał wszystkie podobne tematy. Wiadomo, że jakiś słów się używa identycznych do tego samego problemu, czasem inaczej się coś formułuje, więc przydatność modyfikacji idealna nie jest, niemniej jednak jest do dobre.

Czy ktoś się z tym spotkał w ipb? Ja postaram się poszukać tego forum, gdzie to było i spytać admina o nazwę moda w vB, ale może ktoś to widział?

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie ma, ale gdzieś na forum ktoś o to pytał, tylko nie napisał w dziale z modami w produkcji i kurde teraz nie mogę tego znaleźć :)

Generalnie Ty pytasz o moda działającego 'na ajaxie', a ja pisałem, że postaram się zrobić 'statyczną' wersję. :) Że po napisaniu tematu (próbie) sprawdza słowa kluczowe z tematu..

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie musi to być modyfikacja wyszukująca na bieżąco, a jedynie blokująca możliwość napisania tematu, jeśli podobny już istnieje. Czy może nawet nie blokująca, a wymuszająca dodatkowe potwierdzenie w takim wypadku.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
wpisywało się nazwę tematu, a on na jej podstawie sprawdzał, czy dany temat istnieje, a poniżej wypisywał wszystkie podobne tematy
Z taką mądrą modyfikacją ja się nie spotkałem, natomiast na jakimś forum trafiłem na taką funkcję:

Pisało się nowy temat, przycisk wyślij - i wtedy pokazywał się komunikat z pytaniem: czy poszukałeś takich samych tematów na forum?(oczywiście z przyciskiem do szukajki).

Dopiero po potwierdzeniu tekst szedł na forum.

Nie pamiętam jaki to był portal, jak znajdę to dam adres. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, za dużo czasu na Wykopie spędzacie :lol:

jozefg, Twój opis nie będzie spełniał swojej roli. Użytkownicy w końcu się przyzwyczają, że po napisaniu tematu trzeba kliknąć dwa razy OK - i będzie ich to raczej irytować, niż pomagać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jozefg, Twój opis nie będzie spełniał swojej roli. Użytkownicy w końcu się przyzwyczają, że po napisaniu tematu trzeba kliknąć dwa razy OK - i będzie ich to raczej irytować, niż pomagać...

To była tylko moja uwaga dotycząca tego co na forach widziałem(i nie jest to z wykopu)a było to na którymś z for technicznych, bodajże elektrycy.pl czy coś podobnego. :lol:

Edit: O ile pamiętam to tu: http://ise.pl/forum/

Edytowane przez jozefg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • Manager

Śmiga? Aż sprawdzę, u mnie na testowym nie działało.

P.s. nie wiem, czy widzieliście w kodzie:

private function _buildKeywordsCond( $title = '' )

{

/* Script by DawPi => (DP30) Similar Topics v1.0.1 */

Także ten mod opiera się na moim skrypcie - głównie! :P

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.