Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zdefiniowanie CSS tylko dla wybranej strony


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez SeNioR,

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Być może był już taki temat, ale nie znalazłem. Czy jest jakiś sposób na zdefiniowanie CSS tylko dla danej strony? Normalnie zrobiłbym to przy użyciu ID, albo jakiejś unikalnej wartości, ale nie mam kompletnie o co się zaczepić bo strony nie posiadają żadnej unikalnej dla siebie wartości.

 

Wartości w tagu body są takie same dla każdej strony.

 

<body class='ipsApp ipsApp_front ipsJS_has ipsClearfix' data-controller='core.front.core.app' data-message="" data-pageApp='cms' data-pageLocation='front' data-pageModule='pages' data-pageController='page'>

 

Mogę zrobić to tak, jednak obejmuje to wszystkie strony. Jeżeli macie jakiś trick, który akurat nie przychodzi mi do głowy to dajcie znać :) 

 

body[data-pageApp='cms'] #jakisdiv .jakasklasa a{ }

 

Potrzebujesz skonwertować skrypt? Chcesz dokonać migracji z phpBB lub MyBB do Invision Community albo na odwrót? Napisz do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
8 minut temu, SeNioR napisał:

tylko dla danej strony?

Czyli dla jakiej? Daj konkretny przykład takiej strony. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie, to nie ma znaczenia.

 

Przykładowo chciałbym zmienić ikonkę w nagłówku przez CSS, ale tylko po wejściu na konkretną stronę np. /mojastrona/. Dlatego potrzebna mi jest jakaś unikalna wartość o którą mogę się zaczepić.

 

Potrzebujesz skonwertować skrypt? Chcesz dokonać migracji z phpBB lub MyBB do Invision Community albo na odwrót? Napisz do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Edit. Coś mi właśnie przyszło do głowy. Mogę stworzyć swój szablon.... :P 

__________________

Stworzyłem nowy szablon strony z zawartością globalTemplate, dodałem tam swoją unikalną wartość ?

 

O to mi w zasadzie chodziło. Choć teraz jeżeli zmienię coś w globalTemplate to będę musiał to zmienić też w tym szablonie strony.

 

No ale na obecną chwilę to jedyne rozwiązanie.

  • Lubię to 1

Potrzebujesz skonwertować skrypt? Chcesz dokonać migracji z phpBB lub MyBB do Invision Community albo na odwrót? Napisz do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
3 godziny temu, SeNioR napisał:

Przykładowo chciałbym zmienić ikonkę w nagłówku przez CSS, ale tylko po wejściu na konkretną stronę np. /mojastrona/.

To z Pages, tak?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi dodałem temat w dziale "Pages' więc tak chodzi mi o aplikację Pages :D Chyba coś dzisiaj nie kumamy co? :D 

Potrzebujesz skonwertować skrypt? Chcesz dokonać migracji z phpBB lub MyBB do Invision Community albo na odwrót? Napisz do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.