Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Dodatkowa metoda logowania i aktualizacja aplikacji


szok2115

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

od długiego czasu używałem dodatkowej metody logowania "MySQL Database", tak aby można było się logować do forum używając danych z innej aplikacji.

Po aktualizacji forum ta metoda kompletnie przestała mi działać, a jakakolwiek próba edytowania jej w ACP kończy się HTTP ERROR 500, w przypadku dodawania metody od nowa efekt jest ten sam.

Natomiast przy próbie zalogowania wyświetla się Coś poszło nie tak, jak powinno. Proszę spróbować ponownie.

 

Drugim moim problemem po aktualizacji forum jest błąd przy próbie aktualizacji wtyczki/aplikacji, próbowałem na dwóch różnych i przy obu otrzymuje błąd Podczas instalowania zasobu wystąpił błąd. Prześlij zgłoszenie do pomocy technicznej w celu uzyskania dalszej pomocy. Dotyczy to: Template System v1.3.2 Od HeadStand i Forms v1.4.3 Od Michael.J.

 

Najbardziej zależy mi na pozbyciu się problemu logowania. Będę wdzięczny za każdą wskazówkę.

Edytowane przez szok2115
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie metody logowania nic nie widzę.

Co do aktualizacji aplikacji, to teraz zauważyłem:

Cytat

Extraction from phar "/tmp/IPSMPnrAazy.tar" failed: Cannot extract "Application.php", could not open for writing "/var/www/forum/applications/templates/Application.php"

 

Cytat

#0 /var/www/forum/applications/core/modules/admin/marketplace/marketplace.php(938): PharData->extractTo('/var/www/forum/...', NULL, true)
#1 /var/www/forum/applications/core/modules/admin/marketplace/marketplace.php(280): IPS\core\modules\admin\marketplace\_marketplace->_installApplication(Array, '/tmp/IPSMPnrAaz...')
#2 /var/www/forum/system/Dispatcher/Controller.php(90): IPS\core\modules\admin\marketplace\_marketplace->install()
#3 /var/www/forum/applications/core/modules/admin/marketplace/marketplace.php(40): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#4 /var/www/forum/system/Dispatcher/Dispatcher.php(153): IPS\core\modules\admin\marketplace\_marketplace->execute()
#5 /var/www/forum/admin/index.php(13): IPS\_Dispatcher->run()
#6 {main}

 

Edytowane przez szok2115
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
20 godzin temu, szok2115 napisał:

a jakakolwiek próba edytowania jej w ACP kończy się HTTP ERROR 500, w przypadku dodawania metody od nowa efekt jest ten sam.

W jakichś logach serwera może coś jest? Pytałeś admina?

20 godzin temu, szok2115 napisał:

Extraction from phar "/tmp/IPSMPnrAazy.tar" failed: Cannot extract "Application.php", could not open for writing "/var/www/forum/applications/templates/Application.php"

Folder applications/ ma odpowiednie chmody? Jakie ma w ogóle u Ciebie? :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foldeer applications/ ma 777, applications/templates 755, applications/templates/Application.php 644.

 

Włączyłem "display_errors" w php.ini i w tym momencie pojawia się to 

Cytat

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 14696448 bytes) in /var/www/forum/system/Db/Db.php on line 681

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
7 godzin temu, szok2115 napisał:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 14696448 bytes) in /var/www/forum/system/Db/Db.php on line 681

W którym miejscu dokładnie lub podczas jakiej operacji?  Do ACP się możesz zalogować - sprawdź zakładkę Support czy tam nie wyskakują jakieś błędy/info.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 14696448 bytes) in /var/www/forum/system/Db/Db.php on line 681

Wyświetla się przy próbie zapisania metody logowania MySQL Database - przed aktualizacją forum takiego problemu nie było.

 

W zakładce Support nie ma żadnych błędów poza zaleceniem aktualizacji PHP.

 

Z tego co widzę właśnie dostałem możliwość zaktualizowania d4.6.11, jutro sprawdzę, czy cokolwiek zmieni to w moim przypadku.

--

Aktualizacja niczego nie zmieniła, moje problemy nadal występują.

Edytowane przez szok2115
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Możesz nakręcić filmik jak to wygląda dokładnie?

P.s. tam coś jest nie halo, bo występuje próba zapisu 14MB danych, a tyle to jest... bardzo sporo. ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.