Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Frazy dot. wgrywania załączników


SeNioR

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak już wspominałem w innych tematach dużo fraz jest niepotrzebnie rozwiniętych, powinny być tłumaczone 1:1 jeżeli jest to możliwe gramatycznie i językowo.

 

Klucze:

editor_attach_choose_nodrag

editorAttachmentTitle

 

Oryginalna fraza:

Add Files

 

Wasza fraza:

Kliknij, aby wybrać pliki

 

Proponowana fraza przeze mnie:

Dodaj pliki (lepsze wezwanie do działania po co wspominać tu o klikaniu??)

 

----------------

 

Klucz: editor_attach_other

 

Oryginalna: Other Media

Wasza: Wstaw inne media

Proponowana: Inne media

 

Bedąc na telefonie w przypadku języka PL przycisk jest dodawany pod drugim bo frazy są zbyt długie, natomiast frazy oryginalne są krótkie i przyciski są obok siebie. Niby szczegól ale jak widać po moich tematach dużo jest tego typu "szczegółów" które zmieniają wygląd UX...

  • Lubię to 1

Potrzebujesz skonwertować skrypt? Chcesz dokonać migracji z phpBB lub MyBB do Invision Community albo na odwrót? Napisz do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna fraza "topic_auto_follow_suffix" która sprawia że suwak jest pod a nie obok czyli " Włącz powiadamianie o odpowiedziach" gdzie oryginalnie jest "Follow Topic".

 

Proponuję "Obserwuj temat" albo "Śledź temat". - lepsze wezwanie do działania

Edytowane przez SeNioR
  • Lubię to 1

Potrzebujesz skonwertować skrypt? Chcesz dokonać migracji z phpBB lub MyBB do Invision Community albo na odwrót? Napisz do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nieprzeczytana zawartość
  • Zawartość, którą rozpocząłeś
  • Zawartość, którą obserwujesz
  • Użytkownicy, których obserwujesz
  • Treści, które opublikowałem

Skoro wszystko jest jako TY to "Treści, które opublikowałem" też powinny być czyli "Treści, które opublikowałeś

Edytowane przez SeNioR
  • Lubię to 1

Potrzebujesz skonwertować skrypt? Chcesz dokonać migracji z phpBB lub MyBB do Invision Community albo na odwrót? Napisz do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.