Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Wgrywanie szablonu


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Trochę mnie nie było. Były ważniejsze zajęcia, ale nie o tym.

 

Od jakiegoś czasu znajomy chce przenieść się na najnowszą wersję - Ma aktualnie nulleda więc raczej sluszny wybór aby w końcu zakupić lickę.

Jako iż robiłem jego poprzednie forum, to odezwał się do mnie z prośbą o ponowną pomoc.

Załozylem konto i aktywowałem wersję próbną, creator. Następnie zalogowałem się do forum i do ACP

Pierwsze co zawsze robiłem no to wgrywalem szablon, w związku z tym szybki przeskok na sam dół lewej kolumny > motywy > utwórz nowy a tu zonk.

 

W starej wersji silnika, tej na nulledzie mam możliwość wgrania motywu przez xml, natomiast w nowej nie.

Stara:

image.thumb.png.314a90f89a40592f311d65d184a78433.png

 

Nowa:

image.thumb.png.2fb5a78d90e814618162b89834de73a0.png

 

Mam tylko możliwość zmiany edytora - co nie za bardzo mnie interesuje. 

 

I teraz kilka pytań:

- Czy po prostu wersja próbna jest aż tak okrojona że nie mogę wgrać motywu?

- Czy może wersja creator jest aż tak okrojona i po zakupie nie będę mógł wgrać szablonu?

- Czy ewentualne możliwe wtyczki będą na tej licencji działały? (chodzi tylko o same działanie, bez względu na wersję.)

- Czy szablon z wersji 4.4.0 będzie kompatybilny z nowszymi, wersjami ips'a?

- oraz jakie są różnice pomiędzy creator a begginer? Na stronie ips'u ciężko się doszukać jakoś sensownie tych różnic.

 

Jestem starym i dobrym wyjadaczem ips'u i dzisiaj czytając stare posty dopiero dowiedzialem się że nie można juz sprzedawać licencji, co dla mnie jest nie do pomyślenia :P

 

Będę wdzięczny za odpowiedz :) 

Pozdrawiam

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CleanShot2024-03-01at20_43.34@2x.thumb.png.7a432ecda68ae2bc9753ba89f3b797ff.png

14 minutes ago, Jakub Pakulski said:

- Czy ewentualne możliwe wtyczki będą na tej licencji działały? (chodzi tylko o same działanie, bez względu na wersję.)

- Czy szablon z wersji 4.4.0 będzie kompatybilny z nowszymi, wersjami ips'a?

nie i nie

15 minutes ago, Jakub Pakulski said:

oraz jakie są różnice pomiędzy creator a begginer? Na stronie ips'u ciężko się doszukać jakoś sensownie tych różnic.

Podstawowe funkcje. To jest cloud więc nie masz możliwości pobrania silnika i nie masz licencji. Jak chcesz mieć self-hosted to musisz wejść tu https://invisioncommunity.com/buy/self-hosted/

See me on GitHub or aXenDev.net!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
12 godzin temu, Jakub Pakulski napisał(a):

- Czy po prostu wersja próbna jest aż tak okrojona że nie mogę wgrać motywu?

- Czy może wersja creator jest aż tak okrojona i po zakupie nie będę mógł wgrać szablonu?

Z cloudem to oni "ciągle" coś zmieniają więc najlepiej podpytać u źródła jak to wygląda.

12 godzin temu, Jakub Pakulski napisał(a):

- Czy ewentualne możliwe wtyczki będą na tej licencji działały? (chodzi tylko o same działanie, bez względu na wersję.)

Nie rozumiem pytania. Jakie ewentualne możliwe wtyczki? Wyjaśnij.

12 godzin temu, Jakub Pakulski napisał(a):

- Czy szablon z wersji 4.4.0 będzie kompatybilny z nowszymi, wersjami ips'a?

Nie.

https://invisioncommunity.com/index.php?app=core&module=system&controller=plugins&do=diff

12 godzin temu, Jakub Pakulski napisał(a):

- oraz jakie są różnice pomiędzy creator a begginer? Na stronie ips'u ciężko się doszukać jakoś sensownie tych różnic.

https://invisioncommunity.com/buy

Wg mnie dość dobrze pokazane co jest w jednym i co w drugim. Porównując pozycje 1:1 można łatwo zorientować się czego nie ma w begginer.

 

12 godzin temu, Jakub Pakulski napisał(a):

Jestem starym i dobrym wyjadaczem ips'u i dzisiaj czytając stare posty dopiero dowiedzialem się że nie można juz sprzedawać licencji, co dla mnie jest nie do pomyślenia :P

Heheh. ;)

Dlaczego nie do pomyślenia? Też mi się to średnio widzi, ale biznes musi się spinać. Tak to sobie wymyślili po prostu.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.