Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Szablon Ostrzeżeń


Dr R.I.P

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o zrobienie takiej samej modyfikacji o jaką była prośba przy wersji 2 ;)

Mianowicie:

Wybierało by się w ACP wszystkie pola do wpisania, w tym szablonie po szybkim wybraniu powodu dodawałoby warna, temat PW i jej treść, bez kolejnego wklepywania tego samego. Jest to bardzo przydatne przy dużych forach.

Modyfikacja oczywiście musiałaby uwzględniać to, w którym miejscu dany warn był przyznany, po prostu link do postu/czy został dodany w profilu.

Dodatkowo ode mnie można by dodać taki czerwony pasek jaki był (DP23) Show Warn Under Post

Wszystko pięknie i w 1 modyfikacji. ;)

Mam nadzieję że dobrze przepisałem. Oryginalna treść prośby tutaj: Szablon Ostrzeżeń

Edytowane przez Dr R.I.P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam możliwość banowania przez moderatora oraz definiowanie w ACP ilości punktów karnych za dany typ ostrzeżenia. Fajnie by było, gdyby front panel dla moderatora był w postaci listy z radio buttonami, np.

  • Zły dział (1)
  • User się nie umył (1)
  • Obrażanie użytkowników (2)
  • Reklama (4)
  • Ban!
  • Inny: [pole tekstowe=tytuł PW] [lista rozwijana=ilość punktów]

(pod listą pole tekstowe do wpisania PW dla wyboru 'Inny')

W ACP widziałbym coś na wzór Custom Pages czy BBCode - tzn. listę przewinień. Po kliknięciu na Dodaj wyświetlałby się formularz zawierający Nazwę przewinienia, Ilość punktów do przyznania, Tytuł i Treść PW oraz pola wyboru ograniczeń pisania postów lub moderacji przez moderatora (definiowane przez admina w ACP dla każdego przewinienia z listy). Dobrze by było, gdyby po zbanowaniu system nie wysyłał PW, tylko maila oraz żeby dało się także odrzucić wszystkie posty usera napisane przez dany okres czasu (tak jak jest w standardzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by z tego zrobić połączenie kilku modyfikacji na raz, a konkretnie:

• Automatyczne wygasanie warna po określonym czasie

• Tak jak pisał Dr R.I.P Automatyczne dodanie informacji w poscie o tym, że dany post otrzymał warna.

• Opcja pełnego kasowania warnów dostępna jedynie w ACP

Oraz dodatkowe opcje które są np na vBulletin:

• Możliwość wyboru powodu warna z listy stworzonej przez admina w ACP (razem ze stałym czasem i ilością warnów)

• Możliwość wpisania własnego powodu warna, wybrania ilości czasu trwania warna oraz ilości punktów

• Automatyczne wysłanie PW do osoby która otrzymała warna wraz z załączonym linkiem do postu, jego treścią, powodem warna, czasem na jaki otrzymał warna i ile otrzymał punktów.

• Dodawanie w profilu do listy warnów postu za który go otrzymał, ilości punktów oraz czasu jego trwania

To chyba na tyle jak na razie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Manager

Skoro DawPi już wpadłeś w Modding Spree, może pomyślałbyś o tej modyfikacji? Na pewno ułatwi ona życie wielu użytkownikom...

Niestety w chwili obecnej mam dużo zleceń którymi muszę się zająć. O tym modzie pamiętam i na 99% będzie. ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

Nie musisz DawPi tracić czasu, moi koledzy wyparli na mnie ten pomysł i już go wykonuję. Za jakiś czas podeślę na IZE.pl

Jeżeli Ci pomogłem, nie zapomnij proszę o kliknięciu - add.png

Możesz liczyć na moją pomoc z zakresu: PHP5, MySQL, JavaScript i Ajax | W trakcie nauki CSS i xHTML!

W sprawie pomocy z zakresu IP.Board służę pomocą w dziale Zaawansowane programowanie IP.Board

Proszę o nie wysyłanie próśb PW o prywatną pomoc - pomagam JEDYNIE na forum lub na zlecenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

DawPi ma rację - dedykowany na 3.0, jak i każda inna modyfikacja, którą wykonam. Na 2.3.X mam forum, ale wszystkie modyfikacje jakie obecnie robię, tworzę dla najnowszej wersji. Proszę oczekiwać modyfikacji w ciągu ~2 tygodni, ponieważ mam pracę i zostaje mi tylko parę h po niej dla siebie :-)

Jeżeli Ci pomogłem, nie zapomnij proszę o kliknięciu - add.png

Możesz liczyć na moją pomoc z zakresu: PHP5, MySQL, JavaScript i Ajax | W trakcie nauki CSS i xHTML!

W sprawie pomocy z zakresu IP.Board służę pomocą w dziale Zaawansowane programowanie IP.Board

Proszę o nie wysyłanie próśb PW o prywatną pomoc - pomagam JEDYNIE na forum lub na zlecenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich. Odkopuje temat. 2 tygodnie minęły, ize.pl nie działa ^^ a modyfikacji jak nie blo, tak nie ma.

Przede wszystkim interesuje mnie dawanie Warka za konkretny post i żeby w tym poscie pojawiała się informacja o otrzymany warna i powód [który uzupełnia modek podczas wlepiania ostrzeżenia] Czyli zgrubsza wszystko to co opisaliscie wyżej. Czekam na efekty i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy i Ciebie, dziękujemy za Warkę. Nie wiem czemu napisałeś, że ize.pl nie działa, więc skupię się na pozostałej treści Twojej wypowiedzi. Nie możesz wymuszać na modderach stworzenia tej modyfikacji. Jeśli nie pojawiła się w przeciągu wspomnianych dwóch tygodni, to znaczy, że Largo nie miał czasu podjąć się tego zadania lub natrafił na komplikacje, które wydłużą jego dokonania. Życzę więc więcej cierpliwości i zaczęcia doceniania tego, co tutaj otrzymujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja z zainteresowaniem przyglądam się pracy nad tą modyfikacją której tak bardzo brakuje mi w "dwójce". Osobiście czekam na jakąś wersję 3.1.x zanim się przesiądę do tego czasu powinny pojawić się interesujące mnie modyfikacje.

@Amfidiusz

on chyba wpisał adres, ize.pl :D

Largo tak wielu na Ciebie liczy, ale nie czuj presji :D. Z góry staropolskie "Bóg zapłać" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Wiem, ponowne odświeżanie tematu jest bez sensu. Chciałem zapytać Pavulona czy może on skusiłby się na napisanie tego zestaw dodatków? Jeśli oczywiście Tobie też się to przyda, bo chyba dla samego napisania nie będzie Ci się chciało. Jak widać znalazłoby się parę osób chętnych na to cudeńko :D. Oczywiście ktoś inny też jest mile widziany. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.