Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Nabór na moderatora! :)


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

A ja natomiast myślę że tutaj więcej moderatorów zbytnio nie trzeba(no może jednego), DawiPi siedzi przeważnie często, a jak nie to jest Jakub(kogoś pominąłem? :D), a tutaj i tak zbytnich rewolucji moderatorskich nie ma. A żeby pomagać nie trzeba mieć rangi moda :P

  • Lubię to 3

ipbaddons.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość CompanyTalk

Widzę , że tutaj ostatni post jaki padł to Napisano 14 sierpień 2011 - 19:20.. To dlaczego ja mam nie spróbować ? hmm.. :D

Pozwólcie , że troszkę was zanudzę i dajcie mi troszkę się tutaj rozluzować :D Kim jestem ? hmmm jak z większośc z was jestem człowiekiem (mam nadzieję). Moja obecność na tym forum jako 'użytkownik' jest już od pół roku. Forum znam od jakiegoś roku - na początek odwiedziałem forum jako gość , z powodu iż chciałem skonfigurować 'meine' forum. Miałem problem z modyfikacją i nie wiedziałem jak ją rozwikłać , więć postanowiłem się zarejestrować :D

Można tutaj liczyć na pomoc i błyskawicznie dostaję odpowiedź , co mnie bardzo zdziwiło :blink: :blink: Co nie zmienia faktu , że DawPi jest uzależniony od tego for'a - ale to jego praca (wkońcu po coś te forum stworzył). Może kilka słów o mnie. Mam 18 lat , stronami www zajmuję się od 3 lat :D mój pierwszy silnik php by przemo :D dobra koniec miłych i ciepłych słów teraz niżej dostuje się do własnego wzoru :D

2. Dlaczego akurat Ty?

Odp: A dlaczego nie ? Jestem tutaj bywalcem od półroku , poznałem już tutaj kiilka fajnych ciekawych ludzi. Co z roku na rok , forum staje się naprawdę ciekawe i coraz więcej ludzi z niego korzysta z czego wynika wielki spam i trudno jest opanować to administracji. Co nie zmienia faktu , iż przydzilą mi funkcję i będą Bogiem bo mam fajny kolorek , moożecie mnie całować :D - To nie w tym rzecz , moderator ma cieżką służbę. Co dla mnie sprawa mi to wielką radość i satysfakcję pomagania innym. Dziękuję tu wszyzsktim z wszelką pomoc co zaczynałem od zera.. ;) Dziękuję.

4. Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić forum?

Odp: Tutaj nie ma ustalonego czasu , liczy się pomoc użytkowniką. Przeważne jestem dostępny od godziny 12.00 do godziny 23.00

5. Informacje o sobie (wiek, szkoła, studia etc.)

Odp: Myślę , że wiek czy moje życie prywatne tutaj nie ma nic go gadania , ważnę co jest w serduszko i w mądrej główce. No co ja mogę powiedzieć pełnoletni , uczę się (zdam bo zdam :D). To tyle... :P

6. Staż (na jakich forach uczęszczasz, gdzie piszesz, gdzie byłeś moderatorem, ew administratorem)

Odp: ohohoho panowie mój staż to z 5 lat. Byłem na wielu... wielu.. wiellu... for'ach czy portalach administratorem , moderatorem ii inne funkcję.

Dzięikuję rozgrzeszenie ;) papaa :D

Edytowane przez CompanyTalk
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ok, zaczynamy miesięczny okres testowy dla usera CompanyTalk - jak tylko uzupełni profil o adres i wersję forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy.

  • minimum 150 postów na koncie, jeśli jeszcze nie masz wykaż się na forum do tej granicy i się zgłoś,
  • zarejestrowany na forum minimum od 3 miesięcy,
  • muszę go 'znać' choćby w stopniu minimalnym (np. z rozmów na SB), poznać, jaki kto jest,
  • wysoka kultura osobista
  • poprawne i gramatyczne wyrażanie swoich myśli.

W dwóch ostatnich punktach CompanyTalk trochę kuleje ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy.

  • minimum 150 postów na koncie, jeśli jeszcze nie masz wykaż się na forum do tej granicy i się zgłoś,
  • zarejestrowany na forum minimum od 3 miesięcy,
  • muszę go 'znać' choćby w stopniu minimalnym (np. z rozmów na SB), poznać, jaki kto jest,
  • wysoka kultura osobista
  • poprawne i gramatyczne wyrażanie swoich myśli.

a w ktorych ja kuleje ? ;)

Pomoglem ? Podziekuj naciskajac " + " to nic nie kosztuje a dobrze o Tobie swiadczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry chciałbym zaznaczyć, że aktualnie nie posiadam forum na silniku IP.Board.

Tak więc, chciałbym złożyć podanie na moderatora, w formacie tego posta. Co wiem o silniku IP.Board? Podstawy znam, mam tu na myśli podstawową konfigurację skryptu, poprawną instalację nowych szablonów, modułów czy też aplikacji. Czy umiem coś więcej? Jeżeli mowa o edycji szablonów - to tak, jednak jeżeli mowa o tworzeniu nowych aplikacji, modułów - to nie. Uważam, że nie stoi to na przeszkodzie w pomocy użytkownikom mającym problemy z modułem lub aplikacją. Dlaczego startuję w tej rekrutacji? Otóż, chciałbym pomagać w rozwoju forum ale przede wszystkim pomagać użytkownikom w problemach z jakimi borykają się w trakcie korzystania ze skryptu IP.Board. Myślę, że moja polszczyzna jest na dobrym poziome. Staram się nie popełniać błędów a jeżeli już się taki zdarzy, staram się go nie powielać. Może wydawać się, że mój wiek (17 lat) jest nieodpowiedni jak na to stanowisko. Rozumiem i wiem skąd się to bierze. W internecie każdy może zmienić swój wiek, jednak sposobu w jaki pisze już nie zmieni. W miarę czasu postaram się dokończyć szablon, który będzie dostępny do pobrania, za darmo, tutaj na forum. W tygodniu mam naukę ale mam na tyle czasu aby poświęcić godzinę lub dwie dla forum. To by było chyba na tyle. Dziękuję za przeczytanie mojego podania.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru :)

Gama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No no, ale wysyp. ;)

Dlaczego startuję w tej rekrutacji? Otóż, chciałbym pomagać w rozwoju forum ale przede wszystkim pomagać użytkownikom w problemach z jakimi borykają się w trakcie korzystania ze skryptu IP.Board.

Dlaczego teraz tego nie możesz robić? :)

Myślę, że jeszcze nikt z Waszej trójki nie odpowiedział na ważną kwestię - co zmieni inna grupa w niesionej pomocy? Nie robimy tego dla przyjemności, satysfakcji? :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, ale wysyp. ;)

Dlaczego startuję w tej rekrutacji? Otóż, chciałbym pomagać w rozwoju forum ale przede wszystkim pomagać użytkownikom w problemach z jakimi borykają się w trakcie korzystania ze skryptu IP.Board.

Dlaczego teraz tego nie możesz robić? :)

Myślę, że jeszcze nikt z Waszej trójki nie odpowiedział na ważną kwestię - co zmieni inna grupa w niesionej pomocy? Nie robimy tego dla przyjemności, satysfakcji? :)

Odpowiadając na Twoje pierwsze pytanie, jednocześnie rozwiązując kwestię innej grupy - Jako moderator mógłbym poprawiać źle napisane posty na forum (mowa tu o złej składni, błędach ortograficznych czy interpunkcyjnych), akceptować przydatne pliki oraz pilnować porządku - zarówno na forum jak i w shoutboxie (mam tu na myśli przestrzeganie regulaminu przez użytkowników). Owszem, jako użytkownik mogę pomagać innym, gdyż nic nie stoi na przeszkodzie, jednak jako Moderator mógłbym im pomóc w większym stopniu. Nie chcę uzyskać tej grupy w celu "większej władzy na forum". Jako Moderator będę miał więcej obowiązków, czego jestem w pełni świadomy.

Edytowane przez Gama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.