Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Serwer pod kilka www


Olcio

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukam serwera pod www. Najbardziej mnie interesuje stabilność.Pojemność oczekuje około 4-5 GB Mam do wydania około 200-250 zł Zastanawiałem się nad

- netlook.pl

- home.pl

- nazwa.pl

- hostpower.pl

Powiedzcie mi czy opłaca się brać któryś z tych serwerów jeśli nie to podajcie jakieś inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi mi o limity tylko o sprawność serwera w home.pl niestety idą na ilość a nie na jakość mimo małej ilości ludzi na forum ale to początki strasznie mi muli serwer co będzie jak będzie co raz więcej ludzi na forum . jednym słowem nie polecam home.pl

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a cholere nie bierz home.pl to jeden z najgorszych supportów, i serwerów! Miałem i serdecznie odradzam!

DawPi - jak chcesz , zbanuj mnei ale takiego pierdo***nia nie zniose. Mam dedyka (a raczej wlasny serwer fizyczny) w kei.pl ale równiez w home.pl mam od 5 lat wirtual

Najgorszy support? Dzwonisz o 3 rano i masz konsultanta. Każdy mój problem rozwiązują do dziś w 6-12h. Robią mi backupy i przeniesienia bazy co ma ponad 2GB z konta na konto.

Najgorszy serwer? chciałem na nazwie forum postawic - po tygodniu kase mi oddali i napisali ...Przykro nam, ale...

dhosting? Poczekaj, jak będziesz mia 50-100 tysięcy userów i spory ruch. Zobaczysz dhosting.

Santoz - podaj mi konkretnie co zarzucasz home.pl, podaj daty i sytuacje. Mam indywidualny support i przedstawię im Twoj problem. P**** (tak raz nie zagwiadkuje) może każdy, ale rozróżnić trzeba fakty od wpisów ludzi bez pojęcia. Może czytałeś gdzieś i powtarzasz. Czekam na Twoje problemy, które chetnei przedstawie administracji home.pl. Miałeś problem - wysyłałeś/dzwoniłeś i podawałeś problem - więc nadano ticket. Odszukamy i zobaczymy. Raz komuś cos udowodnie odnośnie hostingów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładów było tyle że nie chce mi się rozpisywać, najprostszy?

Serwer miał problem z .htaccess. Uderzyłem to BOK. Odpisał mi 3 razy automat z tym samym tekstem.

Plik .htaccess poinien być umieszczony w katalogu głównym, nie może posiadać żadnego rozszeżenia typu .txt, .php czy innych.

No ja przepraszam, ale z kogo oni robią debila?

To był ostatni problem, po którym przeniosłem się na OVH.

Dodam ze serwer był jeszcze aktywny przez kilka miesięcy, ten problem nigdy przez home nie został rozwiązany.

Aktualnie kolega mimo moich próśb, kupił na home serwer.

Serwer od samego początku miał problem z obsługą php5, zwodzą go już 2 tydzień, a serwer nie działa jak powinien.

Każdy konsultant, i automat na czacie odpowiada co innego za każdym razem. Żadnemu z supportu nie chce się ruszyć obsranego tyłka żeby spojrzeć na konto, i pomóc czy naprawić problem. Już 2 tydzień wywala 403, po wejściu na stronę.

Po googluj sobie, odwiedź webhostingtalk.pl to zobaczysz opinie o tych złodziejach, z cenami za serwer jak za złoto, patrząc na jakość. Nie wspomnę że do dziś mimo zastrzeżeń danych odobowych w domenie PL

Widnieją moje dane osobowe w raz z numerem telefonu na WHO.IS

Home najpierw zainteresowane chciało problem naprawić, nie udawało się im coś, i po miesiącu przestali nawet odpisywać na maile z mojej strony.

EDIT:

Może tak z innej beczki, próbowaliście linuxpl.com ? support mają idealny, odpowiadają szybciej niż na home czy nazwa.pl, serwery są dobre, nie zamulają przy dużych ilościach odwiedzin itd.

Nie próbowałem Nazwa.pl choć chciałem, jakoś nie wyszło. Nie mam pojęcia jak tam jest :lol:

Ale na linuxpl.com, miałem właśnie IPB, potem przez chwilę IPB3, jest to jeden z tych serwerów które warto polecać, z supportu nie korzystałem.

Ale serwery szybkie, świetnie skonfigurowane. Warto! A do tego cena... mniam :)

Edytowane przez santoz
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer nie mógł miec problemu z htacces - mogł mieć niezgodne / nieobsługiwane wpisy lub inne błedne. Pogooluj? Każdy hosting ma zwolenników i przeciwnikow, za przeproszeniem leje na home.pl ale kit wciskasz a nie masz żadnych dowodów. Napisz, co nie tak było z Twoim htacees .

Przykładów było tyle że nie chce mi się rozpisywać, najprostszy?

Serwer miał problem z .htaccess. Uderzyłem to BOK. Odpisał mi 3 razy automat z tym samym tekstem.

No ja przepraszam, ale z kogo oni robią debila?

To był ostatni problem, po którym przeniosłem się na OVH.

Dodam ze serwer był jeszcze aktywny przez kilka miesięcy, ten problem nigdy przez home nie został rozwiązany.

Aktualnie kolega mimo moich próśb, kupił na home serwer.

Serwer od samego początku miał problem z obsługą php5, zwodzą go już 2 tydzień, a serwer nie działa jak powinien.

Każdy konsultant, i automat na czacie odpowiada co innego za każdym razem. Żadnemu z supportu nie chce się ruszyć obsranego tyłka żeby spojrzeć na konto, i pomóc czy naprawić problem. Już 2 tydzień wywala 403, po wejściu na stronę.

Po googluj sobie, odwiedź webhostingtalk.pl to zobaczysz opinie o tych złodziejach, z cenami za serwer jak za złoto, patrząc na jakość. Nie wspomnę że do dziś mimo zastrzeżeń danych odobowych w domenie PL

Widnieją moje dane osobowe w raz z numerem telefonu na WHO.IS

Home najpierw zainteresowane chciało problem naprawić, nie udawało się im coś, i po miesiącu przestali nawet odpisywać na maile z mojej strony.

EDIT:

Nie próbowałem Nazwa.pl choć chciałem, jakoś nie wyszło. Nie mam pojęcia jak tam jest :lol:

Ale na linuxpl.com, miałem właśnie IPB, potem przez chwilę IPB3, jest to jeden z tych serwerów które warto polecać, z supportu nie korzystałem.

Ale serwery szybkie, świetnie skonfigurowane. Warto! A do tego cena... mniam :)

Sory ile Ty masz lat? Odmowa dostępu winą serwera? Nie dziala php5? To jak działa IPB ? To jak działaja moje skrypty pisane po d php5 i wyżej? Czarna magia?

No pisz o swoim problemie, zaraz przekaże do home - ciekawy jestem Twoich ticketów.

Edytowane przez MotyF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

home.pl BYŁ dobry, ba znakomity - jeszcze 2 lata temu. Od tamtego czasu jakość przechodzi systematycznie w ilość niestety. Z forum już dawno uciekliśmy z home. Firmowy serwer mam jeszcze na home, ale od mniej więcej pół roku nawet poczta, która zawsze chodziła doskonale muli się jak diabli. Upychają po 300 klientów na maszynę i jest jak jest - niedobrze.

W tej chwili faktycznie (mimo limitów) netart chodzi lepiej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Home sprawdzało i napisali że powinno być OK. Ale nie działało, widzieli zawartość .htaccess i nie mieli zastrzeżeń.

Czytaj ze zrozumieniem, z reszta polecam webhostingtalk.pl tam są dużo ciekawsze przypadki.

Ty a co mnie obchodzi ze ci działa, jak to na koncie kolegi wywala 403, i to jego konto ma problem z php5 a nie twoje. Awarie nie zdarzają się na tysiącach kont na raz, czasem to pojedyncze przypadki. I tak jest też tutaj.

No pisz o swoim problemie, zaraz przekaże do home

Nie mam go już, mam OVH a tam problemów nie ma.

Nie chce się kłucić, bo jak napisałeś. Są zwolennicy i przeciwnicy, zawsze się znajdą.

Tak jak i są zwolennicy Domeny.pl, i ich zagorzali przeciwnicy.

A home ogólnie nie jest warte nawet 1zł za miesiąc / PS: Moje zdanie.

Edytowane przez santoz
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[****] (przepraszam) ale tego piepszenia banana już nie trawie.

1) Mialeś problem z htacces - podaj jego kod i serwis - nie dasz rady skontaktować się z home bez ticketa - a to się da sprawdzić

2) Sprawdz , co to 403, może i na moim koncie SMS Cie zauważy ?

Do dziś myślalem, że na tym forum są ludzie na poziomie. A teraz sie okazuje, że nie koniecznie. Mam konta u kilku prowiderów naraz itd, itp. Jak pisałem już mam konto na home (nie bronie ich-mam ich w d**ie) ale czczego gadania już po prostu nie moge słuchac. Home przezylo phpbb 2, 3 , by Przemo, Typo3, Drupala i kilka joomli. Ostatnio obsługuje 2 sklepy magneto i nigdy nie było żadnego problemu. Home jak i inni providerzy mają jednego buga. Czynnik ludzki, prawie webmasterów i innych magistrów (bez urazy Panie i Panowie) ale taka prawda. Zadaje pytania jeżeli mam z czymś problem a pisze o czymś, o czym mam pojęcie. Nigdy w drugą strone.

Banan. Podaj adres/adresy Twoich serwisów !!

PS. Jesteś taki znawca problemów z dostawcami a o Linuxa pytasz co zainstalować? Mandriva :lol: polecam - w sam raz dla profesJonalistów.

Edytowane przez MotyF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Banana... Plusik.

A co za gówno skacze Ci w avatarze? I nie odpowiadaj wymijająco. Psychologia ludzka nie jest mi obca.

Masz oskarżenia - twoje prawo. Oskarzać można , mając dowody. Więc czekam. podaj adresy Twoich serwisów, ticketów i innych rzeczy. Pewnie nie masz. A o home.pl gdzieś przeczytałes.

Wiecie co? Nie chodzi mi o home czy innego providera tylko o to, że ktoś bez pojęcia pisze pierdoły, a Ciebie banan dociągne do końca. Pokaż, co Ci home zrobiło i sprawdzimy, czy provider zły czy "webmaster" do d*py.

Edytowane przez MotyF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Co ty qurwa z supportu jesteś?

Na siłę chcesz mnie przekonać że home jest za***iste, a na większe dziadostwo trudniej teraz na Allegro trafić. I nie mam zamiaru ci się tłumaczyć czemu uważam ze Home to syf, wiem swoje, i po tym co się na *** mając tam konto, nie wrócił bym tam nawet gdybym miał mieć tam konto za darmo.

Edytowane przez DawPi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz prawo się wk***wiać i nikt Ci nie zabroni. Ale musisz mieć do tego podstawę i tego żądam. nie masz prawa oskarżać. Jeżeli to robisz - podaj dowody. I nie wymijaj się kolejny raz. Dość mam takich jak Ty, co nabijają posty typu ten dobry a ten zly, bo na 3 forach już o tym czytałem. Kup konto dedykowane albo business pro. przedłuż je choć raz ( 6500 lub 1500 netto/rok) i napisz, co Cie boli i jak to Cie nie skrzywdzili.

PS. Wydałeś kiedys na hosting więcej niż 300 zł za rok ?

A dlaczego się na ***? Podziel się swoimi problemami - sprawdzimy. A z supportu nie jestem.

Masz IPB 3.0.4. Podaj adres forum. Zobaczymy twoje dzieło na stabilnym hostingu. Bo jakoś je ukrywasz.

Edytowane przez DawPi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie na VPS'a wydaję 199zł miesięcznie.

Jak DawPi przyjdzie to nas zbannuje Bo trochę zeszliśmy z tematu. :lol:

A dlaczego się na wkurwialeś? Podziel się swoimi problemami

Więcej znajdziesz na webhostingtalk.pl

Edytowane przez santoz
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dalej wymijasz pytania. Podaj adres swojego forum (licencje masz przeciez legalną i jestes właścicielem) i jakie to problemy miałes np. z home.pl

Banować może mnie każdy. Za próbe dociekania prawdy - sprawdzimy poziom merytoryczny tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma forum do polecanego hostingu i problemów z home? Ogarnij się!

Gdybym chciał podać adres forum, podał bym go w profilu.

A co do problemów z home, ty umiesz czytać co pisałem wcześniej?

Koniec tematu, co miałem napisać już napisałem.

za***iście ci w Home, to se tam siedź. A ja nawet wrogowi tego syfu bym nie polecił. KHOPKA

Edytowane przez santoz
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.