Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Gdzie jest ta niby końkurencja ja się pytam..


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Słuchajcie, czasem ludziska piszą, że mamy jakąś tam konkurencję etc. bla bla bla.

Jednak widząc coś takiego ręce opadają. Zresztą, zobaczcie sami:

post-1-1260590832,2587_thumb.png

Usunąłem informacje identyfikujące to forum, by nie zostać posądzonym oniewiadomoco.

Jak można takie brednie wypisywać? To się po prostu nie nadaje nawet nie na publikację, ale na pomyślenie w ten sposób.

Pomijam fakt, że ta końkurencja dziennie notuje po ok. 5 postów dziennie napisanych przez ludzi.. Więc ja was proszę - nie mamy konkurencji, na takie miano trzeba sobie zasłużyć.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze i najważniejsze, osoba z mniejszą ilością postów, która na naszym forum uznana zostałaby za nową w temacie, udziela porad użytkownikowi bardziej aktywnemu. Wiem, że ilość postów można sobie łatwo podnieść poprzez zadawanie pytań, ale mimo wszystko 70 wypowiedzi na forum nie budzi mojego zaufania co do wiedzy użytkownika pomagającego. Na podobnej zasadzie możesz oceniać ize przez pryzmat moich wypowiedzi czy pomocy innym użytkownikom - a wtedy gwałtownie zbliżamy się do Beyonda. Gdybyś przyłapał na tym Spannera, to rzeczywiście można by się było zastanowić nad sensem istnienia tamtego forum. Ale cytując posty moje, santoza czy Kameleona nie można wystawić opinii o jakości supportu na invisionize.pl, prawda?

Po drugie, zwracając od czasu do czasu naszą uwagę na konkurencję, dajesz nam do zrozumienia, że jednak o nich myślisz i sprawdzasz ich poczynania. Można to odbierać w różnoraki sposób: możliwe, że chcesz się pośmiać. Możliwe, że szukasz jakichś inspiracji. Możliwe również, że obawiasz się ich nagłego rozkwitu. Nie pytam które z nich, bo kompletnie mnie to nie interesuje. Masz swoje powody. Stwierdzam tylko jak to wygląda z mojej (naszej?) strony.

Po trzecie, nigdy nie rozumiałem i chyba nie zrozumiem tych Twoich zapędów do zwalczania Spannera. Nie znam Waszej historii, ale wydaje mi się, że nawet jeśli ktoś jest słaby w tym co robi, ale wciąż próbuje się rozwijać, zasługuje na szacunek. Spójrzmy chociażby na przykład skinnera "szukającego przyjaciół", który wypuszcza swoje skiny za 5$. Dzisiaj się z niego śmiejemy. On jednak ma nas głęboko w poważaniu i dalej próbuje swoich sił. Założę się, że jeśli nie przestanie przeć do przodu, to za dwa-trzy lata będziemy się bili o kolejne jego prace. Dlatego uważam, że polska społeczność IPB (IPS) powinna się już dawno zjednoczyć i wspólnie dążyć do utworzenia jednego z najlepszych supportów na świecie. Czy to nie Ty przypadkiem pisałeś o głupiej walce pomiędzy BMX a MTB oraz rolkarzami a "deskowcami"? Ale niestety pewnych przepaści nie da się przeskoczyć. Wciąż jednak liczę, że może chociaż uda się wybudować most pomiędzy jej krawędziami...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście zgadzam się z Amfidiuszem. Bo nie ma nic gorszego jak wyśmiewać się z konkurencji. Powiem więcej - pycha gubi. Fakt że jesteście największym supportem IPB i oficjalnym partnerem nie oznacza znowu że możesz się wyśmiewać z poczynać innych! Każdy od czegoś zaczynał i każdy stara się jak najlepiej. Fakt że pomoc udzielona w tym temacie którego masz screen nie jest zbyt fachowa ale przeglądając to forum też znalazłem kilka tematów typu ,,sprobuj tego" , za chwile ,,to spróbuj tego" a na koniec ,,Nie wiem jaka przyczyna" . Nikt idealny nie jest i cieżko rozwiązać wszystkie problemy, ale najważniejsze jest to że chociaż próbują pomóc. Gdyby byli tacy do kitu to by napewno nie mieli 2500 postów i 600 userów. Wiem że to mało w porównaniu do Was. Jednak zauważ również że i tu i u nich 40 % postów napisała jedna osoba .

Ogólnie zaskoczyła mnie ta twoja wypowiedź i osobiście czue się nią lekko zniesmaczony - bardzo nie fair jest budować silę swojego supportu na blędach innych.

Poza tym skoro byleś już taki odważny żeby pokazać kto pisal posty to dlaczego nie odsłoniłeś też loga i adresu...... Strach???

Dawid mam do Ciebie wielki szacunek bo naprawdę stworzyleś potężny i szybki support tego skryptu, w dodatku ciężko pracowałeś na niego i jesteś oficjalnym partnerem. Porównując Cię do supportu vb gdzie mają nas w d******* ( max jak się spytal o licencję to mu napisali że nie musi być w polsce supportu vb ) to naprawdę chwała ci za to. Nawet porównując Cię do konkurencji to są dallllllllllllleko w tyle.

I naprawdę życze Ci wszystkiego dobrego tylko nie wysmiewaj się z innych - każdy od czegoś zaczynal.

Wiem że możesz się na mnie obrazić za tą wypowiedź ale trudno - napisałem co myślałem.

  • Lubię to 2

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Generalnie to niczym mnie nie nie zaskoczyliście. Spodziewałem się takiego tonu wypowiedzi. Niejako zgodziłem się na takie coś, pisząc ten temat. Chciałbym najpierw bardzo ogólnie napisać, że Wasza reakcja jest przesadzona, jednak do rzeczy. Uwielbiam rozmawiać merytorycznie, jak każdy człowiek popełniam błędy, potrafię się do nich przyznać, ale nie lubię sztuki pisania dla samego pisania, bez znajomości choćby podstawowych faktów oraz po prostu tego, w jakim celu, z jakich pobudek popełniłem ten temat.

Pozwolę odnieść się do fragmentów, gdyż Wasze teksty są wg mojej skromnej z lekka przesadzone i po prostu nie napiszę nic nowego dla ludzi, którzy znają moje relacje z moim imiennikiem Spannerem.

Po pierwsze i najważniejsze, osoba z mniejszą ilością postów, która na naszym forum uznana zostałaby za nową w temacie, udziela porad użytkownikowi bardziej aktywnemu. Wiem, że ilość postów można sobie łatwo podnieść poprzez zadawanie pytań, ale mimo wszystko 70 wypowiedzi na forum nie budzi mojego zaufania co do wiedzy użytkownika pomagającego. Na podobnej zasadzie możesz oceniać ize przez pryzmat moich wypowiedzi czy pomocy innym użytkownikom - a wtedy gwałtownie zbliżamy się do Beyonda. Gdybyś przyłapał na tym Spannera, to rzeczywiście można by się było zastanowić nad sensem istnienia tamtego forum. Ale cytując posty moje, santoza czy Kameleona nie można wystawić opinii o jakości supportu na invisionize.pl, prawda?

Porad tam udzielała osoba pretendująca do znawcy tematu, przynajmniej w takim stopniu w jakim uważa, że zna, no, ale myśleć, a wiedzieć to znaczna różnica.

Gdyby zobaczył takie głupoty tutaj to zostałyby skasowane w mig! Mało tego, skoro tak mówisz o właścicielu, dlaczego nie skasował tutoriala w specjalnym dziale traktującym o edycji skina poprzez edycję pliku cache/skin_cache_X/skin_{xx}.php, a zrobił to dopiero, jak się zapytałem o to na GG? Odpowiedział właśnie miałem to zrobić. Riiiight. Naprawdę mnie to nie interesuje, ale poziom forum również może być moderowany i sprawdzany i jeśli ktokolwiek pisałby bzdury, czy byłbyś to Ty, santoz, Wareczek czy ktokolwiek inny, a wiedziałbym, że nie macie racji to naprawdę potrafię o tym napisać, a w szczególności wykasować z forum informacje nieprawdziwe.

Po drugie, zwracając od czasu do czasu naszą uwagę na konkurencję, dajesz nam do zrozumienia, że jednak o nich myślisz i sprawdzasz ich poczynania.

Oh, no, tak, jeśli liczyć te kilka (jeden, dwa ) wspominek na SB i ten jeden temat to tak - robię to od czasu do czasu. A poważniej - nie robię tego od czasu do czasu, a zrobiłem kilka razy.

Oczywiście, że sprawdzam, byłbym głupi, gdybym tego nie robił.

Można to odbierać w różnoraki sposób: możliwe, że chcesz się pośmiać.

Możliwe również, że chcę pomagać słonia za ucho. Nie pisz jeśli nie wiesz. :)

Możliwe, że szukasz jakichś inspiracji.

Powiem Ci dlaczego ich sprawdzam. Kiedyś robiłem to przypadkowo, ale po odkryciu paru moich inspiracji na tamtym forum zacząłem robić to baczniej. Ot prawdziwy mój powód - sprawdzić, jak bardzo i często wielmożni państwo z tamtego forum szukają inspiracji u nas.

Możliwe również, że obawiasz się ich nagłego rozkwitu.

Ostatnio w jakimś programie Kuby Wojewódzkiego usłyszałem takie oto słowa, cytuję: "Gówno to gówno."

Masz swoje powody. Stwierdzam tylko jak to wygląda z mojej (naszej?) strony.

Oczywiście.

Dziękuję również za wpis jak to wygląda z Twojej tylko i wyłącznie strony. Szanuję to i skoro piszesz to Ty to każe mi się to zastanowić nad tym wszystkim, bo Cię szanuję i wiem, że nie jesteś w kaszę dmuchany.

Po trzecie, nigdy nie rozumiałem i chyba nie zrozumiem tych Twoich zapędów do zwalczania Spannera.

W całym tym zdaniu najzabawniejsze jest to, że ja również tego nie rozumiem ponieważ nic takiego nie ma miejsca. Szkoda mi czasu i energii na coś takiego. Nie widzę w tym celu.

Nie znam Waszej historii, ale wydaje mi się, że nawet jeśli ktoś jest słaby w tym co robi, ale wciąż próbuje się rozwijać, zasługuje na szacunek.

Oczywiście. Ustalmy coś: nigdy nie napisałem, że Spanner jest słaby, zna PHP, to mi się podoba oczywiście, jednak jego PR jest tak strasznie słabe, takie inne od normalności, że to mnie jakoś odtranca od jego osoby. No może tylko skiny robi brzydkie. :-)

Zawsze to powtarzałem i powtórzę ponownie: szanuję i wspieram, czasem tylko duchowo, KAŻDĄ osobę, która chce i coś robi, która się stara. Dla mnie nie ma nic piękniejszego od pracy, zdobywania coraz to nowych umiejętności.

Spójrzmy chociażby na przykład skinnera "szukającego przyjaciół", który wypuszcza swoje skiny za 5$. Dzisiaj się z niego śmiejemy. On jednak ma nas głęboko w poważaniu i dalej próbuje swoich sił.

Zabawne jest to, że pisze to osoba, która pierwsza się z niego śmiała w temacie, która od pewnego czasu na forum stara się udowodnić w zabawny i komiczny sposób, swoją wyższość na forum. :) Naprawdę bawią mnie Wasze ostatnie rozmowy na SB, jednak nie traktuję ich poważnie i przyrównuję je do takich walk kogucików.. :D Przekomiczne. :)

Dlatego uważam, że polska społeczność IPB (IPS) powinna się już dawno zjednoczyć i wspólnie dążyć do utworzenia jednego z najlepszych supportów na świecie. Czy to nie Ty przypadkiem pisałeś o głupiej walce pomiędzy BMX a MTB oraz rolkarzami a "deskowcami"?

Dochodzimy do jednego z ważniejszych fragmentów, do których chciałbym się odnieść i przy którym prosiłbym o skupienie.

Już? Dzięki. :D Ok, zatem.. Może Ty mi powiesz dlaczego potrafiłem i potrafię nadal normalnie rozmawiać z Largo, jako z jedną osób z dawnego 'obozu Spannera z forum Msb', którzy to dopiero tam po mnie niemiłosiernie jechali, zakładali fikcyjne konta, oczerniali mnie ( mam na to wszystko do tej pory dowody w postaci screenów ), a jednak potrafiłem się z nim pogodzić i teraz można powiedzieć, współpracować na forum? Dlaczego? Dlatego, że oboje jesteśmy normalnymi dorosłymi osobami, potrafimy rozmawiać. Może tego nie wiecie, bo nie afiszowałem się z tym, ale kilkukrotnie próbowałem wyciągnąć dłoń do Spannera, zaczynając kilka rozmów na GG i próbując zanalizować naszą przeszłość. Wiecie, tak, normalnie, po ludzku. Niestety, nie dało rady. Teraz, uwaga, zabrzmi ironicznie, czysty jak łza Spanner nie chciał słyszeć, że oboje popełniliśmy błędy, ale że tylko ja. Pozwolicie, że na tym zakończę opis historii, bo naprawdę nie o to w tym chodzi.

Ale niestety pewnych przepaści nie da się przeskoczyć. Wciąż jednak liczę, że może chociaż uda się wybudować most pomiędzy jej krawędziami...

Racja, tylko liczysz, bo głównie piszesz, że 'Cię to nie obchodzi' etc. )

Kiedyś chciałem to zrobić, późniejsze podejście Spannera uświadomiło mi, że raczej nie jest to możliwe jeśli się nie zmieni, a nie zmieni, bo jest już stary. Starszy ode mnie :a:

Teraz pora na analizę wypowiedzi użytkownika, który jest nowy na forum, ale dał się już poznać z dobrej strony i którego wypowiedzi również bardzo sobie cenię.

Drogi Marku..

Bo nie ma nic gorszego jak wyśmiewać się z konkurencji.

Nie wyśmiewam się. Skąd Wam to przyszło do głowy? Gdybym się chciał śmiać, to bym to robił, ale nie robię.

Powiem więcej - pycha gubi.

Proszę Cię, no, gdzie? Jaka pycha?

Fakt że jesteście największym supportem IPB i oficjalnym partnerem nie oznacza znowu że możesz się wyśmiewać z poczynać innych! Każdy od czegoś zaczynał i każdy stara się jak najlepiej.

Nie wyśmiewam się. :a:

O staraniu się pisałem wyżej - odsyłam, jeśli jeszcze nie czytałeś.

Fakt że pomoc udzielona w tym temacie którego masz screen nie jest zbyt fachowa ale przeglądając to forum też znalazłem kilka tematów typu ,,sprobuj tego" , za chwile ,,to spróbuj tego" a na koniec ,,Nie wiem jaka przyczyna" . Nikt idealny nie jest i cieżko rozwiązać wszystkie problemy, ale najważniejsze jest to że chociaż próbują pomóc.

Możesz mi wskazać tematy, gdzie np. na problem z logiem każę wyłączyć statystyki i jestem tego absolutnie pewny, że mam rację, że zmiana ustawień statystyk pomoże w problemie z logiem? Proszę Cię. Co innego się właśnie starać, być w temacie[/], a pisać głupoty.

Gdyby byli tacy do kitu to by napewno nie mieli 2500 postów i 600 userów. Wiem że to mało w porównaniu do Was. Jednak zauważ również że i tu i u nich 40 % postów napisała jedna osoba.

Oczywiście z proporcji otrzymujesz piątkę, sprawdziłem i masz rację, po ok. 40%. :D

Nie są do kitu. Nie pisałem o całym forum. Ludzie. Screen jednego tematu, opis tylko tego, co zostało w nim napisane nie jest wyśmiewaniem, a już na pewno nie całego forum.

Ogólnie zaskoczyła mnie ta twoja wypowiedź i osobiście czue się nią lekko zniesmaczony - bardzo nie fair jest budować silę swojego supportu na blędach innych.

Dobra, lecimy frazesami.. Nie buduję na błędach - możesz mi to wyjaśnić w jaki, wg Ciebie, sposób to robię?

Poza tym skoro byleś już taki odważny żeby pokazać kto pisal posty to dlaczego nie odsłoniłeś też loga i adresu...... Strach???

Pozwolę odpowiedzieć sobie przewrotnie: gdybym odsłonił to dopiero wtedy miałbyś pretensje. Poza tym, gdybyś uważnie czytał mój pierwszy post to właśnie tam zawarłem wytłumaczenie tego faktu - oj, czyżbyśmy czytali po łebkach? :)

I naprawdę życze Ci wszystkiego dobrego tylko nie wysmiewaj się z innych - każdy od czegoś zaczynal.

Dziekuję bardzo za miłe słowa. Są dla mnie bardzo cenne. Choć tak rzadko wypowiadane w stosunku tego forum, to jednak nie przestaję dążyć do doskonałości. :D

Tylko o jedno Cię proszę: nie patrz na mnie przez pryzmat jednego tematu, tak jak, ja nie patrzę na tamto forum w identyczny sposób.

Wiem że możesz się na mnie obrazić za tą wypowiedź ale trudno - napisałem co myślałem.

Uwierz mi, zaklinam się na krawat mojego dziadka, że gdybym był Spannerem, właśnie tak obraziłbym się, że hoho! On nie przyjmuje krytyki. Już to przerabiałem w przeszłości.

A ja Ci bardzo za tę wypowiedź dziękuję. Wszak pisałem temat, by dyskutować, nie obrażać się.

  • Lubię to 2

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Gdybyś przyłapał na tym Spannera, to rzeczywiście można by się było zastanowić nad sensem istnienia tamtego forum.

Koniec mocy:

post-1-1260672419,8321_thumb.png

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie jesteśmy już jedynym polskim supportem z licencją IPSu :)

Swoją drogą próba rejestracji u nich kończy sie komunikatem:

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

więc konkurencja umarła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też włożę "kij w mrowisko". Zastanawia mnie fakt skąd u niektórych z Was takie silne ciągotki do zjednoczenia itp. itd. Nie wiem czemu macie takie silne przekonanie, że tylko przez połączenie sił można coś osiągnąć?! Ja na przykład widzę w tym same minusy, bo :

- forum traci wtedy na indywidualności

- wewnętrzne tarcia pomiędzy adminami powodują, że zamiast skupiać się na sprawach forum konkurują ze sobą

- jeden admin poprzez swoją osobę nadaję forum specyficzny klimat, dzięki temu wyróżnia się ono pomiędzy innymi forami o podobnej tematyce

Zjednoczenie sił kojarzy mi się z jedzeniem w restauracji typu fast-food : ani nie za słone, ani nie za kwaśne, ani słodkie, ani gorzkie, po prostu nijakie

DawPi jest osobą charakterystyczną, z dużymi ambicjami i nie można mu mieć za złe, że dąży do osiągnięcia sukcesu, przecież nie robi tego po trupach. My Polacy mamy jakąś taką dziwną mentalność, co mnie samego nieźle irytuje, że jak ktoś osiąga sukces i chcę się nim pochwalić, to zraz "wyjeżdża się" z sformułowaniami typu - pycha, zarozumialec itp. Odrzućmy te wszystkie uprzedzenia i zauważmy, że to jego osoba (i jego charakter) powoduję, że lubimy być na tym forum, korzystać z jego pomocy itp.

W założonym przez DawPi temacie nie widzę nic złego, dla mnie to nie naśmiewanie się z konkurencji, lecz ukryta forma reklamy jego własnego forum. Coś jak reklama porównawcza na zasadzie: patrzcie jak jest u mnie, a jak u konkurencji.

P.S DawPi nie zapłacił mi ani nie zachęcał do napisania tego tekstu. :) Staje w obronie "jego sposobu myślenia", który jest mi bliski.

  • Lubię to 1

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli pozwolicie to ja coś napiszę. I Amfidiusz ma rację i DawPi.

Dalczego Amfidiusz?

Po drugie, zwracając od czasu do czasu naszą uwagę na konkurencję, dajesz nam do zrozumienia, że jednak o nich myślisz i sprawdzasz ich poczynania. Można to odbierać w różnoraki sposób: możliwe, że chcesz się pośmiać. Możliwe, że szukasz jakichś inspiracji. Możliwe również, że obawiasz się ich nagłego rozkwitu. Nie pytam które z nich, bo kompletnie mnie to nie interesuje. Masz swoje powody. Stwierdzam tylko jak to wygląda z mojej (naszej?) strony.

Znam to z własnego doświadczenia. Masz rację w tym co napisałeś. Moje forum jest oglądane przez "konkurencję" non stop (specjalnie napisałem w " bo raczej nie mam konkurecji-później powstało moje forum ale tematycznie przerasta właśnie konkurencję, ale nie o tym teraz). "Wymyślane" tematy u nich są zazwyczaj kopią powstałych u mnie. Także to, że ktoś odwiedza konkurencję tzn, że się czegoś boi, śledzi ich każdy ruch nie wiadomo po co. Ja w moim przypadku nie wchodzę tam wogóle, bo dla mnie taka strona....nieistnieje. Takie mam podejście:)

Pomijam fakt, że ta końkurencja dziennie notuje po ok. 5 postów dziennie napisanych przez ludzi.. Więc ja was proszę - nie mamy konkurencji, na takie miano trzeba sobie zasłużyć.

Moim zdaniem to jest wyznacznikiem przydatności strony bądź forum.

Dla mnie śmieszne jest też, gdy ktoś przypuścmy prowadzi forum o rybach, a pięć jego postów dziennie pochodzi z działu OFFTOP.

I na koniec. Myślę, że każdy ma prawo do prowadzenia czy tworzenia forum o danej tematyce, jeśli choć trochę w tej tematyce siedzi. Myślę, ze nie można potępiać i śmiać z tego Spannera czy kogoś innego, bo każdy zaczynał w mały i skromny sposób powoli dochodząc do tego czym np jest to forum - forum o dużym zainteresowaniu i jeszcze większym potencjale.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też włożę "kij w mrowisko". Zastanawia mnie fakt skąd u niektórych z Was takie silne ciągotki do zjednoczenia itp. itd. Nie wiem czemu macie takie silne przekonanie, że tylko przez połączenie sił można coś osiągnąć?!

Moje forum powstało właśnie na połączeniu sił kilkunastu innych. My mieliśmy potencjał finansowy oraz pomysł na przyszłość, brakowało nam wkładu użytkowników. Head start mieliśmy świetny. Oczywiście to jest przeszłość i dla nas, i dla ize. Jednak gdyby nadarzyła sie okazja połączyć się z innym, podobnym serwisem, na pewno byśmy z niej skorzystali, bo można na tym sporo ugrać i nic sie nie traci.

że to jego osoba (i jego charakter) powoduję, że lubimy być na tym forum

Really? :>

W założonym przez DawPi temacie nie widzę nic złego, dla mnie to nie naśmiewanie się z konkurencji, lecz ukryta forma reklamy jego własnego forum. Coś jak reklama porównawcza na zasadzie: patrzcie jak jest u mnie, a jak u konkurencji.

W komercyjnym świecie UOKiK natychmiast zdjąłby taką reklamę, a na właściciela nałożył grzywnę :D

P.S DawPi nie zapłacił mi ani nie zachęcał do napisania tego tekstu. :)

Tia... I tak dobrze wiemy, co Tłumacze dostają :D

Także to, że ktoś odwiedza konkurencję tzn, że się czegoś boi, śledzi ich każdy ruch nie wiadomo po co. Ja w moim przypadku nie wchodzę tam wogóle, bo dla mnie taka strona....nieistnieje.

Boi się? Ja dosyć często przeglądam fora konkurencji, którą na dobrą sprawę mam głęboko. Nie ze strachu, bo forum prowadze dla własnej przyjemności, a nie dla pieniędzy, więc nie robi mi różnicy czy odwiedza mnie 1000 czy 2000 uu (oczywiście poza wspomnianą już satysfakcją :)). Przeglądam za to rozwiązania, które stosują, szukam inspiracji do nowych pomysłów, wyzwań, którym mogę stawić czoła. I póki nie ogłaszam się w swoim hydeparku, że jestem zdecydowanie lepszy od nich, to nie widzę w tym nic złego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Manager

Już nawet podział forum zżyna - aplikacje, spolszczenia.. Brrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • Manager

izepl_-1287065328-U1.png

Chyba oprawię sobie. :P

P.s. dla niezorientowanych: Michael to jeden z najlepszych modderów IP.Board, jeśli nie najlepszy. Pracował na kontakcie w IPSie, tworzy wiele modyfikacji, a z jego kodu spijam jak z ręki programisty.. Szanowana postać. ;)

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż można więcej dodać? Jak skomentować jego wypowiedź? Chyba tylko: nawet najlepsi czasem się mylą :P

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, może Michael był na bani jak to pisał czy coś, ja bym tak znowu nie brał jego słów za proroctwo :P

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.