Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Apel do adminów for


Falon

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Zwracam się do adminów swoich for i dodanie ogłoszenia na forum w jak najbardziej wyraźnej postaci z linkiem do strony Pomóż nam ratować dzieci!.

Angelina Jolie podarowała 1mln dolców. Polska przekaże 50tyś dolców. Czyż to nie śmieszne?

Jeśli z "twojego forum" choć 100zł wpłynie to warto to zrobić.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też to wisi. :)

A jeszcze przy okazji tego mam takie reflekszyn... tylko nie wiem czy wlepić tu, czy od razu dać link do wykopania?

Żeby opierdolu nie zebrać od Dawpiego :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

A jeszcze przy okazji tego mam takie reflekszyn... tylko nie wiem czy wlepić tu, czy od razu dać link do wykopania?

W sensie gdzie? :unsure:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wisi... nie tak... mi to wisi...

Jezu ludzie, co Wy tacy dobrzy dla zupełnie obcych ludzi jesteście... a ciekawe ile razy rzuciliście groszem biedakowi z Waszego podwórka, lub pomogli komuś leżącemu na chodniku...

Imo głupia akcja...

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrajna bieda, a bycie ofiarą kataklizmu naturalnego, to dwie różne sprawy. Ci ludzie z dnia na dzień stracili wszystko, co mieli i do czego byli przyzwyczajeni. Nie przechlali swojej kasy, nie olali studiów, nie rzucili pracy - a i tak stali się bezdomnymi bez szans na opiekę społeczną.

Aż żałuję, że DawPi wyłączył przyznawanie negatywnych punktów reputacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wisi... nie tak... mi to wisi...

Jezu ludzie, co Wy tacy dobrzy dla zupełnie obcych ludzi jesteście... a ciekawe ile razy rzuciliście groszem biedakowi z Waszego podwórka, lub pomogli komuś leżącemu na chodniku...

I na jedno pytanie i na drugie mogę z czystym sumieniem odpowiedzieć: zawsze.

Zawsze kiedy ktoś potrzebuje pomocy z mojej strony może na nią liczyć, czy to 5 zł na prytkę dla sąsiada czy wezwanie pogotowia do człowieka, który zasłabł na ulicy.

Tego nauczyło mnie życie, żeby pomagać... bo sama kiedyś byłam w potrzebie i gdyby nie pomoc innych nie odbiłabym się od dna.

To taki naturalny ludzki odruch, puszczać co dobre dalej w świat... to nic nie kosztuje.

Imo głupia akcja...

Sam jesteś głupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

unbreak: Polska wysłała 50 tys. $ na ten cel. Pisząc 'Polska' mam na myśli oficjalną pomoc. Nie mówię o zespołach ratowników i transport rządowym samolotem ( bo dwa wojskowe (w tym jeden pożyczony od USA) są zepsute, żywności etc.

Dlaczego tylko tyle? Oficjalny głos jakiegoś dupka z Brukselii, głosi, że kraje zamorskie nigdy nie były priorytetem Polski.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tylko tyle? Oficjalny głos jakiegoś dupka z Brukselii, głosi, że kraje zamorskie nigdy nie były priorytetem Polski.

Tylko tyle ponieważ ONZ jasno stwierdziło, że nie chce pomocy Polski. Skromny czek nasi rządzący wcisnęli Unicefowi na siłę (żeby dobrze wypaść w oczach wyborców), naszych ratowników nie wpuszczono nawet do Haiti. Nie pchajmy się tam, gdzie nas nie chcą. Pomagajmy za to tam, gdzie o pomoc proszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Tylko tyle ponieważ ONZ jasno stwierdziło, że nie chce pomocy Polski.

Dlaczego?

naszych ratowników nie wpuszczono nawet do Haiti.

A to nieprawda. Bo co innego czytałem.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nieprawda. Bo co innego czytałem.

Aj, tak to jest, jak się opiera swoją wiedzą na pudelkach, pardonach...

http://www.pardon.pl/artykul/10632/polscy_ratownicy_nie_dotarli_na_haiti_kompromitacja

Bardziej rzetelne serwisy podają, że masz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Pozostaje mieć nadzieję, że reszty swojej wiedzy nie czerpiesz z pardona.. W ogóle po co coś takiego czytać. :unsure:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co?

Nie chce mi się... może jestem za stara już, a może jestem za leniwa, a może nie lubię się patrzeć na krzywdę ludzi.

Znalazłabym pewnie kilka argumentów do których bym się przyczepiła i mocno się ich trzymała. Jeden z nich to taki, że przecież samochód może się poruszać tylko tam gdzie zostały ulice... czyż nie?

Nie mi kwestionować ogrom zniszczeń, bo nigdy nie byłam na Haiti i pewnie nigdy nie będę. Zginęły tysiące ludzi. I to jest nie do podważenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.