Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: problem z wgrywaniem zdjęć


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

gdy wgrywam zdjęcie nie wyskakuje żaden błąd ani komunikat... niby wszystko przebiegło poprawnie. Nawet pojawia się miejsce gdzie jest napisane "Obecnie używane zdjęcie" lecz obrazek się nie wyświetla.

Co może być tego powodem...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką masz zawartość tych katalogów ? Bo trochę dziwne żeby były 2 katalogi z taką samą nazwą.

Co do rezultatu to mogłeś skopiować treść a nie screen'a robić :%-):

Czy mi się wydaje czy tam jest uploads***SPACJA***/profile ?

Jeżeli jest info że "Sukces, zapisano" tzn że otworzono/stowrzono plik i umieszczono w nim treść. Musi istnieć.

Zrób coś z tymi 2 katalogami uploads

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwa foldery maja identyczna zawartość, czyli avatary oraz emotki ze starego forum.

W jednym dodałem 2 na koniec nazwy... i znowu spróbowałem wgrać zdjęcie ale efekt identyczny jak na początku a w uploads nic nowego sie nie pojawilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie może być dwóch folderów o tej samej nazwie przecież. Grafika się nie wyświetla - sprawdź właściwości tej grafiki i podaj jej źródło w formie linku http://, a następnie sprawdź czy otwierając je w nowym oknie widzisz grafikę.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ipsRegistry::$settings['upload_dir']: /home/fajer/domains/forumfajerwerki.pl/public_html/uploads => 0777
/profile: /home/fajer/domains/forumfajerwerki.pl/public_html/uploads /profile => 0777
Sukces, zapisano (Jakas tresc ) do pliku (/home/fajer/domains/forumfajerwerki.pl/public_html/uploads /profile/test.txt)

Listing katalogu /home/fajer/domains/forumfajerwerki.pl/public_html/uploads /profile
photo-thumb-2609.jpg
photo-thumb-2334.jpg
..
photo-2465.png
photo-2334.jpg
photo-1551.gif
index.html
photo-2.jpg
photo-2609.jpg
.
test.txt
photo-thumb-1551.gif
profile


Zawarto�� pliku: /home/fajer/domains/forumfajerwerki.pl/public_html/uploads /profile/test.txt

Jakas tresc Jakas tresc Jakas tresc 

teraz przez to chyba przez program do FTP niemoge wejsc do folderu uploads, taki komunikat wyskakuje:

Odpowiedź	550 uploads: No such file or directory
Błąd:	Nie można otrzymać listy katalogów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

uploads /profile/test.txt

No masz tam spację i koniec. Usuń ją z nazwy pliku. Jeśli nie możesz usunąć tej spacji to zwróć się do admina serwera, by to zrobił zdalnie. :unsure:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało się zmienić nazwę(usunąć spacje)

Lecz z widoku forum nie mogę wgrać zdjęcia z powodu:

Wrzucanie pliku nie powiodło się. Skontaktuj się z administracją.

A gdy starałem się wgrać zdjęcie z poziomu panelu admina, to wyskakuje mi taki komunikat:

Błąd systemu

[#11225] Wysyłanie zakończone niepowodzeniem - sprawdź uprawnienia zapisu katalogu na pliki i istnieje pliku który próbujesz wysłać.

Wszystkie pliki maja chmod 777

Edytowane przez wapster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warning: fileperms() [function.fileperms]: stat failed for /home/fajer/domains/forumfajerwerki.pl/public_html/uploads in /home/fajer/domains/forumfajerwerki.pl/public_html/test.php on line 14
ipsRegistry::$settings['upload_dir']: /home/fajer/domains/forumfajerwerki.pl/public_html/uploads => 0

Warning: fileperms() [function.fileperms]: stat failed for /home/fajer/domains/forumfajerwerki.pl/public_html/uploads /profile in /home/fajer/domains/forumfajerwerki.pl/public_html/test.php on line 15
/profile: /home/fajer/domains/forumfajerwerki.pl/public_html/uploads /profile => 0

Warning: fopen(/home/fajer/domains/forumfajerwerki.pl/public_html/uploads /profile/test.txt) [function.fopen]: failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in /home/fajer/domains/forumfajerwerki.pl/public_html/test.php on line 22
Nie mog� otworzy� pliku (/home/fajer/domains/forumfajerwerki.pl/public_html/uploads /profile/test.txt)

no to teraz zaszalałem

ale jak patrze przez ftp i przez przegladarke plikow z wysokosci IE to chmody sa dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ja tam nadal widzę spację. Zmieniłeś nazwę folderu, a czy zmieniłeś adres URL do uploadów w:

ACP :):unsure: System ;) Ustawienia systemowe :) System ;) General Configuration :a: :a: Upload URL oraz path Path to 'upload' directory.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.