Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Google bot


dudek123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Witaj,

bo jest niepopularna? Nikt o niej nie wie? Nikt do niej nie linkuje? Może wreszcie dlatego, że nic na niej nie ma - wg adresu z profilu.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Mają być dodane posty, tematy itp nie trzeba userów bo jak z userami to narazie będzie ciężko

O czym Ty piszesz?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

bo jest niepopularna? Nikt o niej nie wie? Nikt do niej nie linkuje? Może wreszcie dlatego, że nic na niej nie ma - wg adresu z profilu.

Chodzi ci że muszę dodać np filmiki na yt? albo na innych stronach ?? czy mam na niej pisać posty ludzi wołać itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecko... daj sobie spokój... proszę - zajmij się może jakimś "Przemem", daruj sobie IP.Board... Nie umiesz wyszukać kodu i wkleić zamiast niego innego, nie wiesz co zrobić by Google bot był na Twojej stronie - daruj sobie - zacznij się uczyć np. języka Angielskiego... Nie to, że jestem chamski, ale dobija mnie (sorry za te słowo, ale nie wytrzymam!) idiotyzm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może lepiej idiotyzmem jest cwaniakować tak jak Ty? Za dużo znosiłem z Twojej strony - chłopie weź się ogarnij, jak nie pasuje - trudno. Według mnie jeśli ktoś nie ma tak naprawdę chęci i chce by ktoś zrobił centralnie WSZYSTKO za niego to wiesz co to jest? Idiotyzm, ponieważ porywa się z przysłowiową motyką na słońce - trochę wiary w siebie dudek123. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytanie:

Google nie zagląda od tak na twoje forum, musisz je najpierw dodać a później cierpliwie czekać aż powoli zaindeksuje każdą stronę.

Im wiecej ruchu, treści itp. tym częsciej gogle wpada do ciebie.

Pomóc ci może pozycjonowanie, dodanie do katalogów ( chociaz ostatnio pisza że malo skuteczna metoda) i oczywiście dużo treści i ciekawa tematyka forum :)

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.