Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Błąd shoutbox'a


Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Dlaczego nie możesz wgrać ponownie? Ustawienia nie mają na to wpływu. Napisz dokładniej, co przeszkadza Ci w instalacji.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Amfidiusz Ci odpowiedział - robisz instalację, nie aktualizację. Musisz napisać więcej szczegółów - zrzuty ekranu mogą być pomocne.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak. Kolega zaproponował że zainstaluje mi ShoutBoxa, ponieważ zna się na tym lepiej, lecz niestety nie udało mu się. Skasowałem pliki na ftp, a modyfikacja nadal została na forum, lecz niedziałająca. Teraz chcę ją zainstalować ponownie, ale jak klikam na instalacje w PA to przenosi mnie do upgrade. Da się jakoś odinstalować tego sb i na nowo wgrać?

A i wersja SB to 1.1.2.

Edytowane przez Kiszma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacji nie usuwa się kasując (ulubione słówko DawPiego :unsure:) pliki z serwera.

Wrzuć je ponownie, przejdź do folderu xml w katalogu shoutboxa na serwerze, edytuj plik versions.xml i dodaj jedynkę przez ostatnim </long>. Pozwoli to na poprawne przeprowadzenie "aktualizacji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

166lshh.jpg

Jeszcze raz piszę, że sb został skasowany i chcę go wgrać ponownie. Ale zamiast procesu instalacji przenosi mnie do procesu upgradu, a shoutbox nie jest wgrany, lecz pozostały jego pozostałości przez co ipb widzi go jakby był wgrany. Powracając do tego nieszczęsnego "upgradu" to nie mam checkboxa ponieważ mam napis Up to Date.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ja widzę, że masz zainstalowany shoutbox. Musisz go najpierw odinstalować, by ponownie go instalować. :unsure:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sb został wykasowany, nie ma go na forum, lecz w ustawieniach pozostały jego wpisy tzn. nie w karcie Aplikacje a w System - System Settings - IP.Shoutbox. IPB wykrywa go jako wgrany a jest on skasowany, tak samo w zakładce Manage Applications & Modules nie ma go wgranego

Edytowane przez Kiszma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Na pewno sprawdzasz to samo forum? Bo to trochę dziwne. :unsure:

Tak czy inaczej zrób tak - wrzuć pliki nowszej wersji ( 1.1.2 ) i wykonaj aktualizację ( admin/upgrade/ ). :a:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Lol, no niezłe klocki. :a: Najpierw najnowsza wersja to 1.1.1 teraz 1.1.2 bez żadnej akcji. :a:

Pytanie ponownie: na pewno patrzysz do tego samego forum ciągle? :unsure:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Kiszma zawracał mi głowę na gg prosząc o pomoc przy tym fakcie i sprawa wygląda następująco. Nie wiem kto to zrobił, nie wiem jak ale namieszali bigosu oj, namieszali ale naprawiłem problem czyszcząc bazę danych z frazy shoutbox.

Instalacja poszła gładko, shoutbox działa ale no nie do końca - taki sam problem jak tutaj. Dziwne, ale ten temat raczej można już zamknąć.

Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją, że modyfikacja niby jest a jej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.