Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Jak sprawdzić legalność skryptu?


ar4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Witaj,

jeśli dostaniesz dostęp do panelu klienta to znaczy, że licencja będzie legalna. Oczywiście jeśli na tym koncie pakiet będzie wykupiony.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Słuchaj - pytasz to Ci odpowiadam, czego chcesz więcej? :bounce:

Zresztą - nie ma nielegalnych licencji - będzie dostęp do panelu klienta z aktywną ( lub nie ) licencją to śmiało kupuj. :a:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zmienić wyłącznie z aktywną licencją, jednak zawsze można przed zakupem poprosić o jakiś dowód. W przypadku braku aktywnej licencji może to być chociażby ticket do IPSu potwierdzający, że licencja jest podpisana pod dany adres.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dostępny. Tylko do sekcji obsługi konta.

Poza tym - jeśli licencja nie jest aktywna to dowód zakupu widnieje w zakładce Invoices.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem konto bez wykupionej licencji, a IPS i tak chętnie odpisuje na tickety, więc to nie problem.

@DawPi, tylko, że tam nie jest podane pod jaki adres licencja jest przypisana, a tutaj przecież chodzi o sytuację zakupienia forum z licencją. Niby mała szansa, że licencja będzie podpisana pod inne forum, ale cień szansy jest, że adres się zmienił w momencie, gdy licencja była nieaktywna :bounce:

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób je zbanują?

/banIllegalBoard http://www.domena.com/ ^^

Przepraszam za Off-Topic.

  • Lubię to 1

Jeżeli Ci pomogłem, nie zapomnij proszę o kliknięciu - add.png

Możesz liczyć na moją pomoc z zakresu: PHP5, MySQL, JavaScript i Ajax | W trakcie nauki CSS i xHTML!

W sprawie pomocy z zakresu IP.Board służę pomocą w dziale Zaawansowane programowanie IP.Board

Proszę o nie wysyłanie próśb PW o prywatną pomoc - pomagam JEDYNIE na forum lub na zlecenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To hipotetycznie było. Dostanie informację, w której będą zawarte podziękowania za zgłoszenie wraz z informacją, że sprawa jest już w toku.

Czyli nie podziękują, jak forum jest legalne, czy nie podziękują, jak forum jest nielegalne?

/banIllegalBoard http://www.domena.com/ ^^

Aaaa! To w ten sposób działa! W takim razie od zgłoszenia ticketu bym zaczął :bounce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

@DawPi, tylko, że tam nie jest podane pod jaki adres licencja jest przypisana, a tutaj przecież chodzi o sytuację zakupienia forum z licencją. Niby mała szansa, że licencja będzie podpisana pod inne forum, ale cień szansy jest, że adres się zmienił w momencie, gdy licencja była nieaktywna :a:

Jak będzie na koncie zakup licencji to co kogo to obchodzi?

Czyli nie podziękują, jak forum jest legalne, czy nie podziękują, jak forum jest nielegalne?

Nie siejcie plot. System przyjmie zgłoszenie i tyle.

Btw. przykre jest to, że tematy nt. legalności etc. :bounce: nie swojego stuffu są tak popularne, a jak pytam o zdania o forum, ostatnio o katalog to jedna, góra dwie osoby się odezwą. :a: :a:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

OK, to od dzisiaj nie będziemy już Ci robić przykrości i nie będziemy tam nic pisać :bounce:

Jeszcze bardziej lubię, jak wybieracie słówka z moich wypowiedzi, zamiast czytać między wierszami. :a:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid tu nie chodzi o wpier.............. się w kogoś interes czy ma legalne forum czy nie.

Jak będzie na koncie zakup licencji to co kogo to obchodzi?

Podam przykład:

Kupiłem od osoby xxx forum wraz z licencją.

Dostałem dane do panelu, itp . Licencja była wygasła. Forum miałem już z modami więc po co mi odnawiać licencję skoro mam wszystko gotowe, dopiero poznaję skrypt i narazie nie bede nic instalował.

Jednak gościu był szują i przed wygaśnięciem licencji zmienił adres forum na inny.

Podsumowanie:

Ja mam dostęp do panelu , pliki skryptu na stronie i dostęp na forum.

Sprzedający zaś ma swoje forum którego adres jest wpisany w mojej wygasłej licencji.

Więc mnie to obchodzi na kogo jest licencja, i lepiej odnowić niż mieć później problemy.

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.