Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Filmy o IP.Board


Gexem

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Następnym razem wypiję sobie szklanice Johnnie Walker`a. Mam ich sporo w barku.

Ciekawe czy jak nagram w rozdzielczości 1024x768 to będzie lepsza jakość ;]

Cóż... Zobaczymy.

Odnoszę lekkie wrażenie że DawPi daje mi do zrozumienia abym tego nie robił.

Mogę skończyć. Nic na siłę, chciałem dobrze. Taka pozytywna strona forum. Filmy pokazujące jak to się robi, a nie poradniki.

Widz może to zobaczyć jak to zrobić - dodatek do poradnika - FILM.

Co jest lepsze ? Czytanie lektury czy oglądanie filmu na podstawie tej lektury ?

Ja sądzę że lektura + film "na deser"

W tym przykładzie lekturą jest poradnik DawPi`ego czy innego usera a "deserem" jest film przedstawiający zawartość owego poradnika.

Mam tylko 16 lat, ale nie będę się tłumaczył wiekiem, jeśli pomysł będzie GODZIEN, będę starał się robić to najlepiej jak umiem.

Edytowane przez Gexem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Gexem: za bardzo bierzesz te uwagi do siebie. Najpierw prosisz o opinie to ją piszę, w miarę obiektywnie po tym, co zobaczyłem. Jeśli chcesz same pozytywne opinie to to zaznacz w poście, nie będę pisał o negatywnych stronach danego filmiku.

Tworzysz, nagrywasz, fajnie, bardzo się cieszę, że coś fajnego robisz, bo znam krzykaczy co tylko dużo mówią, a nic nie robią, Ty jak widać do nich nie należysz, ale musisz również przyjmować negatywną krytykę. Akurat to sobie tłumaczę wiekiem - jesteś młody i może jeszcze nie jesteś na to gotowy, ale uwierz, że negatywna krytyka ( byle konkretna, poparta wiedzą i stanem faktycznym ) jest lepsza od 'łał, super' ,'eeee no ekstra' itd. Wiadomo, że miłe słowa również są ważne, ale jeśli dana praca zawiera w sobie jakieś zauważalne błędy, które są odczuwalne podczas przeglądania czy korzystania z danej pracy to wg mnie powinno się takie błędy uwidaczniać autorowi by na przyszłość ich unikał.

Twórz dalej, analizuj błędy, poprawiaj jakość swojej pracy, a będzie dobrze. I co najważniejsze - niech nadal sprawia Ci to radość.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę samych pozytywnych komentarzy. Wybaczcie ale wszystko za bardzo biorę do siebie. Taki już jestem. Nawet wychowawczyni mówi mi bym nie brał wszystkiego tak poważnie jak ja biorę, ale mniejsza z tym.

Dziękuję za oceny, postaram się udoskonalić filmy by były "miodzio".

EDIT: 300 post.

Edytowane przez Gexem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cóż, oceniam... nisko :) Jeśli na punktacji Ci zależy to użyję popularnej dziesięciopunktowej skali: 3/10.

Po prostu nie ma tu nic poza tekstem, równie dobrze mogło by to być w gifie wielkości 150x300 i nazywać sie banner :)

Jeśli już robisz film to musi przyciągać oko czymś wyjątkowym. Nie zawsze musi to mieć związek z tym o czym chcesz powiedzieć. Znaczy, związek oczywiście musi mieć, ale niekoniecznie bezpośredni. Polecam obejrzeć film Long Weekend (polski tytuł: Szalony weekend), o ten dokładnie:

http://www.youtube.com/watch?v=NTDJrVo_Lb4...feature=channel

Od 4:20, tam gdzie prezentuje swoją reklamę. Prosta, zabawna, z mocnym sednem na koniec. To samo przy reklamach Bud Light :)

Przy muzyce, której użyłeś spodziewałem się: obrazów z wojny, wybuchu bomby atomowej (popularny grzybek), jakiegoś dynamicznego wzrostu roślin. Ogólnie myślałem, że zobaczę coś zrobionego z rozmachem i to właśnie chciałbym zobaczyć w kolejnym filmie. Bo dla mnie to Ty na razie robisz gify w nietypowym formacie.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki za ocenę. Z początku do tego filmu dodawałem screena, próbowałem animować, lecz brzydko to wyglądało.

Jeszcze nie opanowałem w 100% mojego nowego programu, do obróbki video. Starałem się, lecz nie wszystkim może podobać się ta animacja z czym się liczę.

Dzięki i tak, wiem już co mam udoskonalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dość ciekawy filmik, podoba mi się zgranie pojawiania się napisów z muzyką. :)

Czego za dużo - zdecydowanie rodzajów czcionek i kolorów! :)

Czego za mało - tła. :) Brak mi tam jakiegoś fajnego tła, choćby screena z forum czy coś! :)

Kiedy to dodasz/zmienisz to godfather już nie napisze, że to gify. :)

Ogólne wrażenie - bardzo pozytywne. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
A później pożyczę kamerę od kolegi i pójdę na szczecin zrobić wywiad - jeśli się uda ;-)

Lecim na Szczecin. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nowa generacja filmów Full HD* z kodekiem xViD lub DivX.

Nagrywane w wysokiej rozdzielczości 1280x720.

Link nieaktualny.

Proszę napisać, czy jakość jest dobra, czy napisy widać (etc).

Jeśli wszystko ok, będę robił filmy właśnie taką techniką.

* Full HD - określenie jako PRAWIE Full HD. Filmy są nagrywane w wysokiej rozdzielczości (no nie tak wysokiej), obrabiane kodekiem DivX lub xViD, z włączoną opcją HD.

Pozdrawiam,

GeXeM

Edytowane przez Gexem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skasowali mi konto za "brutalny" film.

Napisałem do admina co o tym sądzę i zobaczymy czy mi przywrócą konto.

Nowego konta zrobić nie mogę - komunikat e-mail i nazwa usera istnieją już w bazie.

Co do nowego filmu.

http://www.youtube.com/watch?v=_ePGidI-lb0

PROSZ

Edytowane przez Gexem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szczera ocena ?

Zależy mi na Waszych opiniach. Chcę to robić profesjonalnie - dlatego DawPi mi tak zależy.

kris2005a, czyli wg. Ciebie wszystko OK, tylko ten sound nie tak ?

Tylko proszę szczerze, co mam poprawić, zmienić etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.