Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Filmy o IP.Board


Gexem

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

http://www.youtube.com/watch?v=1kOKc_8Prio - ten film jest OK. ;)

Parę uwag: raz czytasz po angielsku ' board header' -> czyli, że tak powiem kali jeść kali pić, a potem 'menaż forums' itd. Trochę to nie halo.

Za szybko skakasz myszką, za szybko przesuwasz.

Chwali się przygotowanie materiałów wcześniej, ale odnoszę wrażenie, że nie masz pomysłu na forum - wyszło z dodania regulaminu do dodawania for. Wg mnie lepiej tworzyć nawet 1-minutowe filmiki na konkretny temat, potem zrobić ładną listę takich filmów i gra gitaraa. :/

Głos masz super do takich spraw, program jakiś tam nowy widzę zbajerzyłeś -> jak widać wszystko jest, trzeba tylko mieć pomysł.

Z takich uwag to jedna zauważona kwestia -> podczas dodawania maski do pierwszego forum klikałeś tam na górze by zaznaczyło wszystko - tak się nie powinno robić. ;)

Dobra robota! Czekamy na 'tematyczne' filmiki! ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ty ziomek się nie wstydzi pokazywać światu swojego glosu, wiec dobrze ze to nie ivona.

Chcę tego więcej i nie przejmuj się ziomuś dźwiękiem bo równie dobrze mogła by być to ivona.

Ziomus zrob film jak się wgrywa modyfikacje do forum bo nie wiem jak.

Z tą muzyka jak ktos napisał wyżej to zly pomysl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, przepraszam za mój angielski - to ze stresu, ale czasem my english is not so good.

Myszka: Cenna rada - zmniejszę DPI. Postaram się wyłączyć też to podświetlenie i poszukam opcji ZOOM w trakcie robienia filmu.

Co do programu to nadal jest ten sam, tylko kupiłem licencję na najnowszą wersję. Maski - zrobiłem tak tylko w filmie (dla przykładu).

Zbieram fajne materiały, zapisuje notatki i zabieram się do pracy.

maturesze nie jestem ziomuś - lekko bulwersuje mnie ten "uliczny" slang. Co do filmu o modyfikacjach jeśli bardzo Ci na tym zależy to czemu nie ?

Zrobię, jak odpowiednio się do niego przygotuje. Lepszy jest chyba mój głos przed mutacją (a może w trakcie ?), niż odstraszający głos okropnego syntezatora mowy ivona.

Z muzyką to popieram - zły pomysł, lecz może kiedyś ?

Zobaczymy.

Dziękuję wszystkim za wszelkie cenne rady. Postaram się je wykorzystać by iść w stronę perfekcji....

Pozdrawiam,

GeXeM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Manager

Jeszcze nie obejrzałem całego, ale myślę, że to hasło, co wpisywałeś nie używasz wszędzie. :)

Plus za chęci, takie filmy są potrzebne. Myślałeś o paru filmach, ale o jednej konkretnej funkcji? Myślę, że to byłoby fajne. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Przy instalacji rozszerzeń ( hooków ) z pliku .xml nic nie ma prawa się dodać do menu Moje Aplikacje.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W momencie, gdy mówisz o tym raportowaniu, że wyświetla się wykrzyknik, mogłeś powiedzieć czy widoczny jest on tylko dla osoby, która raportowała post, czy ogólnie dla wszystkich.

Poza tym dobry film, jeszcze nie instalowałem sobie trójki, ale zachęciłeś mnie do przyspieszenia tego :)

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Manager

No no, fajny!! :)

Dzięki, już dawno nikt mnie pozytywnie nie zaskoczył na tym forum. Tym fajniej, że zrobił to ktoś 'mało znany' :) bez urazy oczywiście! To tylko na wielki plus dla Ciebie!

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, to ja jak zwykle pomarudzę :)

  1. Oglądając powyższy film byłem niezwykle uradowany, że YT udostępnia możliwość wyłączenia dźwięku. Nie możesz ograniczyć tego do suchych kliknięć myszką?
  2. Efekt przekładania tych kart świetnie wygląda, jeśli na następnej 'stronicy' znajduje się nowa zawartość. Przewijanie ich trzy razy podczas wyświetlania strony startowej Fx było nie dość że niepotrzebne, to jeszcze irytujące. Poza tym te kilka sekund ładowania forum można było wyciąć :a: Wrzuć efekt przewijania pomiędzy prezentacją poszczególnych aplikacji i będzie miodzio :)
  3. Każdy film musi mieć jakiś sens, jakieś przesłanie dla oglądającego. W obu zaprezentowanych powyżej nie widziałem żadnego - równie dobrze widz może wejść na ize i sam sobie losowo poklikać. Wymyśl, co w danym klipie chcesz przedstawić, opracuj scenariusz i to pokaż. Bo takie nagrywanie losowego klikania jest sztuką dla sztuki.
  4. Poza tym jeśli już znajdziesz temat filmu, to albo pochwal sie swoim głosem, albo dodaj ładne opisy, czy za pomocą fade effect, czy też za pomocą chmurek. I opisy powinny być czytelne, bo teksty z pierwszego klipu musiałem kilka sekund rozszyfrowywać przy spauzowanym filmie.
  5. Osobiście też niezwykle irytuje mnie jeśli podczas oglądania tutoriala czy prezentacji autor zatacza kilkanaście kół wokół dowolnego elementu, żeby pokazać na co mamy zwrócić uwagę. Jest to strasznie nieprofesjonalne. Jesli chcesz podkreślić daną funkcjonalność, podświetl ją jakość w edytorze wideo, przybliż ją lub użyj jakiejkolwiek innej metody. Kursor powinien pokazywać jedynie kliknięcia - poza tym powinien być niewidoczny.

A podsumowując, na prawdę cieszy mnie, że ktoś decyduje się poświęcić własny czas i stworzyć coś kreatywnego. Powyższe uwagi nie mają na celu zniechęcić, a jedynie ulepszyć efekt końcowy. Na razie wygląda to, jakbyś złapał Camtasię, włączył ją i patrzył co się stanie dalej. A chciałbym, żeby wyglądało to tak, jakbyś się ze swoim oprogramowaniem znał od lat :a:

Pozdro!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.