Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Co mnie wkurza na forum DawPiego?


Gość Dori

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rozumiem, że DawPi stara się być wyrozumiałą osobą i pomagać zbłąkanym owieczkom, ale wkurza mnie jedna rzecz w sprawie której nie ma regulacji żadnych na tym forum. :D

Mianowicie wątki o tytułach: "Pomocy!"

Ja bym to wywalała od razu do śmieci i zamieściła odpowiedni zapis w regulaminie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej proponował poprawiać te tytuły na prawidłowe i uczyć w ten sposób użytkowników jak winien wyglądać prawidłowo napisany temat :D

@up

Bo ostatnio ma za luźno tutaj :D

Edytowane przez godfather

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja się nie wyżywam na Dawidzie tylko piszę co mnie troszkę irytuje (spokojnie to tylko "te dni")

Tu żadnej winy DawPiego nie ma tylko userów, którzy wpadają i piszą takie wątki.

A dlaczego mnie to wkurza?

No lukam sobie w listę ostatnich wątków, jeśli temat mnie interesuje (co widać po tytule) to wchodzę czytam, czasem coś napiszę...

A jak widzę wątek "pomocy" to od razu mi żyłka pulsuje na szyi ... Obiecywałam sobie wiele razy: nie klikać w takie wątki tak samo jak nie tracić czasu na dyskusje z trollami...

Ale zawsze się złamię i kliknę. Rzadko zdarza się, że temat okazuje się wątkiem ciekawym i wtedy żal mi zmarnowanych kilobajtów.

Dobry Ojcze... można poprawić czasem jakiegoś użytkownika jak nieświadomie zrobi babola, jestem za. Ale nie damy rady wyedukować całego internetu! :D

Jeśli ktoś się bierze za instalację forum dyskusyjnego to powinien znać zasady jakie na takich forach panują.

Jak by ten świat wyglądał gdyby piekarze brali się za budowanie domów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, wszystkich nie naprawisz, ale to jeszcze nie oznacza, że trzeba się poddawać :D

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie też myślałam i mówiłam jakieś 75tysięcy użytkowników i ok 420tys postów temu :D (w liczbach biorę pod uwagę kilka for z którymi mam do czynienia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś się bierze za instalację forum dyskusyjnego to powinien znać zasady jakie na takich forach panują.

Kazdemu moze sie zdazyc, ze cos zle zatytuluje ale jak juz pisalas wczesniej sporo ludzi pisze w tytule tylko "POMOCY" sugerujac sie tym, ze jesli ktos zobaczy taka nazwe tematu to rzuci wszystko i z gory zakladaja ze pomoc nadejdzie nie myslac wlasnie w ten sposob, ze innych co czesto tu bywaja powoli zaczynaja takie nazwy tematow draznic.

Wydaje mi sie dobrym rowiazaniem aby byl "Global Moderator" ktory nie tylko czuwa nad tym aby byly jakies nowe tutoriale jak czytalem w jednym z tematow DawPi i innych rzeczy techniczych ale taki ktory w jakims stopniu trzymalby porzadek i pilnowal ogolnoprzyjetych zasad poruszania sie i pisania tematow/postow na forach. Jakis Moderator porzadkowy co pozwoli na spokojne i bezstresowe czyatnie forum ? :D

Jak by ten świat wyglądał gdyby piekarze brali się za budowanie domów?

:D moze byly by lepsze i przytulniejsze ? :D

Pomoglem ? Podziekuj naciskajac " + " to nic nie kosztuje a dobrze o Tobie swiadczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wydaje się, że taki moderator jest zbędne. Skoro nam wszystkim zależy na tym, by mieć porządek na forum to zadbajmy o niego. Jest opcja Raportuj. Jeśli każdy będzie raportował ten sam temat po kilka razy to DawPi w końcu się wkurzy i pomyśli jak rozwiązać ten problem :D

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli każdy będzie raportował ten sam temat po kilka razy to DawPi w końcu się wkurzy i pomyśli jak rozwiązać ten problem

dostaniesz bana abys nie mogl raportowac wiecej :D i po problemie :D

Pomoglem ? Podziekuj naciskajac " + " to nic nie kosztuje a dobrze o Tobie swiadczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tego się boję, ale może będzie wyrozumiały? :D

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej będzie zysk, bo nowy mod :D

W sumie to szukacie powodów by nic nie robić, a naprawdę wystarczy zacząć raportować. Bo niby skąd administrator forum ma wiedzieć co użytkownikom przeszkadza skoro mu o tym nie mówią. Sami macie fora to wiecie jak jest :D

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami macie fora to wiecie jak jest :D

niby masz racje ale z drugiej strony szlag mnie trafia gdy wchodze na forum a tam 10 raportow wisi a Moderatorzy nie wiedza co znimi zroabic albo wogole je olewaja a jak widze ze Moderator raportuje posta to juz .... :D

Pomoglem ? Podziekuj naciskajac " + " to nic nie kosztuje a dobrze o Tobie swiadczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu jest sedno sprawy. Może inaczej: jak se pościelesz tak się wyśpisz - ja Ci moderatorów nie wybiorę :D

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie forum, tacy moderatorzy... :D

to raczej mile nie bylo

staram sie jak moge aby z wszystkim zrobic porzadek, powoli jest coraz lepiej i nie chce robic jakis drastycznych srodkow, powoli i do celu az wszystko sie jakos ulozy

a z tego cytatu oznacza ze moje forum jest do du.. :D

Pomoglem ? Podziekuj naciskajac " + " to nic nie kosztuje a dobrze o Tobie swiadczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Kogoś jeszcze coś wkurza? :ups:

Tak. Pisałem już o tym w Shoutboksie, ale wpisy szybko zniknęły, a i nie doczekałem się reakcji. Pozostawię więc po sobie ślad i tutaj :D

1. Umieszczanie linków do tematów / blogowych wpisów w shoutboksie celem zwrócenia na nie uwagi powinno być zakazane. Irytuje Cię, DawPi, gdy ktoś podsyła Ci takie linki na PW/GG. Szczerze mówiąc nie widzę różnicy między komunikatorem a SB - wszystkie trzy (SB/PW/GG) przykłady ilustrują narzędzia do prowadzenia konwersacji. Sam czytasz wszystkie posty na forum i wpisy na blogach - i wierz mi, nie jesteś jedyny B-) Nie ma więc potrzeby robienia dodatkowego szumu wokół nich.

2. Bezmyślne wklejanie linków do Allegro w Giełdzie powinno być zabronione. Wszystkie tematy w Giełdzie powinny mieć porządny opis sprzedawanego towaru oraz ewentualnie zaznaczoną możliwość wystawienia go w serwisie aukcyjnym, tak jak ma to miejsce w przypadku licencji. Najpierw wkurzał nas userr handlujący domenami, teraz widziałem ktoś sprzedaje części komputerowe. Jeśli będę chciał poczytać sobie opisy aukcji, to wejdę na Allegro czy Świstaka. Tutaj chcę czytać posty tworzone przez użytkowników.

Ot co!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że DawPi stara się być wyrozumiałą osobą i pomagać zbłąkanym owieczkom, ale wkurza mnie jedna rzecz w sprawie której nie ma regulacji żadnych na tym forum. :D

Mianowicie wątki o tytułach: "Pomocy!"

Ja bym to wywalała od razu do śmieci i zamieściła odpowiedni zapis w regulaminie. :ups:

Ty to Ty, a On to On i ma zasady jakie ma. Nikt Ci nie broni prowadzić własnego forum i ustalać tam róznego rodzaju regulaminy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogoś jeszcze coś wkurza? :D

Bezmyślne wklejanie linków do Allegro w Giełdzie powinno być zabronione. Wszystkie tematy w Giełdzie powinny mieć porządny opis sprzedawanego towaru oraz ewentualnie zaznaczoną możliwość wystawienia go w serwisie aukcyjnym, tak jak ma to miejsce w przypadku licencji. Najpierw wkurzał nas userr handlujący domenami, teraz widziałem ktoś sprzedaje części komputerowe. Jeśli będę chciał poczytać sobie opisy aukcji, to wejdę na Allegro czy Świstaka. Tutaj chcę czytać posty tworzone przez użytkowników.

To pewnie mnie sie tyczy, nie wiem jak inni ale ja nie widzą sensu wpisywania w temacie tego samego co jest dostępne na aukcji.

Giełdzie powinny mieć porządny opis sprzedawanego towaru

Opis jest w tytule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.