Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Punkty pomógł


Dynia78

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę zagmatwane, chcesz dodać nowego moda z punktami, czy ograniczyć dodawanie "plusików" tylko do 1 forum?

Jeśli nowy mod, jest on płatny:

[EN30] Ajax Thanks v1.0.2

Co do drugiej opcji to:

(SOS30) Reputation System per Forum v1.0.0

Edytowane przez Dr R.I.P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi oto żeby user któremu się pomogło mógł podziękować naciskając pomógł a później chciałbym nagrodzić userów z najwyższą ilością pomógł.

http://i42.tinypic.com/5z441x.jpg

a [EN30] Ajax Thanks v1.0.2

działa jako ikonka piwo

Edytowane przez Dynia78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Piwo czy pomógł. Co za różnica, przecież teksty można zmienić.

Masz wszystko podane na tacy.. Teraz musisz to z niej zabrać.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwo żeby było w pozostałych działach a pomógł w dziale Pomoc & Prośby i oczywiście żeby oddzielny licznik był

czy to by było

http://www.invisionmodding.com/index.php?autocom=downloads&showfile=766

Edytowane przez Dynia78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja już wiem.

Moda piwo/pomógł czy coś innego (ten dograny system nie ten wbudowany w IPB 3) chce dodać na wszystkie inne fora poza Pomoc & Prośby. W tym dziale chciałby aby została tylko reputacja wbudowana w forum, i na podstawie tej reputacji chciałby dawać nagrody za największą ilość punktów (tutaj ma dość spory wybór co do wyświetlania toplisty).

Reasumując.

Musisz kupić sobie tego moda, jeśli chcesz tak to zrobić. Zainstalować moda do piw czy jak to tam sobie nazwiesz w plikach językowych (tak będę go nazywał by się nie pogubić). Dograć moda który pozwala na ograniczenie dawanie reputacji (tego co jest wbudowane w IPB), ograniczyć tylko do Pomoc & Prośby i włączyć w pozostałych działach moda do piw. Później jakiś mod do nagród i po problemie. Jednak musisz wydać parę złotych bo mod do piw (Ajax Thanks) jest płatny.

Korzystaj z nazw i linków z mojego 1szego posta. Ten mod który podałeś jest do starszej wersji forum. Nowa wersja jak już wyżej nadmieniłem jest płatna.

Edytowane przez Dr R.I.P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.