Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Nowy serwer - dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Witam,

od pewnego czasu noszę się ze zmianą obecnego pakietu w dHosting z dPersonal+ na inny.

To może po kolei, opis kont sharedowych znajdziecie tutaj. Z uwag, jakie tam nie napisano, piszę, co następuje:

konto Personal+ :) do 60MB RAM-u

konto Business :a: do 120MB RAM-u ( 69zł miesięcznie )

konto Enterprise :a: do 512MB RAM-u ( 99zł miesięcznie )

I ostatnia rozważana zmiana to na dVPS Managed :a:czytaj szczegóły. Cena to 149zł miesięcznie, minimalnie 512MB RAM-u, gwarantowany procek 640MHz.

W każdym rozważanym pakiecie limit dyskowy jak i transferowy jest OK. Obecne 25GB na miesiąc ciut nam nie styka. ;)

Wiadomo, że rozsądnie byłoby brać najlepszy serwer ( VPS ), tylko czy to nie za dużo, jak na nasze forum i parę stronek statycznych? Choć wtedy np. można by udostępnić system dodawania zdjęć ( taki mini mini imageshack :) ), lub coś innego.

Jestem otwarty na sugestie.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Z tym, że te pieniążki nie pójdą na auto czy modyfikacje do IP.Board ( bo te mam za darmo :a: ), ale do US, więc wolę je inaczej spożytkować. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dedyka lub vps trzeba doglądać, trzeba skonfigurować, trzeba obsługiwać. Trzeba mieć czas i wiedzę lub płacić drugie tyle albo więcej za administracje. Dziękuję, postoję. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dedyka lub vps trzeba doglądać, trzeba skonfigurować, trzeba obsługiwać. Trzeba mieć czas i wiedzę lub płacić drugie tyle albo więcej za administracje. Dziękuję, postoję. :)

Tak samo myślałem puki nie poznałem profesjonalisty robiącego to za rozsądna cenę Młodszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dhosting rlz. Moze sa troche drodzy ale mozna spac spokojnie. Miesiac temu trojan wszedl przez ftp , baza zostala przywrocona sprzed kilku H ! zupelnie za free. W sierpniu przechodze na pakiet business :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od pewnego czasu noszę się ze zmianą obecnego pakietu w dHosting z dPersonal+ na inny.

To może po kolei, opis kont sharedowych znajdziecie tutaj. Z uwag, jakie tam nie napisano, piszę, co następuje:

konto Personal+ :a: do 60MB RAM-u

konto Business :) do 120MB RAM-u ( 69zł miesięcznie )

konto Enterprise :a: do 512MB RAM-u ( 99zł miesięcznie )

To może ja wypowiem się na temat konta: dkonto Business, bo akurat z takiego korzystam od około 8 miesięcy. Mogę powiedzieć, że w przypadku mojego forum wyśmienicie sprawdza się. Abyś miał porównanie w stosunku do Twojego forum i mógł ocenić "wydajność" tego pakietu przedstawię w jakim stopniu ja wykorzystuję jego możliwości. Otóż średnio na miesiąc wykorzystuje około 65 GB transferu przy średniej liczbie unikalnych użytkowników 120 tysięcy co daje jakieś 350 tysięcy wszystkich odwiedzin i 400 tysięcy odsłon stron (wszystkie dane prezentowane są w oparciu o wyniki Google Analitics)

Dlatego myślę, że ten pakiet w zupełności powinien wystarczyć dla Twoich potrzeb. dając spory zapas "mocy" na przyszłość.

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Plan taryfowy zmieniony!!

Teraz nic nie powinno nam przeszkadzać!

Niedługo uruchomię usługę uploadu grafik dla wszystkich - jakoś te 166GB miesięcznie trzeba wykorzystać. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.