Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Nie pobiera kopii bazy przez PhpMyAdmin, ciągłe oczekiwanie


vBB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak sobie myślę, że skoro 4 osoby mogą + mogą również technicy z dHosting (nie przez SSH, tylko normalnie), to problem leży u mnie... jak z resztą stwierdzili ludzie z dH. Mam konto Personal i bazę danych, która ma mniej niż 20 MB, po optymalizacji +/- 12 MB, powiedziano mi, że brak możliwości pobrania bazy (ciągłe oczekiwanie po wybraniu WYKONAJ) w nowej wersji PMA jest normą i jest to jakiś bug, który ma być rozwiązany. Zalecili mi używanie starszej wersji PMA, po przez którą PODOBNO da się pobrać bazę normalnie, już po chwili od wybraniu WYKONAJ. Tak stwierdzili technicy z dH i tak twierdzą 4 inne osoby, które sprawdziły to na swoich kompach (ja chwilowo nie mam dostępu do innego komputera), że po mniej niż 30 sek od wybrania WYKONAJ pobieranie się rozpoczyna. Niestety, ale u mnie nie działa żadna z wersji PMA, a oczekiwanie na pobranie bazy ok. 12 MB po wybraniu WYKONAJ trwa 15 minut (tyle chciało mi się czekać...). Stwierdziłem, że to musi być coś u mnie, zatem tylko co? Mam Windows 7 Ultimate 64bit, pakiet Kaspersky Internet Security 2010 (wszystko oryginalne). Sprawdziłem, czy po wyłączeniu KIS da się pobrać, niestety, ale również to samo, czyli ciągłe oczekiwanie... Co może być powodem?

gallery_1_2_27047.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, jasne :) Tylko po co? Napisałem przecież, że sprawdzały inne osoby na innych komputerach i działa. Ja sam nie mogę jeszcze sprawdzić, ale sprawdzę na pewno na innym kompie, najlepiej z XP ;) Jestem tylko ciekaw co powoduje taki stan rzeczy? Może router? Może coś innego... nie wiem...

gallery_1_2_27047.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chyba nie, bo jak pisałem wcześniej, wyłączyłem KIS na czas trwania procesu i nic, nadal to samo. Będę musiał sprawdzić jeszcze na jakimś innym komputerze, najlepiej z XP.

No i czekam na inne Wasze pomysły... :) Może jakaś opcja w Win7 jest, albo cuś.

gallery_1_2_27047.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winą był KIS jednak... mimo wyłączenia ochrony i jego, zostawało jeszcze self defense. Po wyłączeniu tego, udało mi się pobrać bazę ze starej wersji PMA. Zobacze jeszcze nowe PMA.

EDIT: No i proszę, pobrało ładnie nawet na nowej wersji.

W obydwu przypadkach czekałem niecałe 2 minuty.

Edytowane przez vBB
gallery_1_2_27047.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no i niestety okazało się, że sprawdzałem na Viscie 32 bit z KIS2010 (wyłączonym takim sposobem jak wyżej, czyli zatrzymana ochrona + wyłączona samoochrona) i tam dało się pobrać na obydwu PMA, a już na Win7 u mnie na PC, z tak samo wyłączonym KIS już się nie da pobrać na żadnym PMA...

gallery_1_2_27047.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.