Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

(DP34) Localize Board


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

Po aktualizacji forum i jego składników wszystko działało ok jednak gdy wgrałem spolszczenia i chciałem zaktualizować je również od strony panelu administracyjnego przy pomocy (DP32) Localize Board (najnowsza wersja) pojawia mi się błąd po kliknięciu w "Aktualizuj wszystko" błąd wygląda tak

Warning: DOMDocument::loadXML() [domdocument.loadxml]: Empty string supplied as input in/home/platne/trimek/public_html/trimek/forum/ips_kernel/classXML.php on line 350

Czym to jest spowodowane i jak to naprawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A może by tak jakiś upate "sprawdzacza wersji"? Od posta trochę minęło, a tu wciąż sprawdzanie aktualnej wersji idzie po http chociaż plik na serwerze.

Zamiast tych kombinacji i błędów od fopen wystarczyło by sprawdzić czy plik jest na dysku i wtedy pobrać jego zawartość.

A "kodowania" niektórych rzeczy(zwłaszcza adresu pliku na naszym serwerze) to już w ogóle nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Do wersji 3.1 masz (DP31) Update Modules 1.0.1 w poprzednich wersjach. Spolszczenie do tamtej wersji posiada wymagane pliki.

  • Lubię to 1

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zainstalowałem aplikację na IPB 3.3.4. Mam problem z niewyswielaniem sie pelnego menu, np. nie ma w ogole manu system>application and module. Odinstalowanie nie pomaga. Czy moge jakoś szybko wrócić do wersji z przed instalacji?

Edytowane przez fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ta nowa wersja 1.0.5 działa chyba odwrotnie :P

Bo miałem po polsku tematy pomocy, uruchomiłem tą modyfikacją i przywróciło mi do języka standardowego (angielski).

Reasumując; tematy pomocy znów mam po angielsku.

 

@edit

Wszystko gites.

Edytowane przez naXe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.