Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

(Pav31) Tags System


Pavulon

Rekomendowane odpowiedzi

Hi pavulon

Sorry i write in english

i'm very interested at this mod.

But i want to know (if possible)

-did can give a problem in future if is not compatible with next version of IPB?

-what is the SEO improvement using this mod?

-when you think is good to use this mod?

thanks :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Safe mode on can be a problem? (my test board)

Because i have installed this app, good installation, i see all setting in acp, all is active. but in front end i have this error [#6 PTS] Nie znaleziono tagów and in news topic i dont see the field

i think that safe mode is a problem, because in my local installation has worked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wyglad:

Date: Fri, 10 Sep 2010 09:44:50 +0000
Error Number: 1054
Error: Unknown column 'tag_hidden' in 'where clause'
IP Address: 10.24.10.17
Page: /
Debug: array (
 1 => 
 array (
   'file' => '/home/www/forum/ips_kernel/classDb.php',
   'line' => 988,
   'function' => 'query',
   'class' => 'db_driver_mysql',
 ),
 3 => 
 array (
   'file' => '/home/www/forum/admin_storajs_niubi/sources/classes/output/publicOutput.php',
   'line' => 2795,
   'function' => 'getOutput',
   'class' => 'TagssSidebar',
 ),
 4 => 
 array (
   'file' => '/home/www/forum/admin_storajs_niubi/sources/classes/output/publicOutput.php',
   'line' => 2123,
   'function' => 'templateHooks',
   'class' => 'output',
 ),
 5 => 
 array (
   'file' => '/home/www/forum/admin_storajs_niubi/applications/forums/modules_public/forums/boards.php',
   'line' => 120,
   'function' => 'sendOutput',
   'class' => 'output',
 ),
 6 => 
 array (
   'file' => '/home/www/forum/hooks/dp30CustomMetaTags_8c28a876ad208710766f9d97ca7030a9.php',
   'line' => 69,
   'function' => 'doExecute',
   'class' => 'public_forums_forums_boards',
 ),
 7 => 
 array (
   'file' => '/home/www/forum/admin_storajs_niubi/sources/base/ipsController.php',
   'line' => 291,
   'function' => 'doExecute',
   'class' => 'dp30CustomMetaTags',
 ),
)
mySQL query error: SELECT COUNT(tag) as times, tag FROM ibf_tags_index WHERE app='forums' AND tag_hidden=0 GROUP BY tag ORDER BY times DESC LIMIT 0,50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

 Error: Unknown column 'tag_hidden' in 'where clause'

Jesteś pewny, że dobrze zainstalowałeś tę aplikację? Odinstaluj i zainstaluj ją ponownie i daj znać.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavulon świetna modyfikacja :wyglad: Mam jednak kilka sugestii mianowicie czy da się zrobić takie rzeczy...

Przycisk "wstaw z posta" można włączyć lub wyłączyć w ustawieniach (dobrze by było np. mieć wybór grup tj. komu się on wyświetla a komu nie)

Ciekawą opcją byłoby także wg. mnie możliwość włączenia ignorowanych (zakazanych) tagów - często jest tak, że np. ktoś wstawia tagi z posta i dodawany jest tag "url" co wg. mnie jest nieraz denerwujące i niepotrzebne :a:

Pozdrawiam i jeszcze raz wielkie THX za modyfikację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavulon, trochę się u mnie ostatnio uspokoiło i wróciłem do prób rozwiązania błędu z 2 strony tego wątku - braku polskich znaków diaktrycznych na forum. Problem występuję na obu moich forach, obu z kodowaniem iso-8859-2 (latin2) i systemem porównań latin2_general_ci (w tabeli tags_index). Mimo tego nadal występuje problem, przykładowo wyświetla się jeĹşdziÄ zamiast jeździł. Jedyna nowa rzecz, którą zauważyłem, to System porównań dla połączenia MySQL: utf8_general_ci oraz Kodowanie napisów dla MySQL: UTF-8. Czy może to mieć związek z problemem, lub jakie rozwiązanie może być najbardziej prawdopodobne? Oba fora są stosunkowo niedługo na IP.Board (jedno około miesiąca, drugie 4 dni) więc nie miałem szans na "namieszanie" w kodzie. Masz może jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jest zainteresowany drobną aktualizacją to polecam: http://amxx.pl/public/js/tagss.js

Aczkolwiek to tylko ignorowanie zawartości tagów url i img, ale zanim wydam kompletną aktualizację to dobre i to.

A co do twojego problemy croco, to będę chyba musiał postawić forum na lokalu z takim kodowaniem :/

Swoją drogą skoro to młode serwisy to nie wiem czemu nie są na UTF-8 tylko na latinie :)

Jedno przejście na utf i koniec z problemami kodowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

croco, przesiedziałem nad testami ISO-8859-2 od wczoraj i mam złą wiadomość.

Albo IPS nie dopracowało klasy tags lub innej albo sam nie wiem.

Problem polskich znaków w tagach występuje już w blogach(gdzie tagi są oryginalnie).

Nawet ustawienie ISO-8859-1 daje lepszy efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie istnieje szansa poprawnego działania tej modyfikacji na forach z kodowaniem iso-8859-2, tak? Jedynym wyjściem jest konwersja na UTF-8, czy może jest szansa że ewentualny błąd ze strony IPS zostanie wyeliminowany w przyszłości (najbliższej)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.