Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

(Pav31) Tags System


Pavulon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Już 2x zmieniam lang w modyfikacji do tagów w forum gdzie glownym konceptem jest zamienienie slowa "tag" na "slowo kluczowe"...sęk w tym, że po jakimś czasie znowu ze slowa kluczowego zmienia sie na tag!! O.O tak jakby tamtych zmian nie bylo, a po edycji plików wygladalo tak jakby wszystko bylo ok jednak po jakims czasie nie juz ok >.<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu nie zapisuje mi tagów po dodaniu ich podczas pisania tematu niby wszystko ok ale po wejściu link na głównej mam brak tagów.

Nie bądź pijawką. Rozwiązałeś problem? Podziel się rozwiązaniem na forum.

Małe jest piękne ale.... duże bardziej cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przepraszam, ya razumiem po Polski ale nie mogem to use search system. =))

would you please help me.

how can i put tags box to the portal page?

does it possible?

z góry dziękuję za pomoc

P.S. Witamy z Kaliningradu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Joł

Po usunieciu jednego z tagów w mysql dalej sie pokazuje i generuje on blad: http://www.jokerwarez.pl/tags/filesonic.wupload

Not Found

The requested URL /tags/filesonic.wupload was not found on this server.

Da się w jakiś sposob zablokowac jakis tag albo w jaki inny sposob go usunac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Więc wygląda na to, że jej nie odinstalowałeś jednak, bo po odinstalowaniu żadna część aplikacji nie powinna działać.

Poza tym jeżeli chodzi o forum z twojego profilu to ja tam tej aplikacji nie widzę.

Odinstalowałem tą aplikację i mam w bazie tabelę

xxx_tags_index

Jeżeli się mylę prosze mnie poprawić, ale to chyba właśnie ta tabela odpowiada za tagi z tej modyfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To standardowa tabela.

Od tagów(z nazwą tag w nazwie :P ) w 3.2 jest kilka tabel teraz:

core_tags
core_tags_cache
core_tags_perms
tags_index

Być może, tylko ciekawe, czemu w tabeli tags_index mam stare tagi, a w core_tags nowe ;)

To może inaczej, jak teraz wykombinować żeby wyszukiwarki nie indeksowały tych pozostałości? Czy wystarczy jakiś wpis w robots.txt?

Aha, jeszcze jedna sprawa, ta aplikacja była instalowana pod wersją 3.1.4 a usunięta po aktualizacji do 3.2.2.

Tabele:

core_tags
core_tags_cache
core_tags_perms

pojawiły się po aktualizacji 3.2.2 Skoro 3.1.4 nie miało natywnego systemu tagów to nie może być standardowa tabela.

Edytowane przez insp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

mam problem z tym modem.

mam wersje ipb 3.2.3 wrzucilem wszystko na ftp zainstalowalem w ACP i mam problem.

jak w acp wybieram aplikacje -> tools -> settings to pokazuje mi sie takie cos

Warning: require_once(.../public_html/admin/applications/core/modules_admin/tools/settings.php) [function.require-once]: failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in .../public_html/admin/applications_addon/other/tagss/modules_admin/tools/settings.php on line 34

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '.../public_html/admin/applications/core/modules_admin/tools/settings.php' (include_path='.:/home/tmp/php5.2.9/lib/php:.../public_html/ips_kernel/') in .../public_html/admin/applications_addon/other/tagss/modules_admin/tools/settings.php on line 34

Do tego jest jeszcze jeden problem - mam rozszerzenie Similar Topics. i teraz jeśli chce wejśc w jakikolwiek temat pokazuje mi sie to:

Fatal error: Call to undefined method tagFunctions::getCacheJoin() in .../public_html/admin/applications/forums/sources/classes/dp3similarTopicsLib.php on line 228

Ktos jest mi w stanie pomoc? ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.