Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

(Pav31) Tags System


Pavulon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Prosta sprawa - skorzystaj z narzędzi skina w tej kolejności:

  • Przebuduj dane głównego skina (3 narzędzie w kolejności),
  • Przebuduj (pierwsze).

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hipotetycznie w dziale Download, ktoś doda tagi odnośnie jakiegoś programu, np tagi: freeware, fajny program itd, ale chciałbym oprócz tego dodać standardowe tagi np: rapidshare, filesonic, itd. Nie chce ich dodawać wszędzie, dlatego że forum ma inną tematykę, a ten dział jest tylko dodatkiem.

A inna sytuacja, chciałbym np dodać tag: aaa do każdego tematu, w którym ktoś nie dodał po prostu tagów

Edytowane przez esquel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Pierwszy screen to przecież tagi w widoku forum czy tematu, a drugi to widok w sidebarze na stronie głównej - jak to chcesz łączyć?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Co wg Ciebie znaczy 'nie da się' - da się (!). Trzeba to tylko zrobić. W standardzie ja takiej opcji nie zauważyłem. Być może niezbyt dobrze patrzyłem, więc polecam wykonanie tego - modyfikacja jest przecież po polsku, więc jeśli nie widzisz takiej opcji to takowej ... nie ma.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne sugestie:

Definiowanie na każdej podstronie z tagiem meta tagu description o treści: "System tagów forum" jest bez sensem, według zasad SEO już lepiej w ogóle nie zamieszczać tego meta tagu, wtedy description w wynikach google będzie się samo generowało na podstawie treści w stronie co daje ewidentnie lepsze korzyści. Lub ewentualnie niech w meta tagu description pojawia się treść pierwszych nazw tematów z danej podstrony tagu.

To samo dotyczy się meta tagu keywords, który wygląda tak: "keywords,słowa,kluczowe,tagi,tag,clod,chmura,tagów,lista". Spoko niech te tagi sobie będą jeśli autor bardzo chce, ale przydało by się aby do nich dopisywany jeszcze był konkretny tag(zależnie od podstrony). Oraz dodatkowo parę pierwszych słów z nazw tematów znajdujących się na danej podstronie tagu.

Do tego wszystkie przydała by się jakaś sitemapa tych tagów.

Oraz ewentualna super opcja, która generowała by tagi na podstawie tego co użytkownicy wpisują do wyszukiwarki forum. Czyli wpisują "Jak zainstalować IPB" i w tagach pojawia się taki tag z tematami takimi jak pojawiły się podczas wyszukiwania. Opcja ta pozwalała by już na etapie wyszukiwania w google zaprezentować potencjalnemu gościowi konkretne tematy, które by chciał wyszukać. (za tą opcje, skłonny byłbym nawet zapłacić jeśli by się pojawiła).

No i tak jak pisałem poprzedniu, system powinien pomijać bbcode, bo po 2 tygodniach użytkowania modyfikacji, 50% z moich najpopularniejszych tagów to właśnie albo jakieś "center", albo jakieś "color" albo "qoute" albo masa przeróżnych kolorów w hexie "000000" itd.

No i nie powiem, bez tej sitemapy to jest naprawdę kiepsko. Oraz modyfikacja ma słabe punkty w SEO, do którego teoretycznie została stworzona.

Mam nadzieje, że autor będzie nadal rozwijał projekt i przeanalizuje moje sugestie(a nie zjedzie mnie z błotem ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Małe pytanie, dlaczego nigdzie w ustawieniach nie ma widocznych tych które powinny tam być?

Nawet jeśli się importuje ręcznie plik xml wyskakuje komunikat ze 31 zaktualizowano 0 dodano. Czyli gdzieś jest ale nigdzie nie ma.

Przy dodaniu Tagów jednego z rosyjskich twórców, jest widoczna grupa w zakładce IPS Apps, tutaj nie ma gdzie osobnego linku ani nie mogę znaleźć w żadnym innym.

Pozdrowionka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

To może tak, by nie był za łatwo: co mówi instrukcja? :-)

P.s. będzie lepiej i łatwiej, jak uzupełnisz wersję oraz adres forum - czasem takie informacje się przydają.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jeśli nie ma takiej opcji w ustawieniach to chyba nie spodziewasz się jakiejś nieoczekiwanej odpowiedzi? ^_^

Pavulon skończy sesję to zajmie się tym modem - bynajmniej tyle mi kiedyś pisał.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy tylko u mnie tak jest?

A. pisze temat, wpisuje tytul, treść posta i tagi, jest ok, tagi sa wyświetlane w temacie.

B. pisze temat, wpisuje tytul i zawartość posta bez tagów, nastepnie edytuje temat i chce dodac tagi to po zatwierdzeniu one sie nie zapisuje, znikaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.