Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Instalacja forum IP.Board 3.x


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

Oj dżejkob dżejkob.

No co? :thumbsup: Autor raczej nie ma licencji, bo stawia na bezpłatnym serwerze.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, mam mały problem. Kidy wchodzę na moją domenę, wyskakuje mi błąd:

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING, expecting T_OLD_FUNCTION or T_FUNCTION or T_VAR or '}' in /var/www/sites/yoyo.pl/c/g/cgc/admin/sources/base/ipsRegistry.php on line 30

Wchodzę w owy plik, przeglądam linię 30 i mam tylko: */

Serdecznię prosiłbym o pomoc.

Witam, mam ten sam problem - serwer płatny vel.pl, licencja jest rzecz jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie zauważyłem, że po ustawieniu PHP5 trzeba czekać 15 minut na jego zatwierdzenie.

Co za serwer masz?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzien dobry.

Kupilem licencje IP.Board i prawde mowiac mam problemy z najnowsza wersja skryptu, po wgraniu plikow i ustawieniu atrybutow tychze plikow (wszystko wykonywalem wedlug instrukcji dolaczonej do skryptu) pojawia sie za kazdym razem krytyczny blad

,, Warning: main(/homez.383/idealnak/www/admin/sources/base/ipsRegistry.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /homez.383/idealnak/www/index.php on line 23

Fatal error: main() [function.require]: Failed opening required '/homez.383/idealnak/www/admin/sources/base/ipsRegistry.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php:/homez.383/idealnak/www/ips_kernel/') in /homez.383/idealnak/www/index.php on line 23,,

Instalator starszej wersji skryptu uruchamia sie bez zastrzezen. Hosting mam wykupiony na OVH.com

Walcze z tym od 3 dni i zakladam ze cos zle robie lub serwer nie spelnia wymagan skryptu.

"We are a way for the Cosmos to know itself."

Carl Sagan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Witam.

Pewnie wysyłałeś pliki na FTP programem Total Commander, który domyślnie zmienia wielkość liter w nazwach plików. Wyłącz tę opcję i wyślij ponownie pliki. A najlepiej nie korzystaj z tak archaicznych rozwiązań i zacznij korzystać z innych programów ( FlashFXP, FileZilla itd. ), a poczujesz różnicę na pewno.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem bardzo podziekowac za porady. Wgranie plikow za pomoca programu FileZilla Client poszlo bardzo lekko, instalacja skryptu tez przebiegla OK! Nie bralem nawet pod uwage tego ze znaczenie ma program uzywany do wgrywania plikow. Swietnie ze istnieje to forum sluzace wsparciem i poradami. :P

  • Lubię to 1

"We are a way for the Cosmos to know itself."

Carl Sagan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie znaczenie ma ustawienia programu do wysyłania przez ftp. Nie wiem dlaczego tak zniechęcacie do TC. To bardzo dobra aplikacja. A że trzeba odrobinę myśleć - chyba to nie jest skazą. Choć czytając Dawiego, czasami takie można odnieść wrażenie, że myślenie jest niewskazane. Choć z drugiej strony, kiedy odpowiada na naprawdę naiwne pytania... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Choć czytając Dawiego, czasami takie można odnieść wrażenie, że myślenie jest niewskazane.

Nie zrozumiałem chyba aluzji. Możesz wyjaśnić? Kwestia dla mnie paląca, bo nie rozumiem kto co o mnie myśli.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, chyba niezbyt jasno.

A najlepiej nie korzystaj z tak archaicznych rozwiązań i zacznij korzystać z innych programów ( FlashFXP, FileZilla itd. ), a poczujesz różnicę na pewno.

Skąd ta opinia? Uważasz, że do najprostszych rzeczy trzeba od razu uruchamiać oddzielny, specjalistyczny program? W czym TC ustępuje Zilli? Próbowałeś "z paczki" wysłać jeden plik na serwer? Ma swoje wady (nie wznawianie zerwanego przesyłania, słaba ochrona hasła), ale to nie znaczy, że za jego pomocą nie można całkiem spokojnie zarządzać plikami na serwerze, lub o jego archaiczności.

Może lepiej tłumaczyć, że skrypt posługuje się wielkimi i małymi literami w nazwach plików, i je rozróżnia, więc trzeba na to zwrócić uwagę.

Z jednej strony prowokujesz do myślenia, starając się nie dawać gotowych rozwiązań, tylko metody, a z drugiej "proponujesz" bezmyślność, przy działaniach na ftp. Gdzie tu konsekwencja?

A TC to doskonały program (kombajn) narzędziowy i wart był te 150 zł. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Porobić screeny i pokazać, że FlashFXP był wart tych 50zł (!)? Zaskocz mnie funkcją TC, a ja zaskoczę Cię możliwościami FlashFXP :P że już nie wspomnę po co ten program był głównie pisany. :P

Dlaczego tak jest, że moje opinie ( moje moje moje ) o TC uważacie za jakiś wyznacznik. W sumie powinno mi to schlebiać, ale z drugiej strony podążanie za mną może nie być tym, o co 'walczę' na tym forum. :D

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Zainteresuj się normalnym hostingiem, a nie jakimś darmowym, co większość rzeczy działa jak nie działa.

Poza tym zawsze możesz poprosić o pomoc IPS - firmę od której kupiłeś licencję na IP.Board. Robią to za darmo.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

wrzucilem wszystko na server, chmody tez zrobilem

przy wywolaniu instalacji wyskakuje mi ten blad

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING, expecting T_OLD_FUNCTION or T_FUNCTION or T_VAR or '}' in /homepages/15/d335243730/htdocs/forum/admin/setup/sources/base/ipsRegistry_setup.php on line 34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.