Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Instalacja forum IP.Board 3.x


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

wrzucilem wszystko na server, chmody tez zrobilem

przy wywolaniu instalacji wyskakuje mi ten blad

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING, expecting T_OLD_FUNCTION or T_FUNCTION or T_VAR or '}' in /homepages/15/d335243730/htdocs/forum/admin/setup/sources/base/ipsRegistry_setup.php on line 34

juz wszystko ok, w .htaccess mialem blad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

juz wszystko ok, w .htaccess mialem blad :)

Nie błąd, a nie włączone PHP5. A skoro włączyłeś w .htaccess to wnioskuję, że serwer ovh. :-)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam serdecznie wszystkich użytkowników. podczas instalacji ipb 3.0.2 mam błąd gdy próbuję skonfigurować bazę danych.

wszystko wpisuje dobrze na 100%, już wcześniej próbowałem z phpbb3 na tym samym hostingu i były też problemy z bazą danych.

http://img705.imageshack.us/i/ipbaden.jpg/

obawiam się że to wina hostingu niz moja i może polecicie mi jakąś tanią serwerownię z domeną.

z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zwiazku ze 1and1 to beznadziejna firma postanowiłem pobawić się ipb na ugu.pl. po zainstalowaniu, które przebiegło prawidłowo próbuje wejśc na strone. nie chce się ona wczytać wyskakuje komunikat że strona powoduje zbyt wiele przekierowań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps prosiłbym o podrzucenie działającej wersji np 3.14 bo zauważyłem ze duzo z niej korzysta. ja posiadam 3.0.2 na ktora pare osob narzekało

(tworze drugi post bo w poprzednim stracilem mozliwosc edycji)

Edytowane przez Krolewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link do pliku wrzuconego na serwer czy coś w tym stylu. jak będzie Tobie wygodnie. za wszelką pomoc jestem bardzo wdzięczny,

a co do mojego wczesniejszego postu

w zwiazku ze 1and1 to beznadziejna firma postanowiłem pobawić się ipb na ugu.pl. po zainstalowaniu, które przebiegło prawidłowo próbuje wejśc na strone. nie chce się ona wczytać wyskakuje komunikat że strona powoduje zbyt wiele przekierowań

to co mogło się stać, że wyskakuje mi taki komunikat?

Ta strona internetowa zawiera pętlę przekierowań

Strona internetowa spowodowała zbyt wiele przekierowań. W rozwiązaniu problemu może pomóc usunięcie plików cookie tej witryny lub zezwolenie na pliki cookie innych firm. Jeśli to nie pomoże, prawdopodobnie jest to błąd konfiguracji serwera, a nie problem z tym komputerem.

Oto kilka propozycji:

Załaduj ponownie tę stronę internetową później.

Więcej informacji na temat tego problemu.

Błąd 310 (net::ERR_TOO_MANY_REDIRECTS): Zbyt wiele przekierowań.

Edytowane przez Krolewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

ps. jaki polecacie darmowy serwer żeby pobawić się, potestować i zapoznać się lepiej z ipb?

Może DEMO? Odnośnik: http://www.invisionpower.com/suite/demo.php

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz dzięki a pozwól, że jeszcze skorzystam z Twojej dobroci i zapytam się o coś co pisałem już.

Ta strona internetowa zawiera pętlę przekierowań

Strona internetowa spowodowała zbyt wiele przekierowań. W rozwiązaniu problemu może pomóc usunięcie plików cookie tej witryny lub zezwolenie na pliki cookie innych firm. Jeśli to nie pomoże, prawdopodobnie jest to błąd konfiguracji serwera, a nie problem z tym komputerem.

Oto kilka propozycji:

Załaduj ponownie tę stronę internetową później.

Więcej informacji na temat tego problemu.

Błąd 310 (net::ERR_TOO_MANY_REDIRECTS): Zbyt wiele przekierowań.

na darmowy hosting ugu.pl wrzuciłem wczoraj ipb 3.0.2 i wyskakuje mi powyższy komunikat. czego to może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszedłem w link podany przez DawPi, ale nie mogę pobrać

link: https://www.invisionpower.com/clients/index.php?app=downloads&module=display&section=download&do=confirm_download&id=1

komunikat:

An Error Occurred

Sorry, an error occurred. If you are unsure on how to use a feature, or don't know why you got this error message, try looking through the help files for more information.

[#10850.2] An internal error occurred. Please contact an administrator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz odpowiedzieć na jedno pytanie?

Dlaczego potrzebujesz IPB3, na forum które nie ma przyszłości i które padnie po kilku tyg/msc? Nie lepiej by było zainstalować jakąś darmową alterantywe typu phpbb3 czy SMF, poczekać i jeśli jakimś cudem forum sie rozwinie, możesz zainstalować reklamy przykładowo które zarobią na licencję IPB, a następnie zrobić konwersję do IPB?

Ja wiem że ten post niczego nie zmieni, ale tu chodzi o logiczne myślenie ludzi którzy instalują forum bez licencji.

Warto sie minimalnie zastanowić a nie "On ma forum CS na IPB, to ja też musze bo jestem tak samo fajny jak on".

Edytowane przez macsch15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie plus za szczerość, a nie zasłanianie się kolegami, którzy mają dostęp do CA :D

IPB jest skryptem komercyjnym. Jeśli chcesz z niego bezproblemowo korzystać, zainwestuj w licencję i porządny hosting. Jeżeli nie masz tych pieniędzy, to albo zastosuj się do sugestii maca, albo walcz z problemami przekierowań i pętli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.