Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Użytkownicy premium


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że to tak bardzo okroiłeś. Nie bardzo Cię rozumiem:

- czy chcesz (potrzebujesz) regularnych środków na rozwój forum? Bo jeśli tak to zaproponowane przez Ciebie rozwiązanie z pewnością Ci tego nie zapewni.

- jeśli nie to szkoda tworzyć nową grupę, umieść tylko przycisk "Make ....." w bardziej widocznym miejscu i po sprawie

Oczywiście uszanuję Twoją decyzję i z pewnością docenię Twoją pracę.

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Manager

Ogłoszenie: Chcesz zostać użytkownikiem premium? Zobacz jak dołączyć do grupy.

Decyzja podjęta. Temat uważam za zakończony. Jeśli jednak ma ktoś coś do dodania to proszę się nie krępować.

Myślę, że reguły są jasne i klarowne.

Brak wpłaty nie ponosi za sobą żadnej odpowiedzialności, żadnych animozji, problemów, braku dostępu do forum, do pomocy, do modyfikacji, do spolszczeń. Wpłata jest dobrowolna i traktowana jako podziękowanie dla mnie za ([wpisz co chcesz]).

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł mi się podoba. Dodał bym do tego iż ta grupa premium ma możliwość ukrycia swojej obecności na forum. ^_^ Osoby z premium które by napisały, otrzymywały by pomoc w pierwszej kolejności i można by poświęcać im więcej uwagi. (i nie mówię tutaj o poświęcaniu tylko im tej uwagi).

Przykładowo, spolszczenie jakiś wielkich modyfikacji czy nawet zrobienie takich. Modyfikacje 'zamówione' jako zwykły użytkownik, zostały by rozpatrzone lecz trafiały na koniec kolejki.

Myślę że takie coś by wypaliło i jak najbardziej jestem ZA.

// KliczeK

In, and Out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi teraz według mnie jest ok i jestem usatysfakcjonowany (moje ego również ^_^)

Ode mnie za wspaniałą pomoc jaką tu udzielasz od ręki 50 dych :D może to nie jest wielka wpłata, ale dobre i to :P

Taka rada z mojej strony. Znów nie widać linku do tego wątku z nr. konta na stronie głównej! Umieść link na czerwono czy jak tam chcesz w menu po prawej, np. przed 'download'. Bo znów nie będzie wpłat ponieważ nikt tego nie znajdzie. To naprawdę dobra rada ;) wiem co mówię u mnie tak działa sponsoring i nie narzekam :D

Edytowane przez halley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

halley: nie nie, to już byłaby przesada. ;) Jest button na dole, jest ogłoszenie w działach - wystarczy. ^_^

p.s. witamy w nowej grupie! :D

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z moderatorami, tłumaczami i reszcie innych? Co oni z tego mają?

A co masz mieć? Bardziej już się Ciebie chyba wyróżnić nie da ^_^

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi zrób wyróżnienie tego wątku gdzie są dane do Twojego konta. To akurat jest ważne, bo inaczej szybko się zapomni o tej opcji... wiesz jak to jest, jak ma się coś dać, to nagle amnezja na 110 ^_^

Poza tym wydaje mi się, że wtedy wszystko jest jasne i dostępne. Możesz zrobić nawet na ten temat ankietę wśród userów. Sorry, że tak się panosze na forum i Cię pouczam ale mam w tym 2 letnie doświadczenie ;) i uwierz mi tak będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

To jest w formie ogłoszenia.. Sporo osób się już wypowiedziało w tym temacie - wiedzą o takiej 'akcji'. Nie chcę tego za bardzo uwidaczniać. Kto będzie chciał pomóc to to zrobi - zostawmy jak jest. ^_^

Nie mam doświadczenia - chcę wypracować swoje. ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla czystej ciekawości sprawdziłem ilu z tych, co najgłośniej krzyczało "JESTEM ZA!" ruszyło tyłki do banku, poczty, czy wpisało URL w przeglądarce :D

Jak to było w pewnej piosence...

"już każdy powiedział to, co wiedział. Trzy razy wysłuchał każdy mnie. Wszyscy zgadzają się ze sobą a będzie nadal tak, jak jest.... I co ja robię tu? uuUUU...."

Z chęcią wynagrodzę mu czas i chęci swojej pracy i za to że zawsze pomagał jak tylko umiał.
Jestem ZA.
Również jestem ZA, tylko żeby owa kwota nie była zbyt wysoka tj. do tych 30 czy też 40 złotych...
...te 30-40zł w skali roku wydaje się być małą kwotą, tym bardziej że nie jest to opłata obowiązkowa lecz dobrowolna ;)
Moim zdaniem nawet dobry pomysł :P Pod warunkiem że nie będzie to za dużo kosztowało ^_^
Ja mam podobne metody :D Chcac czy nie chcac utrzymanie strony kosztuje i to nie mało. Dochodza awarie serwera :P Kto ma zostac to i tak zostanie , wiem to po swoim przykladzie. DawPi wyraznie napisal , ze kto chce. Wedlug mnie kazdy powinien sie przylaczyc. Odpuscic sobie nie wiem batona , cole i juz jest :D...
Pomysł mi się podoba.

...

Myślę że takie coś by wypaliło i jak najbardziej jestem ZA.

Słabo coś to wygląda :P

Edytowane przez halley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla czystej ciekawości sprawdziłem ilu z tych, co najgłośniej krzyczało "JESTEM ZA!" ruszyło tyłki do banku, poczty, czy wpisało URL w przeglądarce ^_^

Jak to było w pewnej piosence...

"już każdy powiedział to, co wiedział. Trzy razy wysłuchał każdy mnie. Wszyscy zgadzają się ze sobą a będzie nadal tak, jak jest.... I co ja robię tu? uuUUU...."

Słabo coś to wygląda ;)

Twój komentarz jest nie na miejscu. Jakim prawem wypominasz komukolwiek to, że nic nie wpłacił. W ten sposób wypaczasz słowa DawPi:

Brak wpłaty nie ponosi za sobą żadnej odpowiedzialności, żadnych animozji, problemów, braku dostępu do forum, do pomocy, do modyfikacji, do spolszczeń. Wpłata jest dobrowolna i traktowana jako podziękowanie dla mnie za ([wpisz co chcesz]).

Myślisz, że po dokonaniu wpłaty otrzymałeś specjalne uprawnienia. Teraz, już rozumiem i stwierdzam, że DawPi miał racje, aby ta specjalna grupa nie miała żadnych dodatkowych przywilejów.

Jeśli dokonam wpłaty, to nie chcę należeć do tej grupy, bo nie chcę być kojarzony z takim towarzystwem (Twoim towarzystwem).

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój komentarz jest nie na miejscu. Jakim prawem wypominasz komukolwiek to, że nic nie wpłacił. W ten sposób wypaczasz słowa DawPi:

...

Myślisz, że po dokonaniu wpłaty otrzymałeś specjalne uprawnienia. Teraz, już rozumiem i stwierdzam, że DawPi miał racje, aby ta specjalna grupa nie miała żadnych dodatkowych przywilejów.

Z całym szacunkiem ale to ja pierwszy wspomniałem o różnicowaniu ^_^ przeczytaj ten wątek od początku jeszcze raz i tym razem ze zrozumieniem :P

Jeśli dokonam wpłaty, to nie chcę należeć do tej grupy, bo nie chcę być kojarzony z takim towarzystwem (Twoim towarzystwem).

Napisałem ten post aby pokazać ludziom jak łatwo jest gadać, krzyczeć, podskakiwać i jak dalekie, to jest od działania. :D widać trafiłem w sedno, czyż nie?

Taka rada od starszego kolegi, uważaj na takie słowa, bo bardzo często są wypowiadane w emocjach a potem się człowiek z tym bardzo źle czuje. ;)

pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dokładnie tak.

Informacja podana. Kto chce i ma możliwości by dołączyć do tej grupy to to zrobi. Kto nie - będziemy dalej robić swoje. ^_^

Informacja jak wstąpić jest w ogłoszeniu na forum.

Temat zamykam.

Pozdrawiam,

DawPi

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Manager

Witam,

do nowych przywilejów należeć będzie również brak limitu kontroli antyfloodowej w wysyłaniu prywatnych wiadomości.

Do tej pory pomoc okazały dwie osoby.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam,

DawPi

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Manager

Witam!

Mam krótki komunikat, jednakże temat pozostaje zamknięty nadal z racji tego, że co kto miał do powiedzenia w temacie pomocy forum to już to zrobił. :)

Jednakże za trzy tygodnie upływa ważność serwera na jakim stoi nasze forum i w tym miejscu, raz do roku chciałbym Was poprosić o dobrowolne wsparcie dowolną kwotą, a wpłata równa 35zł lub wyżej skutkuje przynależnością do grupy użytkowników Premium na okres pełnego roku!

Wszelkie dane do wpłaty można znaleźć na stronie ogłoszenia o randze VIP: wejdź i sprawdź dane do wpłaty.

Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję.

Do zobaczenia za rok,

DawPi

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Manager

Witam,

chciałbym na wstępie podziękować wszystkim wspierającym. Wasza pomoc była jak zwykle nieoceniona.

W tym miejscu informuję, że konta Premium zostają usunięte. Zakupione do tej pory, będą aktywne aż do wygaśnięcia ostatnie konta, mianowicie do 11 kwietnia 2011 roku.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.