Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Błąd: Out of memory


mikakas122

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zainstalowałem forum IP Board 3.1.3 na darmowym serwisie gdzie jest 40MB przydzielone dla mojej strony. Przy próbie instalacji spolszczenia wyskoczył błąd:

Fatal error: Out of memory (allocated 22282240) (tried to allocate 4979727 bytes) in /homepages/44/d350992284/htdocs/forum/ips_kernel/classXML.php on line 578

Od razu się domyśliłem, że jest za mało pamięci i zgłosiłem się do hosta z prośbą o zwiększenie do 64MB lub nawet 80MB. Nie dostałem jeszcze odpowiedzi i wątpie czy ją w ogóle dostane. Słyszałem o jakimś sposobie przegrywania plików pojedyńczo na serwer - wtedy nie wystąpi błąd, tylko nie mam pojęcia jak mam wgrać pojedyńczo pliki skoro to są .xml, więc zwracam się z pytaniem do was :/

Edytowane przez mikakas122
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Witaj,

dlaczego korzystasz z darmowych rozwiązań? Wg mnie, by pojeździć merolem nie wolno lać etyliny 94.

Dlatego też - wysupłaj te kilka złotych i zakup płatny, ale o niebo lepszy, serwer.

A jeśli uparłeś się to właśnie wgraj spolszczenie modułami. Więcej informacji znajduje się w temacie z tym spolszczeniem, gdzie zapraszam.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, szybki jesteś.

Jest to jedynie tymczasowe rozwiązanie, mam już zakupioną domenę, szukam jeszcze dobrego i w miarę taniego hosta.

Jeśli chodzi o ten temat:

http://forum.invisionize.pl/topic/3343-ipboard-314/

To nie ma takiej informacji, chyba że gdzieś w postach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jesteś pewny?

Do spolszczenia dołożony został folder "modules", w którym zawarte jest spolszczenie podzielone na moduły. Spolszczenie takie przeznaczone jest dla osób ze słabymi serwerami, u których import pełnego spolszczenia kończy się błędami.
  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu już na ovh mam domenę, ale skoro tak mówisz, wiadomo możę jakie limity pamięci są na dhosting i lh? Chyba kupię ten pakiet kiwi, bo na moje forum powinno starczyć :P Na dhosting raczej będzie mnie tylko stać na najniższy pakiet, więc nie wiem czy jest sens. Dzięki za rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.