Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

IPB i Support IPB


gemini300

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mam do czynienia z tym skryptem forum to sie slabo robi, baza IPB po instalacji zajmuje więcej niz baza po instalacji nie jednego serwera gry w 3D , do tego te problemy przy przenoszeniu forum , taki moloch ... ale nie napisalbym tego posta gdyby nie hamski support , chyba uzywacie tego skryptu od pol roku co moim zdaniem i tak czyni z was twardzieli ze nie umiecie udzielać sensownych odpowiedzi na problemy techniczne.

A i dodam ze sam uzywam SMF a kumpel ma te IPB i tu napisal posta niedawno zresztą sensownej odpowiedzi nie otrzymal.

Jak porównam jego IPB do mojego SMF to dzien a noc a baza 3x mniejsza , i nie musze pisac tu na forum gdzie i tak informacji brak.

SimpleMachines Power

Chears noobs

Edytowane przez gemini300
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy wybiera wszystko pod siebie. A tak bardziej dosłownie jak kto woli. Inni jak Ty wolą SMF a inni wolą IPB.

A co do twojej wypowiedzi.... To jak ładnie Amfidiusz napisał pochwal się swoim forum to ocenimy twój dzień do nocy i twoje dzieło.

Edytowane przez Neo

.Szanuj innych tutaj na forum, jak inni szanują Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam do czynienia z tym skryptem forum to sie slabo robi, baza IPB po instalacji zajmuje więcej niz baza po instalacji nie jednego serwera gry w 3D , do tego te problemy przy przenoszeniu forum , taki moloch ... ale nie napisalbym tego posta gdyby nie hamski support , chyba uzywacie tego skryptu od pol roku co moim zdaniem i tak czyni z was twardzieli ze nie umiecie udzielać sensownych odpowiedzi na problemy techniczne.

A i dodam ze sam uzywam SMF a kumpel ma te IPB i tu napisal posta niedawno zresztą sensownej odpowiedzi nie otrzymal.

Jak porównam jego IPB do mojego SMF to dzien a noc a baza 3x mniejsza , i nie musze pisac tu na forum gdzie i tak informacji brak.

SimpleMachines Power

Chears noobs

Rzadko się zdarza że nie otrzyma się pełnej odpowiedzi na tym forum, daj link do tematu.

A to że według Ciebie jesteśmy ,,hamscy" - pokaż mi wypowiedź ktora to ukazuje.

I pamiętaj o najważniejszym - oficjalny support jest na http://community.invisionpower.com

Ciesz się swoim SMF tak jak my cieszymy się z IPB.

EDIT:

nie napisalbym tego posta gdyby nie hamski support , chyba uzywacie tego skryptu od pol roku co moim zdaniem i tak czyni z was twardzieli ze nie umiecie udzielać sensownych odpowiedzi na problemy techniczne.

Za to twoja odpowiedź na problem rzeczywiście nie była ,,hamska" :

Napewno nulled bo te IPB powinni rozdawac za darmo albo jako dodatek do gazety wyborczej czy Pani domu.

Potrzebujesz conajmniej 24 GB ram i 8x2x Xeon 5O00+ zeby takie forum udziagnac , no i 20 TB przestrzeni dyskowej na pliki graficzne :D

Edytowane przez Marek607

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Witamy na forum,

postaram Ci się odpowiedzieć w konwencji, w jakiej Ty napisałeś. Tak byś nie czuł się nie doceniany. :)

Jak mam do czynienia z tym skryptem forum to sie slabo robi, baza IPB po instalacji zajmuje więcej niz baza po instalacji nie jednego serwera gry w 3D ,

Jeśli robi Ci się słabo to widocznie nie jesteś zbyt douczony i musisz spędzić u nas więcej czasu, by się doszkolić. Jednym wystarcza mniej czasu na naukę, innym więcej. Nie przejmuj się, Ty też się kiedyś nauczysz, jak będziesz chcieć.

Argument o wielkości bazy nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem jakości skryptu. Poza tym porównałeś wielkość baz skryptu forum i jakiegoś serwera gry - bardzo trafnie. :)

do tego te problemy przy przenoszeniu forum , taki moloch ...

Pisałem już coś o nauce. Mam nadzieję, że wyciągniesz wnioski.

ale nie napisalbym tego posta gdyby nie hamski support , chyba uzywacie tego skryptu od pol roku co moim zdaniem i tak czyni z was twardzieli ze nie umiecie udzielać sensownych odpowiedzi na problemy techniczne.

Co Ty. Ja dopiero od trzech miesięcy.

A i dodam ze sam uzywam SMF a kumpel ma te IPB i tu napisal posta niedawno zresztą sensownej odpowiedzi nie otrzymal.

Podasz link?

Jak porównam jego IPB do mojego SMF to dzien a noc a baza 3x mniejsza , i nie musze pisac tu na forum gdzie i tak informacji brak.

Hehe, znów zacnościowy argument o wielkości baz. Jesteś po prostu mistrzem rozmowy na argumenty.

Pewnie, że nie musisz pisać - w końcu tyle razy już pomogliśmy, że zaryzykuję stwierdzenie, że omówiliśmy już wszystkie opcje tego skryptu na tyle, by czerpać korzyści ze zgromadzonej wiedzy, bez potrzeby pisania na forum, ale jeśli czujesz taką potrzebę i uważasz, że nadal czegoś nie wiesz, to śmiało dodawaj pytania na forum.

Chears noobs

Jak już chcesz tak przykozaczyć, że jesteś super masta ziom pro łebmajster to robiłbyś to bez błędów, bo chears pisze się cheers. No, ale skąd to mogłeś wiedzieć. :)

P.s. Twoje forum jakoś nie jest rewelacyjne, tematyka w ogóle mnie nie interesuje. Że tak powiem: tematyka gdzie średnia wieku to pewnie max. 17 lat. Czy prowadzenie forum dla dzieciaków na pewno daje Ci spełnienie?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sry ale co drugi noob w sieci liczy tylko na to ze jego forum bedzie mialo popularnosc wlasnie dlatego ze uzywa IPB lub vBulletin .W praktyce te skrypty wcale nie sa najlepsze a SMF daleko na leb bije IPB ktore swieci jak psu jajca dla takich cepow wlasnie ... podobnie jak VB .

Ja testowalem i te zalosne IPB i ten niedowydajne vBulletin i powiem wam ze gdyby SMF wydalo swoje premium w postaci platnej wersji to wasze mrzonki o elitarnym klubie IPB czy VB utonelyby w morzu zalosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(..) daleko na leb bije IPB ktore swieci jak psu jajca dla takich cepow wlasnie ... podobnie jak VB .

Drogi użytkowniku trochę kultury nie zaszkodzi.

Edytowane przez Neo

.Szanuj innych tutaj na forum, jak inni szanują Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak powiem: tematyka gdzie średnia wieku to pewnie max. 17 lat. Czy prowadzenie forum dla dzieciaków na pewno daje Ci spełnienie?

Nie czuje w duszy by mnie ciągnęło do takich gier mimo że mam 17 lat, poza tym prowadzę forum gdzie dużo jest starszych ode mnie i jakoś żyją z myślą że młodszy jest "wielkim adminem". :P

Proszę, nie mów więcej tak "ogólnie" bo to że młodszy nie znaczy gorszy :)

BTW, gemini300, powiedz jak sie sprawuje host 1&1 :D

Edytowane przez macsch15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to temat mocno prowokujący i co najważniejsze wrażliwy. Całe szczęście mamy zrównoważonych userów na forum, którzy nie reagują na tego typu "zaczepki", wręcz przeciwnie - kulturalnie dissują Naszego "Pr0 elo elo łebmastera".

http://priv-metin2.pl

Mam forum na IPB, nie narzekam na rozmiar bazy, mam licencję. Kozaczę? Nie wydaje mi się.

Co do Twojego forum to kolejny przykład pięknej grafiki i forum z cyklu "Jak zrobić milion for o Metin2?".

Dla informacji podam, że bardzo łatwo sprawdzić długość życia domen - co za tym idzie długość życia forum.

Pozdrawiam, n00b, newbie z tematyki Metin2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.