Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Jak dodatkowo zarobić na forum


SN2010

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ponieważ sam szukam sposobów jak dodatkowo zarobić na stronie, sam jestem posiadaczem 2 for jednego IPB (forum.opel24.com) oraz phpbb2 (http://www.forum.samnaprawiam.com), znalazłem serwis który płaci za linki w stopce.

Linki umieszczają na każdej podstronie Twojego forum osobno w związku z tym mając stronę z dużą ilością tematów zyskujesz.

Średnio za link na 1 podstronie np. z nowym tematem na forum masz około 31 groszy. Policz ile masz tematów ile podstron

Wpisz w google:

site:adreswwwTwojegoSerwisu

Co ciekawe wypłacają już kasę od 20 zł (sam się zarejestrowałem i zachęcam innych)

468x60.png

Polecam, ja się skusiłem i umieściłem link za stronę główną na forum opel24 wycenili mi na 28 zł miesiecznie a moim zdaniem warto na allegro tyle bym nie wyciągnął - a tu w ciągu dnia mi klienta załatwili.

Zapraszam na forum.opel24.com oraz na samnaprawiam.com 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

A sorry, ale mnie tu tego obrazka nie wyświetla(AdBlock) :D

Tak. :)

IZE może zarabiać do 2793.75 PLN / miesięcznie

:woohoo:

Kuwa, będę bogaty. Szkoda, że to taki sam program jak avonu czy innych nagabywaczy - chapają tylko ci 'na górze'.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to będziesz miał tanie balsamy :D

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh

Panowie skoro nie macie ochoty przystępować do programu - OK ale może są osoby, które mają ochotę paręset zł miesięcznie dorobić do utrzymania strony. Nie znam pełnej struktury programu ale sądzę, że warto spróbować.

Ktoś kto chce się zarejestrować z ref-link może kliknąć tu:

Rejestracja w programie

Ktoś kto nie chce ref-linku wystarczy że kliknie tu:

Rejestracja w programie

Sprawa prosta. Mi się ten program spodobał więc napisałem post. Bo oferta jest dość ciekawa

Zapraszam na forum.opel24.com oraz na samnaprawiam.com 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena niech pozostanie w Wam.

Swoją drogą dziwi mnie, dlaczego od razu rzucasz się Amfidiusz z określeniami spamer. Napisałem w hyde-parku gdzie dozwolona jest rozmowa na każdy temat. Pierwszy mój post z jakimś ref-linkiem na forum a Ty już określasz mnie jako spamer.

Powiedziałem Ci - jeśli nie chcesz nie rejestruj się i zakończ tą nic wprowadzające do tematu Twoje wypowiedzi - nawet z pozycji administratora.

Edytowane przez SN2010

Zapraszam na forum.opel24.com oraz na samnaprawiam.com 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ju rozwijam.

Aby zarobic na jakieś drobne wydatki, mam fajny sposób. Znalazłem kiedyś taki hosting piggyshare, na który od długiego czasu wrzucam średnio 2-3 pliki na tydzień. Linki wrzucam na różne fora, ludzie pobieraja i dodatkowo wklejam moje inki ref tam gdzie można. DOchód nie jest wysoki aczkolwiek niektórzy piszą że dochodzą nawet do 50Euro. Ja wolnym tempem. robię jakieś 5-7 Euro tygodniowo. Co Wy o tum myslicie?

Edytowane przez Kociokwik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.