Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Jesteś administratorem forum?


Rekomendowane odpowiedzi

Ehhh... a przecież już sobie uświadomiłem, że dyskusja z Tobą nie ma sensu. To jednak ja jestem tym głupim, który daje się wciągnąć w taką dyskusję :(

Sent from my HTC Vision using Tapatalk

Owszem, ma sens pod jednym warunkiem. Przeczytaj - zrozum - odpisz albo nic nie pisz ! A tak kolejny post o niczym.

PS. Nie kontynuujmy już tego tematu. To bez sensu.

Pisząc prosto - wg. mnie pomysł bez sensu. Moderować takimi zagadnieniami - trzeba mieć duże pojęcie o temacie. I tyle. Poza tym mija się z misją (wydawało mi się, że ją macie).

Koniec tematu.

Edytowane przez MotyF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, temat super, najlepszy jaki można założyć, jest kwintesencją tego forum. Teraz lepiej? Już się nie wypowiadam. Napisze jak masa.

Super DawPi, jak zawsze extra pomysł, jestem za. Tego brakowało. Super. Dziękuje

Twoje postów nikt nie rozumie. Więc albo wszyscy jesteśmy idiotami, albo masz za wysokie mniemanie o sobie.

A jak prosiłeś, to masz: XXXXXX.

Edytowałem, bo znowu chyba coś za mądrego napisałem.

Na koniec wszyło tak, że zachowali się co niektórzy jak podpuszczone dzieci na onecie.

Poczytaj onet (forum) - zrozumiesz.

MotyF poszukaj psychologa niech Ci wytłumaczy jak należy formułować swoje zdania i emocje przez nie wyrażane.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc prosto - wg. mnie pomysł bez sensu. Moderować takimi zagadnieniami - trzeba mieć duże pojęcie o temacie. I tyle. Poza tym mija się z misją (wydawało mi się, że ją macie).

Może wreszcie napiszesz jaką to forum ma misję? Bo chyba nie wszyscy wiemy, a ja to już na pewno nie, z tego co widzę.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bardzo dobry pomysł, przyszli nabywacze skryptu dowiedzą się jak to "smakuje" wszystko.

Ja bym powiedział, że to raczej ma spore szanse przyciągnąć na forum nowych użytkowników, a następnie zachęcić ich do zakupu IP.Board.

w ciekawych tematach sam z chęcią bym uczestniczył

@this

Też chętnie pogadam o sprawach mniej technicznych :).

wstawiaj, bo się nudno robi na ize :) wchodzę i większość rzeczy która mnie interesuje przeczytana, a tak to może coś będzie z tego :)

Zdecydowanie zwiększy się "ruch" na forum , teraz faktycznie powiewa nudą :P Pomysł jak jak najbardziej na tak

No ruch, jak cholera! Niecałe dwa tematy na miesiąc - o nudzie można zapomnieć!

A bardziej na poważnie: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.