Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Jesteś administratorem forum?


Rekomendowane odpowiedzi

Poczekaj do nocy, tak będzie prościej :D

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi się stwierdzenie prezesa dużej korporacji " Robilibyśmy konserwy, gdybyśmy mieli mięso, ale nie mamy blachy (by Tomasz M)". Typowy "kryzys wieku średniego" (w wirtualu to dużo szybciej dopada). A pisać o takich rzeczach.... nie wystarczy chcieć.

Wiem, jestem jednym z niewielu krytykujących, ale poczekajcie na IPB 3.2 - będzie o czym pisać, zamiast dodawać coś, co wymyślone zostało "na kolanie".

Edytowane przez MotyF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dział nie zyska na popularności to się go rozwiąże. Nie widzę tutaj problemu żadnego. Nikomu nie wadzi, a jak komukolwiek pomoże to już są powody do mruuuczenia. ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, Twój cyrk, Twoje małpy (czytaj tematy). Gdybym miał czas, wolałbym się zajmować na takim forum informacjami na temat integracji z FB, aplikacjami na FB, integracją z Joomla, Typo3 czy Drupalem zamiast...lania wody. Chociaż lato+lanie wody=może nie głupi pomysł?

PS. Jesteście supportem IPB i nie zapominajcie o tym, to jest podstawa tego forum. Wieje nudą? jak wszędzie...czasami. Nie ma sensu robić nic na siłę. Lepiej mniej, a treściwie i profesjonalnie. Nie psuj tego DawPi :)

Edytowane przez MotyF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Jesteście supportem IPB i nie zapominajcie o tym, to jest podstawa tego forum. Wieje nudą? jak wszędzie...czasami. Nie ma sensu robić nic na siłę. Lepiej mniej, a treściwie i profesjonalnie. Nie psuj tego DawPi

Użalał? Ja chce tylko dobrze, ponieważ wiele razy korzystałem z pomocy tego forum. I to w nim cenie. Krytyka przeważnie boli, ale jej wartość określa stosunek krytykowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Krytyka przeważnie boli, ale jej wartość określa stosunek krytykowanego.

To co tak właściwie krytykujesz i jakimi argumentami?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krytyka musi być konstruktywna. Również mi się ten dział nie widzi, ale jeżeli użytkownicy chcą pisać o wszystkim i o niczym, to dlaczego DawPi miałby im zabronić? Czy przez to przestanie pomagać w tematach związanych z integracji z FB, aplikacjami na FB, integracją z Joomla, Typo3 czy Drupalem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krytyka musi być konstruktywna. Również mi się ten dział nie widzi, ale jeżeli użytkownicy chcą pisać o wszystkim i o niczym, to dlaczego DawPi miałby im zabronić? Czy przez to przestanie pomagać w tematach związanych z integracji z FB, aplikacjami na FB, integracją z Joomla, Typo3 czy Drupalem?

Konstruktywna, czytasz ze zrozumieniem? Zresztą nie ważne. Nie chodzi o zabronienie. Pytanie zadałem cytatem, przekaz jasny jak słońce. Przestane pomagać .....nigdy nie odmówiłem pomocy. Mało się znamy.

Właśnie czytałem twój post i mam parę pytań:

Witam,

Będąc doświadczonym użytkownikiem i wieloletnim działaczem polskiego supportu IP.Board jestem w stanie zaoferować swoją pomoc w instalacji, prowadzeniu i aktualizowaniu forum internetowego opartego na tym skrypcie. Dla niedoświadczonego użytkownika założenie własnego forum oznacza wiele godzin pracy oraz spore nakłady finansowe: 200zł za serwer oraz 450zł za licencję, do których należy doliczyć mniejsze opłaty związane z domeną, a w końcu z odnowieniem wszystkich tych usług. Postanowiłem zmniejszyć te koszta i wymagany czas do minimum - już za 75zł miesięcznie oferuję kompleksową opiekę nad projektem zleceniodawcy.

W skład usługi wchodzi:

  • Instalacja i wstępna konfiguracja skryptu według wskazówek zleceniodawcy
  • Instalacja wybranych modyfikacji i stylu - rozumie, że bez limitu
  • Bieżące zmiany w ustawieniach w okresie obowiązywania umowy - czyli codziennie mogę Cię męczyć
  • Pełne wsparcie techniczne dotyczące skryptu - w jakim wymiarze? Codziennie?
  • Rejestracja licencji na domenę zleceniodawcy na czas trwania umowy (właścicielem licencji pozostaję ja) rejestracja licencji. Proszę o wyjaśnienie. Chyba jakaś nowość na rynku.
  • Serwer umożliwiający komfortowe działanie skryptu - masz 5 baz, więc nie masz ani dedyka ani VPS'a jedynie wirtualny. A jak jest SSH to już super.
  • Regularne kopie bezpieczeństwa - chce codziennie dwie (hosting robi regularne i to kopie?)

Właścicielem forum pozostaje zleceniodawca i to on będzie miał wyłączne prawa do bazy danych oraz plików, które po zakończeniu umowy (oraz w każdym innym momencie jej trwania) zostaną mu przekazane. czyli kupujesz licencje za 200-250zł i szukasz sponsora na spłate? Bo serwer masz pod swoje forum?

Umowa zawierana jest na okres 1 miesiąca - jest więc to doskonała propozycja również dla osób niepewnych, czy podołają wyzwaniu prowadzenia forum. - czyli FVAT dostane. Jestem płatnikiem VAT i poproszę o fakturę.

Możliwe jest również zawarcie umowy długoterminowej, dla której przewidziane są odpowiednie zniżki.

Jeżeli posiadasz już licencję lub własny serwer, a chciałbyś skorzystać z mojej oferty, skontaktuj się ze mną w celu wynegocjowania satysfakcjonującej obie strony opłaty.

Reasumując, za zaledwie 75zł miesięcznie możesz prowadzić w pełni legalne i profesjonalne forum - bez ryzyka i bez niepotrzebnej straty czasu! Płacisz - wymagasz! Witam, za zaledwie 75 zł jest VPS na linuxpl.com

Będąc doświadczonym użytkownikiem i wieloletnim działaczem polskiego supportu IP.Board jestem w stanie zaoferować swoją pomoc w instalacji, prowadzeniu i aktualizowaniu forum internetowego opartego na tym skrypcie. Dla niedoświadczonego użytkownika założenie własnego forum oznacza wiele godzin pracy oraz spore nakłady finansowe: 200zł za serwer oraz 450zł za licencję, do których należy doliczyć mniejsze opłaty związane z domeną, a w końcu z odnowieniem wszystkich tych usług. Postanowiłem zmniejszyć te koszta i wymagany czas do minimum - już za 75zł miesięcznie oferuję kompleksową opiekę nad projektem zleceniodawcy.- czyli domene co rok przedłużasz za swoje. Dzięki

Reasumując, za zaledwie 75zł miesięcznie możesz prowadzić w pełni legalne i profesjonalne forum - bez ryzyka i bez niepotrzebnej straty czasu! Płacisz - wymagasz! Legalne będzie, jeżeli moje forum ma innego właścicela a ja nie dostane FVAT? Jeżeli wystawiasz FVAT podaj publicznie dane

Chcesz jasnych odpowiedzi, a sam podajesz inne. Pisząc językiem wg. Ciebie "nie prostym" licze na inteligencje odbiorców (tak traktuje to forum). Ale postaram się pisać prosto. Może w języku Goethe'go załatwi sprawę?

I bez urazy Panowie.

PS. Moja krytyka nie miała być "konstruktywna" tylko "naprowadzająca".

PS2. Jeżeli chcecie odpowiedzi fajnie / niefajnie - róbcie ankietę. Nie będę miał możliwości pisać nic od siebie. A pisze tylko, aby pomóc, doradzić. Nawet, jeżeli uważacie inaczej.

To co tak właściwie krytykujesz i jakimi argumentami?

A o czym rozmawiamy w tym poście (krytyka)

Argumenty ... krytykować to...oceniać. Nie podpowiadać i doradzać. Mylisz pojęcia. Oceniłem negatywnie, ubrałem w słowa może inne niż "każdy" forumowicz. Wszystko. Jeżeli nie wystarczy, przemianujmy na subiektywną krytykę.

PS3. Aby nie być gołosłownym. http://vps.serveradm...wlasny-VPS_f_68

VPS z root'em, ssh - 30zł / miesiąc i na pewno będzie lepszy od każdego wirtualnego. Więc zostaje co miesiąc 35zł*12 miesiący = 420zł - kupisz już dawno licencję i jesteś WŁAŚCIECIELEM. Kiedyś można odsprzedać. A support jest na tym forum. Wystarczy zapytać.

Edytowane przez MotyF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrakło argumentów, więc zacząłeś się czepiać innych moich tematów? :D

Na tym etapie zakończę więc z Tobą dyskusję, chociaż ciekawie się ona zapowiadała. Nie będę brnął w rynsztok, w którym zaczniemy obrzucać się g*wnem. Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrakło argumentów, więc zacząłeś się czepiać innych moich tematów? :D

Na tym etapie zakończę więc z Tobą dyskusję, chociaż ciekawie się ona zapowiadała. Nie będę brnął w rynsztok, w którym zaczniemy obrzucać się g*wnem. Dobranoc.

Jak się nie ma o czym pisać, obwinia się ofiarę. Historia się kłania. Ale widzę, że poziom może faktycznie mocno się zaniżyć, więc lepiej powiedzieć sobie dobranoc.

A gdybyś czytał ze zrozumieniem - nie podałem celowo argumentów. Nie taki był sens wypowiedzi.

Wiecie, co najgorszego wyszło podczas tej "debaty" ? Polskość. Śrdnio inteligentny zrozumie.

PS. http://invteam.pl umarło? Newsy mają rok (pytam, nie czepiam się - bo już widzę kolejny post).

Edytowane przez MotyF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Wiecie, co najgorszego wyszło podczas tej "debaty" ? Polskość. Śrdnio inteligentny zrozumie.

No to głupi jestem. Bo normalnie proszę o argumenty, to motasz się się i piszesz, że ta rozmowa na naprowadzać. Na co? Napisz to konkretnie, a nie baw się w domorosłego psychologa. Jakoś inni nie mają problemu napisać wprost, co im w duszy gra, tylko Ty musisz grać tutaj supermastablasta.

PS. http://invteam.pl umarło? Newsy mają rok (pytam, nie czepiam się - bo już widzę kolejny post).

Jak nie urok to sraczka. Najpierw czepiasz się oferty Amfiego, teraz strony tłumaczy, którzy robią to z pasji. Nawet jakby newsy były sprzed STU LAT to co z tego? Jaki to ma związek z próbą omawiania głównego wątku tego tematu?

Sorry MotyF, ale tymi wpisami tylko utwierdziłeś mnie, że piszesz tylko dla samej sztuki pisania i jesteś jakby sfrustrowany, że nikt Ci nie pomógł z Drupalem.. Takie jest moje zdanie i jestem prawie przekonany, że Ty myślisz podobnie i chcesz nam to dać delikatnie do zrozumienia.

W ogóle nie rozumiem dlaczego miast dać jasne i klarowne argumentu (bo chyba takie posiadasz) dlaczego taki dział ma nam zaszkodzić etc. etc. to Ty wolisz bawić się w kalambury.

P.s. wstałem 3 minuty temu, jak coś przekręciłem to przepraszam, ale żółtko mi jeszcze nie doszło.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem, że na dzień dobry w tym temacie nie skomentowałeś samego pomysłu działu, tylko sypnąłeś czymś takim:

Wiem, jestem jednym z niewielu krytykujących, ale poczekajcie na IPB 3.2 - będzie o czym pisać, zamiast dodawać coś, co wymyślone zostało "na kolanie".

Pomyślałeś, że w naturalnym czasie, czyli właśnie najgorętszym dla IPB, gdy wychodzi nowa wersja i jest dużo do zrobienia, dużo problemów, dużo ludzie oczekujących pomocy, zwyczajnie nie ma kiedy zająć się takimi dyskusyjnymi działami?

Tutaj nie chodzi o to żeby zapchać forum nic nie znaczącymi tematami, ale o to by zająć się działami spoza bezpośredniej sfery IPB właśnie wtedy, gdy jest na to czas. To, że jesteśmy supportem nie oznacza, że przestaliśmy być forum, a forum służy właśnie do umieszczania na nim postów.

Skoro można pomóc właścicielom for (tak Amfi, tej formy używam;]) ulepszyć ich forum od strony technicznej, to dlaczego nie pomóc również ze strony merytorycznej?

  • Lubię to 1

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronice forum bez względu na to co napisze - brawo. Takich ludzi zawsze chętnie chciałbym mieć w zespole :)

Jak nie urok to sraczka. Najpierw czepiasz się oferty Amfiego, teraz strony tłumaczy, którzy robią to z pasji. Nawet jakby newsy były sprzed STU LAT to co z tego? Jaki to ma związek z próbą omawiania głównego wątku tego tematu?

Nie chciałem zakładać nowego tematu.

A w skrócie (bo szkoda czasu na pierdoły)

1. Nie pisze dla samej sztuki, uważam forumowiczów za ludzi inteligentnych i jeżeli nie rozumieją sensu moich bełkotów - trudno.

2.

No to głupi jestem. Bo normalnie proszę o argumenty, to motasz się się i piszesz, że ta rozmowa na naprowadzać. Na co? Napisz to konkretnie, a nie baw się w domorosłego psychologa. Jakoś inni nie mają problemu napisać wprost, co im w duszy gra, tylko Ty musisz grać tutaj supermastablasta.
I to jest ta właśnie Polskość, czyli każdy wie najlepiej, każdy jest najmądrzejszy i przypadkiem nie krytykujcie , co szef pisze. A tonem tej wypowiedzi dowiodłeś tylko jednego. Nie będę pisał czego, bo już na psychologa awansowałem - nie chce więcej.

3.

Skoro można pomóc właścicielom for (tak Amfi, tej formy używam;]) ulepszyć ich forum od strony technicznej, to dlaczego nie pomóc również ze strony merytorycznej?
Nikt nie pyta. Jeżeli ktoś czyta moje posty sam określa mój stopień przydatności do konkretnych działań. Widocznie nikt nie uznał, że powinienem.

4.

Sorry MotyF, ale tymi wpisami tylko utwierdziłeś mnie, że piszesz tylko dla samej sztuki pisania i jesteś jakby sfrustrowany, że nikt Ci nie pomógł z Drupalem.. Takie jest moje zdanie i jestem prawie przekonany, że Ty myślisz podobnie i chcesz nam to dać delikatnie do zrozumienia
Będę w Krakowie teraz kilka razy, możemy się spotkać i zobaczysz, że daleko mi do jakiegokolwiek smutku czy frustracji.

5.

W ogóle nie rozumiem dlaczego miast dać jasne i klarowne argumentu (bo chyba takie posiadasz) dlaczego taki dział ma nam zaszkodzić etc. etc. to Ty wolisz bawić się w kalambury.
Napisałem SUBIEKTYWNA - czytaj proszę ze zrozumieniem.

6.

że nikt Ci nie pomógł z Drupalem
Z Joomlą. Zintegrowałem sobie sam. Nie chcąc tracić czasu na coś, co może być napisane zapytałem grzecznie na forum.

7. Krytyka?

Robilibyśmy konserwy, gdybyśmy mieli mięso, ale nie mamy blachy
Na polskim kiedyś w podstawówce uczyli mnie analizy tekstu. Chyba już tego nie praktykują. Następnym razem napisze jaśniej.

Na koniec - pisze, ponieważ mam własne zdanie na określone tematy. Jak widać piszę stosunkowo mało a celem moim jest pomoc, ocena, opinia. Jakkolwiek mi to wychodzi.

PS. Mam wrażenie , że lubicie mi odpisywać.

PS2. Jedyna "(dla mnie) mądra" wypowiedź w tym poście http://forum.invisio...post__p__153252 , tylko nowe pomysły idą w innym kierunku niż wskazuje nazwa forum.

PS3.

Coś mało tych opinii
Już jest więcej. Edytowane przez MotyF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronice forum bez względu na to co napisze - brawo. Takich ludzi zawsze chętnie chciałbym mieć w zespole :)

Nie no, jeśli napiszesz coś co będzie miało sens, nawet (zwłaszcza?) jeśli nie będzie się pokrywało z założeniami wątku to uwierz, że nie będziemy Cię ganić ;)

3.

Skoro można pomóc właścicielom for (tak Amfi, tej formy używam;]) ulepszyć ich forum od strony technicznej, to dlaczego nie pomóc również ze strony merytorycznej?
Nikt nie pyta. Jeżeli ktoś czyta moje posty sam określa mój stopień przydatności do konkretnych działań. Widocznie nikt nie uznał, że powinienem.

Nie zrozumiałem Twojej odpowiedzi w kontekście mojej wypowiedzi... czyli ogólnie nie zrozumiałem co napisałeś ^_^ a czytałem kilka razy i to powoli.

PS. Mam wrażenie , że lubicie mi odpisywać.

Lubimy, bo w końcu od tego jest forum żeby rozmawiać, a z kim i na jaki temat to nie zawsze istotne, choć bywa przyjemne, jak tutaj. Takie tematy dają dobry pogląd na to jak użytkownicy postrzegają forum.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krytyka musi być konstruktywna. Również mi się ten dział nie widzi, ale jeżeli użytkownicy chcą pisać o wszystkim i o niczym, to dlaczego DawPi miałby im zabronić? Czy przez to przestanie pomagać w tematach związanych z integracji z FB, aplikacjami na FB, integracją z Joomla, Typo3 czy Drupalem?

Konstruktywna, czytasz ze zrozumieniem? Zresztą nie ważne. Nie chodzi o zabronienie. Pytanie zadałem cytatem, przekaz jasny jak słońce. Przestane pomagać .....nigdy nie odmówiłem pomocy. Mało się znamy.

Właśnie czytałem twój post i mam parę pytań:

Witam,

Będąc doświadczonym użytkownikiem i wieloletnim działaczem polskiego supportu IP.Board jestem w stanie zaoferować swoją pomoc w instalacji, prowadzeniu i aktualizowaniu forum internetowego opartego na tym skrypcie. Dla niedoświadczonego użytkownika założenie własnego forum oznacza wiele godzin pracy oraz spore nakłady finansowe: 200zł za serwer oraz 450zł za licencję, do których należy doliczyć mniejsze opłaty związane z domeną, a w końcu z odnowieniem wszystkich tych usług. Postanowiłem zmniejszyć te koszta i wymagany czas do minimum - już za 75zł miesięcznie oferuję kompleksową opiekę nad projektem zleceniodawcy.

W skład usługi wchodzi:

  • Instalacja i wstępna konfiguracja skryptu według wskazówek zleceniodawcy
  • Instalacja wybranych modyfikacji i stylu - rozumie, że bez limitu
  • Bieżące zmiany w ustawieniach w okresie obowiązywania umowy - czyli codziennie mogę Cię męczyć
  • Pełne wsparcie techniczne dotyczące skryptu - w jakim wymiarze? Codziennie?
  • Rejestracja licencji na domenę zleceniodawcy na czas trwania umowy (właścicielem licencji pozostaję ja) rejestracja licencji. Proszę o wyjaśnienie. Chyba jakaś nowość na rynku.
  • Serwer umożliwiający komfortowe działanie skryptu - masz 5 baz, więc nie masz ani dedyka ani VPS'a jedynie wirtualny. A jak jest SSH to już super.
  • Regularne kopie bezpieczeństwa - chce codziennie dwie (hosting robi regularne i to kopie?)

Właścicielem forum pozostaje zleceniodawca i to on będzie miał wyłączne prawa do bazy danych oraz plików, które po zakończeniu umowy (oraz w każdym innym momencie jej trwania) zostaną mu przekazane. czyli kupujesz licencje za 200-250zł i szukasz sponsora na spłate? Bo serwer masz pod swoje forum?

Umowa zawierana jest na okres 1 miesiąca - jest więc to doskonała propozycja również dla osób niepewnych, czy podołają wyzwaniu prowadzenia forum. - czyli FVAT dostane. Jestem płatnikiem VAT i poproszę o fakturę.

Możliwe jest również zawarcie umowy długoterminowej, dla której przewidziane są odpowiednie zniżki.

Jeżeli posiadasz już licencję lub własny serwer, a chciałbyś skorzystać z mojej oferty, skontaktuj się ze mną w celu wynegocjowania satysfakcjonującej obie strony opłaty.

Reasumując, za zaledwie 75zł miesięcznie możesz prowadzić w pełni legalne i profesjonalne forum - bez ryzyka i bez niepotrzebnej straty czasu! Płacisz - wymagasz! Witam, za zaledwie 75 zł jest VPS na linuxpl.com

Będąc doświadczonym użytkownikiem i wieloletnim działaczem polskiego supportu IP.Board jestem w stanie zaoferować swoją pomoc w instalacji, prowadzeniu i aktualizowaniu forum internetowego opartego na tym skrypcie. Dla niedoświadczonego użytkownika założenie własnego forum oznacza wiele godzin pracy oraz spore nakłady finansowe: 200zł za serwer oraz 450zł za licencję, do których należy doliczyć mniejsze opłaty związane z domeną, a w końcu z odnowieniem wszystkich tych usług. Postanowiłem zmniejszyć te koszta i wymagany czas do minimum - już za 75zł miesięcznie oferuję kompleksową opiekę nad projektem zleceniodawcy.- czyli domene co rok przedłużasz za swoje. Dzięki

Reasumując, za zaledwie 75zł miesięcznie możesz prowadzić w pełni legalne i profesjonalne forum - bez ryzyka i bez niepotrzebnej straty czasu! Płacisz - wymagasz! Legalne będzie, jeżeli moje forum ma innego właścicela a ja nie dostane FVAT? Jeżeli wystawiasz FVAT podaj publicznie dane

Chcesz jasnych odpowiedzi, a sam podajesz inne. Pisząc językiem wg. Ciebie "nie prostym" licze na inteligencje odbiorców (tak traktuje to forum). Ale postaram się pisać prosto. Może w języku Goethe'go załatwi sprawę?

I bez urazy Panowie.

PS. Moja krytyka nie miała być "konstruktywna" tylko "naprowadzająca".

PS2. Jeżeli chcecie odpowiedzi fajnie / niefajnie - róbcie ankietę. Nie będę miał możliwości pisać nic od siebie. A pisze tylko, aby pomóc, doradzić. Nawet, jeżeli uważacie inaczej.

To co tak właściwie krytykujesz i jakimi argumentami?

A o czym rozmawiamy w tym poście (krytyka)

Argumenty ... krytykować to...oceniać. Nie podpowiadać i doradzać. Mylisz pojęcia. Oceniłem negatywnie, ubrałem w słowa może inne niż "każdy" forumowicz. Wszystko. Jeżeli nie wystarczy, przemianujmy na subiektywną krytykę.

PS3. Aby nie być gołosłownym. http://vps.serveradm...wlasny-VPS_f_68

VPS z root'em, ssh - 30zł / miesiąc i na pewno będzie lepszy od każdego wirtualnego. Więc zostaje co miesiąc 35zł*12 miesiący = 420zł - kupisz już dawno licencję i jesteś WŁAŚCIECIELEM. Kiedyś można odsprzedać. A support jest na tym forum. Wystarczy zapytać.

MotyF z całym szacunkiem ale ty piszesz pierdoły jakich mało ja tu nie widzę spójności ani też wspólnego mianownika z zagadnieniem tematycznym tego topicu. DawPi zadał konkretne pytanie Panowie zrobiłem taką rzecz czy ona Wam się podoba czy nie i krótka piłka a ty lejesz wodę jak Gomułko-Gierek nie na temat i w innym kierunku. Po prostu piszesz, że Ci ten projekt się nie podoba bo to bo tamto a nie, że

VPS z root'em, ssh - 30zł / miesiąc i na pewno będzie lepszy od każdego wirtualnego. Więc zostaje co miesiąc 35zł*12 miesiący = 420zł - kupisz już dawno licencję i jesteś WŁAŚCIECIELEM. Kiedyś można odsprzedać. A support jest na tym forum. Wystarczy zapytać.

Co ma serwer do utworzonych działów? A no NIC!!!!!!! :D

Skoro napisałeś, że ci się coś nie podoba to już a nie przepraszam za stwierdzenie walenie kota przy mocy młota.

Edytowane przez Algiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego ten dział nie ma sensu. Nie chciałem pisać wprost - sami to pokazaliście.

Szkoda, że zamiast czytać ze zrozumieniem - piszecie bez rozumu - niestety. Wiem, dostane teraz kilka postów w stylu XXXXXX.

O to chodziło. Dałem Wam prostą odpowiedź, dlaczego temat bez sensu w postaci tekstu do czytania ze zrozumieniem (pisząc w prost mógłbym kogoś obrazić).

Na koniec wszyło tak, że zachowali się co niektórzy jak podpuszczone dzieci na onecie.

Teraz wiecie o co chodziło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego ten dział nie ma sensu. Nie chciałem pisać wprost - sami to pokazaliście.

Teraz wiecie o co chodziło?

Ja dalej nie rozumiem :(

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, temat super, najlepszy jaki można założyć, jest kwintesencją tego forum. Teraz lepiej? Już się nie wypowiadam. Napisze jak masa.

Super DawPi, jak zawsze extra pomysł, jestem za. Tego brakowało. Super. Dziękuje

Twoje postów nikt nie rozumie. Więc albo wszyscy jesteśmy idiotami, albo masz za wysokie mniemanie o sobie.

A jak prosiłeś, to masz: XXXXXX.

Edytowałem, bo znowu chyba coś za mądrego napisałem.

Na koniec wszyło tak, że zachowali się co niektórzy jak podpuszczone dzieci na onecie.

Poczytaj onet (forum) - zrozumiesz.

Edytowane przez MotyF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.