Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Pirackie oprogramowanie IPB


Gość Psychedelic

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Psychedelic

Witam!

Znalazłem dziś w sieci forum postawione na pirackim IPB.

Piszę tutaj ponieważ nie ma żadnego admina online, żeby mu to zgłosić, ani nie znalazłem odpowiedniego działu.

Link do forum na pirackim oprogramowaniu to: www.hard-style.pl

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatyczna wiadomość

Ten temat został przeniesiony z forum:

"Invision Power Board -> Invision Power Board 3.x -> Ogólny support IPB"

do:

"Invision Power Board -> Rozmowy o IP.Board"

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych ludzi, koleś założył konto tylko po to aby napisać temat że ktoś tam ma niby nielegalną wersje IPB :blink:, w dodatku z tego co widze na podanym linku nie ma forum a chyba raczej dopiero ktoś się przymierza do instalacji więc skąd ta pewność że to wersja nulled...

Psychedelic, właściciel podanej przez ciebie domeny to jakaś konkurencja? Spuścił ci wpi***ol? Odbił ci kobietę? Może po prostu go stać na IPB a ciebie nie i cie to boli??

Pytam bo nie rozumiem skąd się biorą takie mendy jak ty.... jak masz jakąś chorą potrzebę doniesienia na kogoś to idź z tym do jakiegoś lekarza czy co bo to normalne nie jest...

Świata takim "donosem" nie zbawisz a tylko denerwujesz ludzi.

I żeby sprawa była jasna sam nie popieram nielegalnych wersji IPB ale nie grzebie w sieci po to by sobie tam na kogoś napisać donosik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych ludzi, koleś założył konto tylko po to aby napisać temat że ktoś tam ma niby nielegalną wersje IPB :blink:, w dodatku z tego co widze na podanym linku nie ma forum a chyba raczej dopiero ktoś się przymierza do instalacji więc skąd ta pewność że to wersja nulled...

Psychedelic, właściciel podanej przez ciebie domeny to jakaś konkurencja? Spuścił ci wpi***ol? Odbił ci kobietę? Może po prostu go stać na IPB a ciebie nie i cie to boli??

Pytam bo nie rozumiem skąd się biorą takie mendy jak ty.... jak masz jakąś chorą potrzebę doniesienia na kogoś to idź z tym do jakiegoś lekarza czy co bo to normalne nie jest...

Świata takim "donosem" nie zbawisz a tylko denerwujesz ludzi.

I żeby sprawa była jasna sam nie popieram nielegalnych wersji IPB ale nie grzebie w sieci po to by sobie tam na kogoś napisać donosik.

Wybacz, ale popieram tępienie piractwa.. Sorry - ale wyrażanie cichej aprobaty na nielegalne oprogramowanie (czyt. nic z tym nie robienie) jest wodą na młyn. To jak jazda bez biletu w MPK - nikt nie traci, bo przecież i tak jedzie. Tutaj nic nie traci, bo przecież i tak już jest napisany - a gdyby nie nulled to bym nie kupił..

Jeśli już koniecznie chcesz "przetestować" program, zrób to offline..

stop-elektrowni-w-gaskach-01.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że akurat nulled, to widać już w installerze

O tym nie wiedziałem :)

Wybacz, ale popieram tępienie piractwa

A gdzie ja napisałem że jestem za korzystaniem z wersji nulled?

Nie napisałem również że nic nie robienie to też dobra rzecz, po prostu nie rozumiem ludzi którzy siedzą w sieci i szukają wersji nielegalnych a potem zakładają konta np na tym forum tylko po to aby poinformować że jest takie czy inne forum na nielegalnym skrypcie i co ulżyło mu czy jak bo nie bardzo rozumiem...

Walka z piractwem powiadasz, ciekawa sprawa czy TY masz takie super czyste sumienie i WSZYSTKIE programy jakie masz na swoi komputerze masz full legal ? bo jak tak to zwracam honor i hyle czoła.

WALCZYĆ z piractwem to sobie mogą odpowiednie do tego instytucje a nie pojedyncze jednostki, pojedynczy człowiek może co najwyżej zgłosić takie coś w odpowiednim miejscu a nie próbować "zbawić" sieć od nielegalnego oprogramowania.

Jeśli już koniecznie chcesz "przetestować" program, zrób to offline.

Nie wiem czy to sie tyczyło do mnie, ale przed zakupem testowałem ile się dało w wersji demo jaka jest dostępna.

Edytowane przez wizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są sposoby na tępienie piractwa. Wystarczy zgłosić producentowi. Co wg Ciebie lub autora my możemy w tej kwestii zrobić? Zgłosić na policję?

Konkretnie chodziło mi o tę wypowiedź:

Pytam bo nie rozumiem skąd się biorą takie mendy jak ty.... jak masz jakąś chorą potrzebę doniesienia na kogoś to idź z tym do jakiegoś lekarza czy co bo to normalne nie jest...

Nie zwróciłem tylko uwagi, że user ma JEDEN post..

stop-elektrowni-w-gaskach-01.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka z piractwem powiadasz, ciekawa sprawa czy TY masz takie super czyste sumienie i WSZYSTKIE programy jakie masz na swoi komputerze masz full legal ? bo jak tak to zwracam honor i hyle czoła.

WALCZYĆ z piractwem to sobie mogą odpowiednie do tego instytucje a nie pojedyncze jednostki, pojedynczy człowiek może co najwyżej zgłosić takie coś w odpowiednim miejscu a nie próbować "zbawić" sieć od nielegalnego oprogramowania.

Jeśli już koniecznie chcesz "przetestować" program, zrób to offline.

Nie wiem czy to sie tyczyło do mnie, ale przed zakupem testowałem ile się dało w wersji demo jaka jest dostępna.

Jasne, że nie jestem nieskazitelny - choćby z tego powodu, że pamiętam czasy gdy oprogramowanie kupowałem na giełdzie a słowo piractwo nie było jeszcze znane - ale brak świadomości tylko łagodzi winę. Obecnie mam 100% legalnego oprogramowania (w dużej mierze dzięki temu, że prowadzę działalność ściśle z tym powiązaną).

To zależy co rozumiesz przez słowo walka - wyobraź sobie sytuację, gdy większość użytkowników raportuje takie strony do IPB.. Nie poczułbyś się zadowolony gdybyś dostał taki feedback - a Twoi klienci dbaliby o Twój interes? Nie mówię tutaj o sankcjach prawnych - nie chodzi o to by karać każdego piętnastolatka, który próbuje coś stworzyć - tylko by uświadomić, że tworzenie z kradzionego nie będzie tolerowane (wiem, że to ideologiczny bełkot - ale taki powinien być chyba porządek).

Jeśli producent udostępnia wersję demo, to oczywiście tak.. IPB przecież udostępnia..

stop-elektrowni-w-gaskach-01.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka z piractwem powiadasz, ciekawa sprawa czy TY masz takie super czyste sumienie i WSZYSTKIE programy jakie masz na swoi komputerze masz full legal ? bo jak tak to zwracam honor i hyle czoła.

WALCZYĆ z piractwem to sobie mogą odpowiednie do tego instytucje a nie pojedyncze jednostki, pojedynczy człowiek może co najwyżej zgłosić takie coś w odpowiednim miejscu a nie próbować "zbawić" sieć od nielegalnego oprogramowania.

Jeśli już koniecznie chcesz "przetestować" program, zrób to offline.

Nie wiem czy to sie tyczyło do mnie, ale przed zakupem testowałem ile się dało w wersji demo jaka jest dostępna.

Jasne, że nie jestem nieskazitelny - choćby z tego powodu, że pamiętam czasy gdy oprogramowanie kupowałem na giełdzie a słowo piractwo nie było jeszcze znane - ale brak świadomości tylko łagodzi winę. Obecnie mam 100% legalnego oprogramowania (w dużej mierze dzięki temu, że prowadzę działalność ściśle z tym powiązaną).

To zależy co rozumiesz przez słowo walka - wyobraź sobie sytuację, gdy większość użytkowników raportuje takie strony do IPB.. Nie poczułbyś się zadowolony gdybyś dostał taki feedback - a Twoi klienci dbaliby o Twój interes? Nie mówię tutaj o sankcjach prawnych - nie chodzi o to by karać każdego piętnastolatka, który próbuje coś stworzyć - tylko by uświadomić, że tworzenie z kradzionego nie będzie tolerowane (wiem, że to ideologiczny bełkot - ale taki powinien być chyba porządek).

Jeśli producent udostępnia wersję demo, to oczywiście tak.. IPB przecież udostępnia..

Tylko problem polega na tym że gdyby nawet doszło do takiej nierealnej sytuacji w której udało by się zwalczyć nielegalne oprogramowanie i zniknęło by ono z sieci to właściciel takiego oprogramowania firma "X" i tak by miała głęboko w d... wszystko klienci by nie odczuli tego w żadem sposób taka jest prawda i nie ma co tu gdybać trzeba twardo stąpać po ziemi i być realistą z negatywnym nastawieniem a nie niepoprawnym optymistą bo jak to sobie powtarzam lepiej sie miło zaskoczyć niż nie miło rozczarować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.