Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Logo


manius1988

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Automatyczna wiadomość

Temat przeniesiony z forum:

"Invision Power BoardInvision Power Board 3.2Ogólny support IPB"

do:

"Invision Power BoardInvision Power Board 3.2Style - pomoc"

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobić logo na środku w ipb 3.2.3?? Link by sprawdzić www.csone.eu

jesli to jest link to ja jestem ksiadz, nauczcie sie rozrozniac rzeczy

jesli logo ma byc na srodku to trzeba troche pogrzebac w css

Edytowane przez Duke

Pomoglem ? Podziekuj naciskajac " + " to nic nie kosztuje a dobrze o Tobie swiadczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ja zrobić logo na środku w ipb 3.2.3?? Link by sprawdzić www.csone.eu

jesli to jest link to ja jestem ksiadz

Rozumiem, że ctrl+c oraz potem v to już nie możesz zrobić? :bleh:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nigdy tego nie robiłem szczerze mówiąc. Poszukaj forum gdzie masz wyśrodkowane logo, a potem zaglądnij w kod i sprawdź, jak to zostało wykonane - na pewno coś wypatrzysz.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to zrobić w łatwy sposób. Mianowicie właśnie w bicie deafulHeader na samym początku dodawaj to:   . Każdy jeden taki kod to jedna spacja. Ja po dodaniu na samym początku deafulHeader takiego ciągu:                                                 

Otrzymałem taki efekt:

pre_1328956476__gggggggggfpng.jpeg

Edytowane przez Georgeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otzrymales taki efekt bo wstawiles to tyle razy ile TY potzrbujesz do rozdzieczosci swojego ekranu

sprawdz jak to wyglada na innych rozdzieczosciach (wiekszych i mniejszych) lub przy zmniejszeniu okna przegladarki

  • Lubię to 2

Pomoglem ? Podziekuj naciskajac " + " to nic nie kosztuje a dobrze o Tobie swiadczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda identycznie, sprawdziłem wszystkie przypadki. Zresztą nie ma prawa się nic przy tym rozjeżdżać, to jest najlepsze rozwiązanie i działa poprawnie. A w tym wypadku rozdzielczość nie ma nic do rzeczy. :)

Edytowane przez Georgeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda identycznie, sprawdziłem wszystkie przypadki. Zresztą nie ma prawa się nic przy tym rozjeżdżać, to jest najlepsze rozwiązanie i działa poprawnie.

jakos nie bardzo wierze aby twarda spacja sie sama dopasowywala do szerokosci ekranu

Pomoglem ? Podziekuj naciskajac " + " to nic nie kosztuje a dobrze o Tobie swiadczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda identycznie, sprawdziłem wszystkie przypadki. Zresztą nie ma prawa się nic przy tym rozjeżdżać, to jest najlepsze rozwiązanie i działa poprawnie.

jakos nie bardzo wierze aby twarda spacja sie sama dopasowywala do szerokosci ekranu

Widać nie wszystkie :) Duke dobrze prawi, polać mu.

div id logo powinien mieć nadany atrybut w stylu: text-align:center; lub po prostu <div id="logo" style="text-align:center;"> - nie sprawdzałem. Na tzw. oko pisze.

text-align ma zastosowanie także do grafik?

W sumie ciekawy problem, w Firebugu nie umiem wycentrować loga na domyślnym stylu. Znajdź może jakiś styl, który domyślnie ma logo wyśrodkowane i zobacz, jak to zostało w nim rozwiązane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać nie wszystkie :) Duke dobrze prawi, polać mu.

Dzieki, napijemy sie razem ;)

W sumie ciekawy problem, w Firebugu nie umiem wycentrować loga na domyślnym stylu. Znajdź może jakiś styl, który domyślnie ma logo wyśrodkowane i zobacz, jak to zostało w nim rozwiązane.

nie zrobisz tego poniewaz centrowanie loga w IPB nie robisz w css tylko w bicie defaulHeader

Pomoglem ? Podziekuj naciskajac " + " to nic nie kosztuje a dobrze o Tobie swiadczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.