Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Ocena strony www


TurkuSevdaliAska

Rekomendowane odpowiedzi

To projekt mojej strony własnego autorstwa. Pierwszy i jak widać amatorski, ale chciałam sama wszystko zrobić, łącznie z elementami logo i ikonami. Proszę o opinie czy wg. Was jest on wystarczająco turecko-orientalny (związany z profilem działalności i zawartością strony - nie tylko język turecki, ale wszystko, co się z Turcją wiąże) oraz czy coś należy poprawić? Czy dobór kolorów, rozmieszczenie, czytelność strony, czcionka itp. jest ok?

pre_1331592336__stronawww.jpg

Türkülerdir Sevdam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba :) Tylko kilka kwestii które osobiście bym zmienił:

- nie bardzo wiem o co chodzi z tymi biało niebiesko żółtymi bączkami... jakoś mi one nie pasują kolorystycznie...

- przy takiej kolorystyce strony unikałbym czerwonych napisów (odcienie bieli, szarości bardziej by pasowały)

- te belki po lewej są za ciemne... zrobiłbym je w takim odcieniu jak ta fala na której są flagi z wyborem języka.

A poza tym super :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, pod Polaków, w dodatku miłośników "kebabów" czyli tureckiego, Turcji i Turków;)

Amfidiusz, cieszę się, że chociaż bije z niej "tureckość" :) Co do tabelek, to może w pierwszej kolejności coś z tą ramką od Facebooka zrobić?

Alexx, rozumiem, kwestia gustu. Tylko czy mogłbyś w takim razie sprezycować, co należałoby w niej poprawić według Ciebie. Zależało mi bardziej na konstruktywnej krytyce.

Jurij, bardzo dziękuję za konkretne wskazówki. Te niebieskie "bączki" to tzw. "oko proroka", taki symbol związany z Turcją. Amulet, który sprzedają w Turcji na każdym kroku, chroniący przed złym urokiem. Co do reszty pokaże nową wesję, jak poprawię i się wtedy zdecyduje czy będzię ok.

Ps. Amfidiusz, forum też się kiedyś doczekasz ;)

Türkülerdir Sevdam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziekuję za opinie. Zgodnie ze wskazówkami wprowadziłam pewne poprawki:

- rozjaśniłam boczne menu

- usunęłam czerwony napis, w sumie to zrezygnowałam też ze ścieżki na rzecz sloganu

- usunęłam pogrunienie

- usunęłam "dziurki" w głownej ramce

Ponadto w "jaśniejszej" wesji rozjaśniłam dodatkowo:

-ramkę FB

- tło dookoła białej ramki

Banner zostawiam bez zmian, bo "oko proroka" jest nieodłącznym elementem Turcji, poza tym i tak mam go w logo firmy.

Jurij, hosiek, Amfi i inny koledzy, która wersja jest lepsza według Was. Osobiście jestem za ciemiejszą, bo jaśniejsza jest zbyt monotonna. Jeśli też tak myślicie, czy tło w ciemniejszej jest ok i w ogóle czy teraz jest lepiej?

pre_1332782927__mojewww1.jpg

pre_1332782989__mojewww2.jpg

Türkülerdir Sevdam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.