Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Poszukiwana modyfikacja "Wymagany temat" (lub jakoś podobnie)


kodif

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje modyfikacji która pozwala na ustawienie konieczności przeczytania jakiegoś ważnego tematu zanim będzie się mogło przejść dalej na forum.

Kiedyś gdzieś to widziałem, nazwa coś w stylu "Wymagany temat" - za cholerę nie pamiętam angielskiej nazwy, było chyba autorstwa SOS (mogę się mylić) ale nie mogę nic wyguglać.

Zdaje się że ta modyfikacja może też zmuszać usera który dostał ostrzeżenie aby się z nim zapoznał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta modyfikacja nakazuje użytkownikowi zapoznawać się z regulaminem forum, mi chodzi o taką gdzie np. admin pisze nowy temat np o zmianach na forum, zaznacza go jako wymagany i wtedy każdy kto wejdzie na forum musi najpierw przeczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam do tego celu: (SOS32) Terms of Service

I wszystko jasne. Wykorzystuję ten dodatek który niby wymaga zapoznania się z Regulaminem Forum, aby zmuszać Użytkowników do czytania obowiązkowego tematu który tam po prostu wklejam. To nie jest tylko odnośnik do Regulaminu, można sobie zdefiniować w normalnym edytorze co się każdemu rzywnie podoba. I żaden inny dodatek, jest tutaj niepotrzebny. Instalujesz włączasz dodatek, piszesz temat "obowiązkowy" w Panelu Administracyjnym (w tym dodatku) , wybierasz dla jakich Grup ma być przeznaczony i potem, masz wgląd w każdego, kto już temat przeczytał, czyli statystyki. Dodatkowo każdy musi na dole "potwierdzić" przeczytanie tematu obowiązkowego. Wystarczy sobie zmienić tłumaczenia na Polski i zamiast "Akceptuję Regulamin" z Angielskiego, zmienić tłumaczenie na "Zapoznałem się z tematem obowiązkowym" na przykład. Bez przeczytania i potwierdzenia, nie ma możliwości przejścia dalej na Forum, można też zdefiniować czas, jaki temat musi być wyświetlany, zanim na dole nie pojawi się przycisk akceptacji tematu.

Czego chcieć więcej?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Właśnie. :lol:

With this mod you can force users to read and agree with your custom terms and rules before they can do anything on board.

Features:

  • Enable/disable system,
  • Select excluded groups, they can acceess to the board even if they do not agree with rules,
  • Actions:
    • If you choose Force DOS agreement then users from selected groups/members will be must agree with rule set below.
    • If you choose Mark as forced then users from selected groups/members won't must agree with rule below.

    [*]Redirect settings: choose where you want redirect user after terms agreement. Available options: main page, specific forum/topic/post/announce by ID, main board page or custom URL,

    [*]Set Rules and terms: you can set title.

post-1-0-12120800-1336767130_thumb.pngpost-1-0-71512700-1336767141_thumb.pngpost-1-0-64553000-1336767151_thumb.pngpost-1-0-86799900-1336767159_thumb.pngpost-1-0-35386700-1336767162_thumb.png

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://community.inv...rms-of-service/

Działa na wersji 3.3.2 normalnie. Nie jest optymalizowany pod wersje 3.3.X ale to jeden z tych modów, który po prostu działa.

Jeśli ktoś chce, mogę dać swoje polskie tłumaczenie, które ponadto zmienia go z moda z akceptacji Regulaminu, na mod do akceptacji tematu.

Update, albo może inaczej. Zamiast gadać że dam, to po prostu dam i już.

W załączniku.

tos_language_pack.zip

Edytowane przez semenedar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

DawPi ten tu, to ten sam co tam :D Więc sorry za poprzedni post, no raczej Ty lepiej wiesz co z tym modem ;)

(DP), a (SOS) to dwie inne osoby. ;)

Ja to ciągle myślę o Twoim forum, ale to na PW. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.