Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Szukam modyfikacji


PawelS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

To jest GFM, tylko musisz zmienić w nim opcję o nazwie Message type. Tylko nie pamiętam na jaką, bodajże Message Box i będzie OK, a jak nie to pokombinuj - masz do wyboru aż 3, więc wiele roboty nie ma.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak głupi to nie jestem. Zmieniłem... Ale nadal nie ma ani ikonki tło jest całkiem inne i rogi nie są zaokrąglone.. Przy próbie uzyskania takiego samego efektu "ręcznie" dając ikone itd wygląda to tak:

pre_1337186510__przechwytywanie.png

Mam nadzieje że widzicie porównanie. Dodam że na każde forum gdzie wejde i widze takie ogłoszenia mają dokładnie tak jak ten efekt na dole... I to nie jest wina stylu bo dałem porównanie z takiego samego stylu co i ja korzystam.. Szukam już ok. 3 miesięcy jak to zrobić i wymiękam, dlatego tutaj piszę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego podales mi tego linka.

Patrząc w FireBuga.. Klikajac na moim GFM piszę

<div class="message unspecific">

a na tamtym co chce mieć jest napisane:

<div class="message">

Przy probie znalezienia

<div class="message unspecific">

tą metodą co mi napisałes nic nie ma

+ wątpie by każdy bawił się w jakieś specialne zmiany.

Edytowane przez DjKolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest to, tylko tamten ma zmieniony troche css i bit szablonu, ale jak się nie chce samemu robić i zmieniać tak aby wyglądało odpowiednio to twój problem. Więc nie wymagaj od nikogo czegoś co należy do twojego obowiązku, no chyba, że zrobisz tak jak napisał Amfidiusz - zabulisz kase to ktoś ci to przygotuje na "własne widzi mi się".

BTW też masz problem dodać odpowiednie css dla przeglądarek (border-radius, -webkit, -moz, -khtml) i zmienić czcionkę.

Edytowane przez Gangst3r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.