Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

RC2 już wkrótce :)


kto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Chodzi od paru dni już.

Czy wkrótce, tego nie wiem i sądzę, że nie. Bo bfarber pisał, że raczej nie będzie RC4 już więc, RC2 to prawie byłoby na ukończeniu, a patrząc po trackerze to na to się nie zanosi by tak szybko się ze wszystkim uporali. Choć, kto wie..

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi od paru dni już.

Czy wkrótce, tego nie wiem i sądzę, że nie. Bo bfarber pisał, że raczej nie będzie RC4 już więc, RC2 to prawie byłoby na ukończeniu, a patrząc po trackerze to na to się nie zanosi by tak szybko się ze wszystkim uporali. Choć, kto wie..

No właśnie o to mi chodzi, że kto wie - czyli ja ;) Pożyjemy zobaczymy ale i tak najważniejszą wersją będzie finalna ;)

:racaok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najważniejszą wersją będzie finalna

Nie sądzę... Najważniejszą to będzie 3.0.1 - dlaczego? Bo wersję 3.0.0 zainstalują normalni klienci, będzie promocja nowej wersji... Przez to wszystko spłynie masę błędów od tych właśnie użytkowników i to wersja 3.0.1 na pewno będzie dużo bardziej stabilną :]

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę... Najważniejszą to będzie 3.0.1 - dlaczego? Bo wersję 3.0.0 zainstalują normalni klienci, będzie promocja nowej wersji... Przez to wszystko spłynie masę błędów od tych właśnie użytkowników i to wersja 3.0.1 na pewno będzie dużo bardziej stabilną :]

Wiesz co nigdy nie myślałem w ten sposób, ale trzeba przyznać Ci racje ;)

:racaok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja szczególnie wyczekuję wersji RC2, bo obecna ma tyle bugów, że nawet podstawowe rzeczy mi nie działają, choć gdzie indziej nie dostrzegam takiego galimatiasu. Czy to przyczyna złej konfiguracji czy też różnych serwerów na których to wszystko działa? Oto jest pytanie.

baner_dolny.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie ma się co podpalać na wersje beta jeden dwa sto.

Spokojnie poczekać na wersję finalną i mieć ciśnienie w normie oraz łagodny i miarowy sen ;)

To jednak chyba przychodzi z wiekiem :D

Hehe, pewnie tak. Ja jak usłyszałem, że wchodzi coś takiego jak wersja trzecia skryptu postanowiłem odnowić subskrypcję, było to pół roku temu. Zapłaciłem daninę i w pół roku zdążyłem załapać się na zaledwie rc1, choć to i tak już wiele. Przy następnej aktualizacji zaś trzeba bulić ;) Nie ma się co napalać, tylko spokojnie odczekać ten rok jeszcze i mieć św. spokój z niedziałającymi bajerami.

baner_dolny.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

primo: na wszelkie błędy ma tak naprawdę wpływ wszystko i nic. Jest to jeszcze skrypt w fazie tworzenia, może nie pracować na wszystkich platformach.

Np. kilka dni temu ( czy więcej trochę ) wydano komunikat w sprawie for pracujących na SQL MSSQL - kto wie na czym pracuje obecnie? Problem polegał na jeden linii w pliku, gdzie zamiast '" należy wpisać "'. Mało, ale jednak robi różnicę.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, pewnie tak. Ja jak usłyszałem, że wchodzi coś takiego jak wersja trzecia skryptu postanowiłem odnowić subskrypcję, było to pół roku temu. Zapłaciłem daninę i w pół roku zdążyłem załapać się na zaledwie rc1, choć to i tak już wiele. Przy następnej aktualizacji zaś trzeba bulić ;) Nie ma się co napalać, tylko spokojnie odczekać ten rok jeszcze i mieć św. spokój z niedziałającymi bajerami.

Witam,

suma sumarum to i tak za stabilną wersję 3 każdy będzie musiał dać jak to powiedziałeś daninę. Lepiej spokojnie poczekać tak jak napisałeś rok, aż wszystko okrzepnie nie będzie się "wywalać" i wtedy zainwestować....raz a porządnie ;)

Do tego czasu pewnie juz wyjdzie kilka interesujących skinów, bo np ten z pędzlami ławkowymi to niestety jakaś pomyłka jest. No chyba że na forum malarskie jakieś to tak :D

Edytowane przez ania07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meta tagi tego tematu:

<meta name="description" content="RC2 już wkrótce ;) : RC2 już wkrótce http://forums.invisionpower.com/index - Ich forum już chodzi na RC2 " />

<meta name="keywords" content="rc2,wkrtce" /> powinno być: rc2,wkrótce lub rc2,wkrotce.

Wiesz DawPi że dałem radę skonwertować bazę danych z iso-8859-2 do UTF-8 ;) Nie wiedziałem że to jest takie banalne :D Użyłem do tego tylko jednego narzędzia bigdump-a. Włączyłem w IPB 3 kodowanie UTF-8 i wszędzie były PL ogonki, po za furlem. Tak czy inaczej widać po tym temacie że SEO w trójce jest okej, jeszcze jak DawPi włączysz furla i włączysz kodowanie UTF-8 to będzie jeszcze lepiej, o i dlatego mi się tak śpieszy aby zainstalować już sobie to ipb ale jednak jeszcze z niecierpliwością poczekam chociaż do wersji RC2. DawPi mam nadzieje że udostępnisz spolszczenie to owej wersji :P

:racaok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meta tagi tego tematu:

<meta name="description" content="RC2 już wkrótce :P : RC2 już wkrótce http://forums.invisionpower.com/index - Ich forum już chodzi na RC2 " />

<meta name="keywords" content="rc2,wkrtce" /> powinno być: rc2,wkrótce lub rc2,wkrotce.

Wiesz DawPi że dałem radę skonwertować bazę danych z iso-8859-2 do UTF-8 :) Nie wiedziałem że to jest takie banalne :P Użyłem do tego tylko jednego narzędzia bigdump-a. Włączyłem w IPB 3 kodowanie UTF-8 i wszędzie były PL ogonki, po za furlem. Tak czy inaczej widać po tym temacie że SEO w trójce jest okej, jeszcze jak DawPi włączysz furla i włączysz kodowanie UTF-8 to będzie jeszcze lepiej, o i dlatego mi się tak śpieszy aby zainstalować już sobie to ipb ale jednak jeszcze z niecierpliwością poczekam chociaż do wersji RC2. DawPi mam nadzieje że udostępnisz spolszczenie to owej wersji ;)

Chyba się trochę przeliczyłem z tymi keywordsami :D Nie mogłem się powstrzymać i zrobiłem apgrejta ;) I mam pytanie, jak dodać na dole linki do moich przyjaznych stron?

:racaok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jego temat, więc jak chce to zamykać ;)

  • Lubię to 1

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbyś. :P

Nie lubisz mnie bo jestem czarny :)

W końcu jego temat, więc jak chce to zamykać ;)

Nom kolega racje ;)

Jeszcze wracając do polskich ogonków w keywords - to sprawa jest taka że nawet na nowej instalacji skryptu w RC1 nie są one wyświetlane, chodź forum jest po UTF-8. Polskie ogonki są w descriptionie w furlu są wyświetlane te litery bez ogonków a keywords owych liter po prostu nie ma :) Być możesz jeszcze coś z tym zrobią :D Temat można zamknąć, DawPi nie zmuszaj mnie abym Ci zabanował konto na 30sek :P

:racaok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.