Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Zmiana URL


NCT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem ze zmianą domeny przypisanej do licencji. Wszystko niby się udało ale status mojej wpłaty od dwóch dni jest ciągle jako:"Payment Under Review" .

Wiecie może ile to będzie trwać? Albo czy jest jakiś okres ochronny na zmianę domeny?

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Generalnie w ciągu 48h powinno to być rozpatrzone, ale kilka osób z IPSu było na urlopach, więc pewnie brakuje im rak do pracy i należy być cierpliwym. Ewentualnie napisać ticket i zapytać co i jak.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem ze zmianą domeny przypisanej do licencji. Wszystko niby się udało ale status mojej wpłaty od dwóch dni jest ciągle jako:"Payment Under Review" .

Wiecie może ile to będzie trwać? Albo czy jest jakiś okres ochronny na zmianę domeny?

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

Czy to jest usługa płatna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innym temacie już pytałem.

http://forum.invisionize.pl/topic/34095-integracja-joomla-25-z-ipb-adres-forum-do-licencji/

Ale dla pewności jeszcze raz zapytam.

Właśnie kupiłem lickę ip.b z drugiej ręki. Sprzedający dokonał na moje konto transferu licencji.

Czy, do aktywacji licencji wystarczy podać domenę: www.mojastrona.pl

, pomimo, że licencja będzie się znajdować w subdomenie tej domeny: www.forum.mojastrona.pl ?

lub pod innym, dowolnym adresem z tej domeny: www.mojastrona.pl ?

Inaczej pytając. Czy adres domeny, czy dokładny url do katalogu, gdzie są pliki ip.b ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o wysłanie wiadomości do jednego z członków ekipy zarządzającej.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.