Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z edytorem w prywatnych wiadomościach


Jurij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Dwie osoby z redakcji na moim forum skarżą się na błąd w edytorze tekstu podczas korzystania z komunikatora czyli prywatnych wiadomości. Objawy są takie:

1. CK Editor nie wyświetla się prawidłowo: post-1614-0-92363200-1350402907_thumb.pn

2. Występuje błąd załącznika: post-1614-0-00339500-1350402910_thumb.pn

3. Nie da się zmieniać tryb tekstowy / html

4. Nie da się pisać z widoku PW w shoutboxie.

Próbowałem wszystkiego, przywróciłem oryginalny wygląd bitu edytora i css, przebudowałem szablony, odświeżałem pamięć podręczną i mówią że nic. Nie bardzo umiem im pomóc, bo u mnie żaden z tych objawów nie występuje :blink:

Jaka może być tego przyczyna? Jak temu zaradzić?

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie,

Jurij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma ten sam problem lecz podczas pisania postu.

http://forum.invisionize.pl/topic/34240-brak-edytora-oraz-wysylania-szybkiej-odpowiedzi/

IPS narazie nic nie poradził bo dla nich wszystko "działa"

Czekam na kolejne odpowiedzi.

"Ale ja mam oryginalny klucz patrz!"

http://scr.hu/1p4s/in3pa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziwne to wszystko... może IPS powinien pomyśleć nad wykorzystaniem innego edytora? Chociaż...

Testowałem i u mnie wszystko działa. Na koncie testowym wszystko działa. Niech mnie ktoś obeznany wyprowadzi z błędu jeśli się mylę, ale jeśli na jednym komputerze forum działa a na innym nie - to wina leży po stronie użytkownika któremu forum nie działa, a nie po stronie skryptu? Dobrze mi się wydaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem źródło problemu. Wcześniej nie mogłem go zlokalizować, gdyż zarówno na swoim koncie admina jak i na testowym miałem ustawiony język angielski forum. Przed chwilą jednak zalogowałem się z mojego komputera na konto zwykłego użytkownika i o dziwo miałem dokładnie te same objawy co w 1 poście. Zmieniłem język forum na angielski i problem zniknął...

Macie jakieś pomysły jak rozwiązać ten problem i dlaczego polskie tłumaczenie powoduje takie cyrki?

Edytowane przez Jurij
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Pewnie jakiś znak szczególny się ładuje do jsa. Wyczyść tłumaczenie public_js i sprawdź wtedy.

Możesz też spróbować wgrać spolszczenie ponownie.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba znalazłem solucję. Przejrzałem te błędy linijka po linijce, za którymś błędem trafiłem na frazę "Problemy z wysyłaniem?" , znalazłem ją w langu (są trzy frazy trouble_uploading w paczce językowej)

, przywróciłem tylko tę z core/public_js, odświeżyłem stronę i tada: post-1614-0-45479400-1350518212_thumb.pn W życiu bym nie pomyślał, że fraza w tłumaczeniu może powodować takie problemy - dzięki wszystkim za wskazówkę! ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety problem nadal występuje. Skasowałem całą paczkę public_js i nadal edytor nie działa jak powinien a w konsoli pojawiają się błędy... Na szybkiej odpowiedzi, na pełnym edytorze jest ok.

Edyta: tym razem fraza "Wyczyść folder" sprawiała problem. Dziwne to wszystko i niepojęte, ciekawe ile jeszcze takich fraz będzie problematycznych :unsure:

Edytowane przez Jurij
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradnik napisać mogę, ale na razie nadal walczę. Co prawda edytor pod PW działa, ale nadal otrzymuję raporty o niedziałającym czasami SB... W konsoli ciągle pojawiają się podobne błędy: post-1614-0-33791300-1350548253_thumb.jp :unsure: Walka jest utrudniona bo błędy nie występują u mnie tylko na czyimś komputerze a ponadto nadal nie mam pojęcia czemu jakaś fraza może zablokować poprawne wyświetlanie się elementów na stronie :unsure: Boję się tego, że będę zmuszony kasować coraz to nowe frazy stwarzające problem w nieskończoność lub aż do usunięcia zmian we wszystkich frazach w langu :icon_surprised:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.