Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Jak zrobić Podstrone Błedu


TomekxDD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce zrobić podstronę błedu taka jak ma : http://www.cs-spark.eu/aa

Proszę o pomoc wytłumaczy mi ktoś albo da jakis tutek ? jak to zrobić bo ktoś podawał mi juz linka na www ale ja nie rozumiem tego ^^ najlepiej jakby pawlos napisał mi tutaj / pw prosze

Kocham LODY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś smieszny panie moderatorze dając mi warna za to że bronie swoich prac. Gdyby powstało forum takie jak to o czystym plagiacie, sam bys chcial cos z tym zrobic. Inni by cie warnowali to bylo by do smiechu? Nie napisalem tam nic złego. Nie stworzyłem żadnej wojny tylko napisałem grzecznie czy może przestac ciągnac ode mnei i wstawiac wszedzie linki do mojego forum. Tego posta tez nie usuwaj niech sie tym zajmie ktoś inny wyższy rangą. NIE WYRAZAM ZGODY na to aby osoby trzecie linkowaly tutaj do mojego forum. I mam nadzieje ze to zrozumiesz! Albo też załoze wszedzie w sieci konto o twoim nicku "semenedar" i bede grał debila, tak jak robi to on i jest bezwinny. Wysłałem do was zgłoszenie abyście sie tym zajeli, lecz kare dostaje tylko ja.

Powinniście zrobić jakąś zmianę w regulamienie bo to dzieje sie coraz częściej i nie tylko dotyczy mnie!

Edytowane przez PawelS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz bronić swoich prac to z tym idź do sądu. Sam jesteś śmieszny i nie interesuje mnie gra w debila z Tobą. Czy nie rozumiesz że ktoś sobie otworzył temat a Ty mu go zawalasz swoimi skargami? I jeszcze żądasz KARY dla założyciela tematu za to że Ci być może (lub nie, bo mnie to nie interesuje) zawinął jakiś szablon, awatar albo inna pracę z Twojego forum? To TUTAJ ma dostać za to karę? Puknij się w czoło i kolejne ostrzeżenie dostajesz za głupie komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze 20 ostrzezen mi daj, wisi mi to, zrob porzadek w temacie dwoma kliknieciami i bedzie ok. Przy okazji usun link w poscie autora do mojego forum bo nie wyrazam na to zgody aby on tam byl.

Edit

Sobie też daj warna

Sam jesteś śmieszny i nie interesuje mnie gra w debila z Tobą

odczuwam to jako obraze w moja strone.

Edytowane przez PawelS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego tu nie będę usuwał. Pierwsze słyszę, aby ktoś nie wyrażał zgody na link do swojego publicznego forum który sam podajesz w swoim profilu. Przy okazji poprzedniej Twojej wojenki mówiłem Ci, abyś takie sprawy załatwiał sobie sam a nie robił chlewu na forum. Forów podobnych do Twojego są MILIONY, nie jesteś tutaj żadnym extra wyjątkiem ze swoim CS. Więc się przestań unosić że ktoś chce mieć podobną stronę błędu, albo tabelkę. W zgłoszeniu które wysłałeś żądałeś podania adresu IP autora tematu czego ja dla Ciebie NIE ZROBIĘ, z prostej przyczyny- sam sobie załatwiaj swoje problemy. Jeżeli ktoś kradnie z tego forum to TO FORUM się tym zajmuje wtedy a nie będziemy tu robić szopki w każdym temacie że ktoś coś komuś wziął. Koniec dyskusji i zostajesz odstrzelony.

PS- Rejestrujesz się jako Bolek12, by na PW kontynuować dyskusję. NIE INTERESUJE mnie Twój CS ani Twoje spóźnione wyznania, że być może w tym temacie, nie powinieneś był tego pisać.

DawPi, odwiesi Twoje konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Konto PawelS odwieszone.

Informuję po raz ostatni: prywatne wycieczki, jakieś żale do innych użytkowników proszę załatwiać innymi kanałami aniżeli na tym forum. Nie jesteśmy stroną w waszych konfliktach i takie zachowanie nie będzie tolerowane.

semenedar bardzo ładnie to wszystko wytłumaczył i poprowadził, za co mu dziękuję. Powtarzam: forum invisionize.pl nie służy do prowadzenia jakiegokolwiek rodzaju przepychanek między użytkownikami. Macie coś do załatwienia - zapraszam na policję, na spotkanie przy kawie i omówić te problemy, a nie na forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.