Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Wygląd forum


St0wa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć zwracam się do was z kolejną sprawą otóż, mój wygląd forum nie co się zmienił otóż kategoria z działami nr1 jest umieszczona inaczej niz kategoria 2 z działami, dużo by tutaj tłumaczyć pokaże wam na ss, celowo podkreśliłem kolorkiem o co mi chodzi, a no i wiadomo zrobiłem cenzure

http://forum.invisio...236271__ss.jpeg

Nie jest to wina skinu, bo gdy zmieniam na inny jest tak samo, po prostu pierwszy raz mam taki problem.

... schodząc z tematu jeżeli można prosiłbym również o download hook'a Forum Icons, z góry dziękuje

Edytowane przez DawPi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jaki to adres? Jak nie chcesz go podawać to i nie proś o pomoc nas, a napisz do IPSu - jeśli to błąd forum to z chęcią Ci pomogą. A jak jakiś wymysł to odeślą Cię np. do nas, a wtedy.... musisz podać adres. Takie zrządzenie losu, dobre nie?

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na firefoxie 16.02 jest git: post-1614-0-07796600-1353246855_thumb.jp :)

1. Więc to wina tego konkretnego PC. Poczyść ciastka, dane przeglądarki, zrestartuj ją... Jak to nie pomoże to niech wyłączą, adbloki, no scripty i testują...

2. Takie nuty to możesz sobie w profile song dawać, a nie katować tym wszystkich na dzień dobry :mellow:

3. Ta tabelka na pół ekranu też dobrze o forum nie wróży... Jak znajdę coś ciekawego i będę chciał się zarejestrować to to zrobię <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.