Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Nowa zawartość.


zoxovsky
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez AMIGAnTOMEK,

Rekomendowane odpowiedzi

Również mam to samo i tak samo jest to na domyślnym stylu, więc ta porada:

Kolejno możesz porównywać części Twojego stylu z domyślnym 3.4 i wprowadzać zmiany.

Raczej się nie sprawdzi... a nie ukrywajmy że jest to delikatnie mówiąc irytujące

Ticket wysłany zobaczymy co poradzą

Kiedy będziesz coś wiedział ufam, ze podzielisz się wiedzą? Bez sensu jest spamowanie tym samym problemem : )

Edytowane przez snakey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój skin był wykonywany na zamówienie jakiś czas temu, nie mam juz niestety kontaktu do kodera. Sam mam sobie go zaktualizować, dobrze tylko jak?

Przy wersji 3.3.4 nie było żadnych problemów, teraz kiedy zrobiłem upgrade do 3.4.0 wyskoczyło to.

Edytowane przez snakey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No i co Cię tutaj dziwi? Po prostu skin nie jest aktualny i trzeba zrobić jego aktualizację. Jak jak jak? Jak nie potrafisz to się trzeba tego nauczyć lub to komuś innemu zlecić.

Serio czasem Was nie rozumiem - uważacie, że jest do każdej operacji poradnik na 100 kroków wyjaśniający totalnym początkującym każdy punkt. A tak nie jest - musisz się tego nauczyć sam, jak się chcesz tym zająć. My możemy pomóc, ale wyręczyć? :o

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już problem rozwiązany.

Jest to wina (TB) Group Format oraz Group Color in User Personal Card Link

czyli winna jest modyfikacja, która formatuje nazwę użytkownika na format grupy (kolor, styl etc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o wysłanie wiadomości do jednego z członków ekipy zarządzającej.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.