Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Archiwizacja rozmów z prywatnego komunikatora


Jurij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam do Was prośbę. Odkryłem na swoim forum pewną nieprawidłowość (IPB 3.3.4) odnośnie archiwizowania długich pogawędek na PW. Jeśli np. rozmowa ma więcej niż 10 stron, to po kliknięciu odnośnika do archiwizacji rozmowy na mailu wysyłany jest tylko jej fragment. W jednym z moich przypadków było to pierwsze 8 stron (niepełne), a rozmowa miała kilkanaście. Czy jest to błąd skryptu czy błąd serwera? Jeśli skryptu, dajcie znać czy u Was też występuje. Sprawa dotyczy też użytkowników najnowszej wersji, bo nie wiem czy problem został rozwiązany w najnowszej wersji skryptu :) Jeśli moje przypuszczenia się potwierdzą, trzeba będzie zgłosić błąd w trackerze...

 

 

Pozdrawiam,

 

Jurij

Edytowane przez Jurij
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Podejrzewam, że skrypt próbuje wszystko pobrać i przeparsować w locie, a następnie spakować. Na 99% jest bo może nie bug, ale niedopracowanie. Do zgłoszenia.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.