Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem - Jak edytować szablon z pod FTP


remixs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy mógł by mi któryś z szanownych Państwa  podać ścieżkę do pliku odpowiedizalnego za index aktualnego szablonu? Dodałem wywołanie skryptu proilnka przez panel administracyjny , edycje wyglądu i od tamtej pory nie mogę się zalogować. Czy jest możliwość poprawy tego pliku z ręcznie przez FTP? Wystarczy sunąć jedną linię w indexie, ale jak wyżej napisałem nie mogę się zalogować.

 

Proszę o pomoc,

Pozdrawiam.

Edytowane przez remixs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja 1:
      1.1 Przy logowaniu na forum mam białą stronę z linkiem "index.php?app=core&module=global&section=login&do=process"
      1.2 Gdy próbuje wczytać ją ponownie to dostaje komunikat:

Nie masz uprawnień do tego!
Wystąpił błąd podczas próby logowania. Spróbuj ponownie

Sytuacja 2:
    2.1 Przy logowaniu do panelu admina mam białą stronę z linkiem  admin/index.php?adsess=&app=core&module=login&do=login-complete
    2.2 Gdy próbuje wczytać ją ponownie to dostaje komunikat:
 

Dane użyte podczas logowania nie były poprawne

 
 
 
Powód:
W panelu admina w edycji szablonu, w pliku odpowiedzialnym za stronę główną forum, umieściłem wywołanie uszkodzonego skryptu prolink.pl.
 
Rozwiązanie:
Potrzebuję edytować plik "boardIndexTemplate" i usunąć jedną linię includującą ww. skrypt.
Chce to zrobić z pod FTP BO NIE MAM DOSTĘPU DO PANELU ADMINA I EDYCJI SZABLONÓW
 
Problemy:
Nie wiem gdzie na FTP znajdę plik odpowiedzialny za wyświetlanie indexu forum.
 
 
 
 
Wystarczy? :icon_surprised:

Edytowane przez remixs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh uwielbiam to wasze niby forum supportowe. Utrudniacie życie jak mało kto i nie potraficie pomóc. Piszę, że chce się dowiedzieć czy jest możliwość edycji bitu szablonu z zewnątrz, to Ci mi żebym sprawdził jaki błąd dostaję... Po co? Nie mam ochoty naprawiać skryptu prolinka tylko go usunąć.

Poradziłem sobie sam.

 

Do zamknięcia, specjaliści...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie widzę powodu - takie osobniki zawsze się znajdą. A ja już nie mam zamiaru tłumaczyć im ułomne myślenie, zupełnie nie pasujące do administratora forum IP.Board.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.