Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Trol na foum :/


Mdx91
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Budyn,

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem że jeden user przyczepił się do religii innego usera :/ Nie działają bany bo używa proxy, mail zakłada nowy, i cookies może wyczyścić. Jak mogę go zniechęcić, bo pozbyć wiem że się nie da. Chcę to zrobić tak aby nowi userzy nie czuli urazy co do tworzenia nowego tematu (moderowane posty to jedyne na co wpadłem). Macie jakieś pomysły na takiego trolla?

admin4YSh2.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o PW bo toll pisze posty obrażające konkretnego usera ;)

 

Akceptacja przez admina niestety odpada bo tylko ja jestem adminem a chciałbym zrobić tak żeby po obu stronach było dobrze czyli: Nowych jakoś ograniczyć ale tak żeby nowi nie uciekli, a dodatkowo tak żeby tego trolla jakoś zniechęcić :/

wiem że to nie będzie łatwe ale może ktoś rzuci takim pomysłem żeby to zrobić żeby wszystkim było dobze? ;)

Edytowane przez Mdx91

admin4YSh2.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działanie jest ściśle tajne i poufne, a zdradzenie owej tajemnicy byłoby szkodliwe dla osób, które zakupiły tę modyfikację. Generalnie po zainstalowaniu tokena śmierci na komputerze trolla nie ma on wstępu na Twoje forum pod jakimkolwiek kontem. Co nie zmienia faktu, że prężnie działająca moderacja i administracja jest lepsza w zwalczaniu trolli a banowanie do skutku najlepszą metodą odpierania ataku :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że włączenie moderacji postów jest potraktowaniem wszystkich nowych użytkowników jako potencjalnych przestępców, trolli, spamerów itd. Znacznie lepszym rozwiązaniem (moim skromnym zdaniem) jest umożliwienie zaufanym moderatorom oznaczania jako spamera delikwenta który choćby w jednym poście zaczyna swoje gorzkie żale, dodania go na czarną listę, a potem możesz sobie szybko i sprawnie zbanować zablokowane w ten sposób konta :) Usunięcie niechcianych postów to także dwa kliknięcia. Bez karania wszystkich nowych użytkowników. Prędzej czy później mu się znudzi...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Co do X postów też bym był ostrożny bo jak nie będzie mógł pisać postów/tematów to będzie na PW jechał ;)
Zobacz sobie jeszcze na to:
http://community.invisionpower.com/files/file/6138-sos34-report-troll-or-spam-post/
 

Edytowane przez Budyn
  • Lubię to 1

pre_1383606035__stonefly2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.