Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Shoutbox - Po włączeniu hook'a strona główna przestaje działać


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem. Zainstalowałem shoutbox, wszystko ładnie działa, ale gdy włączam Hook - Shoutbox: Global  v1.3.2, to strona główna pada. Reszta Hook'ów działa poprawnie, shoutbox dodał mi się do listy u góry. Po wejści na niego bez hooka global :

 

Przepraszamy, nie można odnaleźć tego!
[#404]

Przepraszamy, nie można odnaleźć strony którą chcesz zobaczyć. Proszę kliknąć tutaj aby powrócić na stronę główną forum


Potrzebujesz pomocy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie bardzo rozumiem, jak może się pojawiać taki błąd od SB pierwszy raz w życiu? Pytałeś się autora tego SB? Pewnie nic Ci nie odpowie, bo nie on jest autorem, a obecnym właścicielem, ale warto zapytać.

Poza tym - warto odinstalować SB i zainstalować ponownie.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalowałem ponownie kilka razy, w różnych wersjach.

Czy jest możliwe, że miejsce na którym stoi moja domena ma czegoś "za mało"? Jakiś dodatek, oprogramowanie, biblioteka? O ile się nie mylę to linux, czy jest to możliwe? (jeśli tak to dowiem się dokładnie na czym stoi forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiłem powyższą linijkę, reinstallowałem SB jednakże to wciąż niczego nie zmieniło.

W ACP mogę do konfigurować, jednakże nie da się włączyć nawet głównej strony forum, ten sam error z nginx'em. Zaznaczam już, że pomyliłem się i jest on zainstalowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No to pozostaje napisać do autora tego dodatku i zapytać dlaczego na serwerach z ngixem nie chce to działać. Ja tutaj nie widzę sensu i powinno, ale z jakiejś nie wyjaśnionej przeze mnie przyczyny, nie chce.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.