Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

MotM - Zmiana daty (?)


Mdx91
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Mdx91,

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem/pytanie. Posiadam moda Member of the month i chciałbym aby użytkownik wybrany w marcu, widniał jako użytkownik lutego i tak z każdym miesiącem np. w sierpniu jako user lipca itd.

Na początku miesiąca wybieram użytkownika (przeszłego miesiąca), ale widnieje on jako user aktualnego miesiaca.

 

Czy da radę to jakoś zmienić? Tak jakby opóźniać moda o miesiąc? :)

 

Troche to chaotycznie napisałem, ale mam nadzieje ze zrozumiecie ;)

admin4YSh2.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu w bicie tego moda czy kodzie odpowiadającym za tytuł belki z nagłówkiem (bo jak rozumiem to w sidebarze się wyświetla?) zmienił na sztywno tłumaczenie "Użytkownik minionego miesiąca:" lub "Użytkownik poprzedniego miesiąca:". Z resztą dla mnie sprawą oczywistą jest, że dana nagroda jest za zasługi z poprzedniego miesiąca, bo przecież nie da się wybrać najbardziej zasłużonego użytkownika z danego miesiąca przed jego upływem. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj link do moda.

http://community.invisionpower.com/files/file/5399-hq-motm-member-of-the-month/

 

 

 

Ja bym na Twoim miejscu w bicie tego moda czy kodzie odpowiadającym za tytuł belki z nagłówkiem (bo jak rozumiem to w sidebarze się wyświetla?) zmienił na sztywno tłumaczenie "Użytkownik minionego miesiąca:" lub "Użytkownik poprzedniego miesiąca:". Z resztą dla mnie sprawą oczywistą jest, że dana nagroda jest za zasługi z poprzedniego miesiąca, bo przecież nie da się wybrać najbardziej zasłużonego użytkownika z danego miesiąca przed jego upływem. 

 

Tak, wyświetla się (u mnie) w sidebarze. Co do tłumaczenia to nie jest to takie proste bo w tytułowej belce nie wyświetla miesiąca ale wyświetla w informacjach:

 

n21WL.jpg

admin4YSh2.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym to zostawił jak jest, przecież wszystko jest ok. Użytkownik przez cały luty pracował aby w miesiącu Marcu zostać użytkownikiem miesiąca. Wprowadzenie zmian będzie wyglądało dość dziwnie "Gratulujemy X jako nowemu Userowi minionego miesiąca... Bez sensu :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej byłoby cofnąć datę na forum o jeden miesiąc, tyle że to nie ma najmniejszego sensu. Niestety nie posiadam tej aplikacji, więc nie zajrzę do plików. Może po prostu spytaj autora, od którego zakupiłeś tę modyfikację, czy byłaby taka możliwość?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/* Query for the motm? */
				$this->DB->build( array( 'select' => '*', 'from' => 'HQ_motm', 'order' => 'id DESC' ) );
				$this->DB->execute();
				
				while( $query = $this->DB->fetch() )
				{
					$motm[] = $query;
				}
				if (isset($motm))
				{
					$amotm = IPSMember::buildDisplayData( $motm[0]['m_id'] );
					$month = $motm[0]['month'];
				

 

 

$lprof = IPSMember::makeProfileLink( $motm[0]['username'], $amotm['member_id'], $amotm['members_seo_name'] );
					
					$output = $this->registry->output->getTemplate('boards')->hookMotm( $amotm,$days,$ratio,$photo,$fname,$joined,$online,$month,$lprof,$award_display,$count,$addnote );
					return $output;

 

 

if (isset($motm))
				{
				
					$amotm = IPSMember::buildDisplayData( $motm[0]['m_id'] );
					$month = $motm[0]['month'];
				

 

 

if ( $amotm['_online'] == 0 )
					{
						$online = sprintf($this->lang->words['motm_offline'],$amotm['_last_active']);
					} else {
						$online = $this->lang->words['motm_online'];
					}
					$lprof = IPSMember::makeProfileLink( $motm[0]['username'], $amotm['member_id'], $amotm['members_seo_name'] );
					
					$output .= $this->registry->output->getTemplate('boards')->hookMotmSide( $amotm,$days,$ratio,$photo,$fname,$joined,$online,$month,$lprof,$award_display,$count,$addnote );
					return $output;

 

 

if (isset($motm))
				{
					$amotm = IPSMember::buildDisplayData( $motm[0]['m_id'] );
					$month = $motm[0]['month'];
$output = $this->registry->output->getTemplate('boards')->hookMotm( $amotm,$days,$ratio,$photo,$fname,$joined,$online,$month,$lprof,$award_display,$count,$addnote );
					return $output;
<div style="border-bottom:1px solid lightgrey;padding-bottom:3px;">
						<h4> <span style="font-size:1.3em;">{$lprof}</span>
						<span style="float:right;color:grey;font-size:10px;position:relative;">{$this->lang->words['motm_title']}: <span class="ipsBadge" style="background:green;">{$month}</h4> 
						</div>
<p class="desc __forum_desc ipsType_small" style="padding-top:3px">
					{parse expression="sprintf($this->lang->words['motm_text'],$amotm['members_display_name'],$month,$joined,$days,$amotm['posts'],$ratio,$amotm['members_profile_views'],$amotm['pp_reputation_points'],$amotm['pp_rating_hits'],$online)"}	
					</p>
<template_data>$amotm,$days,$ratio,$photo,$fname,$joined,$online,$month,$lprof,$award_display,$count,$addnote</template_data>
<span style="color:grey;font-size:10px;position:relative;">{$this->lang->words['motm_title']} </span><span class="ipsBadge" style="background:green;">{$month} 
						</span>
<p class="desc __forum_desc ipsType_small" style="padding-top:3px;font-size:10px;text-align: justify; text-justify: newspaper">
					{parse expression="sprintf($this->lang->words['motm_text'],$amotm['members_display_name'],$month,$joined,$days,$amotm['posts'],$ratio,$amotm['members_profile_views'],$amotm['pp_reputation_points'],$amotm['pp_rating_hits'],$online)"}	
					</p>
      <template_data>$amotm,$days,$ratio,$photo,$fname,$joined,$online,$month,$lprof,$award_display,$count,$addnote</template_data>

 

 

Oto wszystkie fragmenty ze zmienną $month

Mam nadzieję że dobrze dałem kody i nie pominąłem jakiejś linijki :)

admin4YSh2.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ah to płatny mod. Mogę do niego zajrzeć, ale musiałbyś mi jakoś udostępnić do niego dostęp - albo FTP albo coś. ;)

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Znalazłem trochę inne rozwiązanie. Otóż w bicie zmieniłem zmienną {$month} na tekst "User Miesiąca" bez podawania konkretnego miesiąca. W paczce z tłumaczeniem jedną zmienną odpowiadajacą za wyświetlanie aktualnego miesiąca dałem w span

<span style="display: none">

Bo bez niej przestawiały się inne zmienne.

 

Wcześniej wyglądało to tak:

n21WL.jpg

 

A teraz wygląda tak:

C2VrM.jpg

 

Może wygląda to mniej atrakcyjnie, ale mniej pracy ;)

 

Dzięki wszystkim za pomysły i chęci :)

admin4YSh2.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.