Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Google nos


teez

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszukuj nosem
  • Wyostrz swoje zmysły: dostęp do informacji nie musi kończyć się na pisaniu, mówieniu i dotykaniu.
  • Internetowy znawca zapachów: starannie dobrane karty informacyjne zawierają zdjęcia, opisy i aromaty.
  • Zaciągnij się: w Bazie zapachów Google jest ponad 15 milionów nosobajtów.
  • Nie szukaj, nie wąchaj: włącz filtr SafeSearch, by uniknąć niemiłych niespodzianek. A fuj!

http://www.google.pl/intl/pl/landing/nose/

 

Ja już używam google nos, a wy?

 

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie używam Google nose w trosce o bezpieczeństwo prywatności własnych preferencji zapachowych, zdecydowanie lepszą usługą jest Yandex/niuch, które nie udostępnia naszych wonności do baz FBI, CIA czy Interpolu. Safe search jest mało wydajne, znacznie lepsze efekty uzyska się po instalacji stink blocka na Firefoxa. Co tu dużo mówić, Google zawaliło sprawę po całości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś chyba to pisałem, ale nadal się dziwię, że nie powstały jeszcze żadne peryferia komputerowe symulujące chociażby te podstawowe zapachy. Przecież przyjemność płynąca z gier byłaby wtedy niesamowita!

Kiedyś były takie karty rozszerzeń do PC. Niestety nie pamiętam jak to się nazywało i nie mogę teraz znaleźć. Jedyne co pamiętam że było kilka pojemniczków i zapachy były ze sobą mieszane (prawie jak tusz w drukarkach :) )

Edit: tu coś podobnego w założeniach: http://www.gamification.co/2011/03/23/games-you-can-smell-sensory-acumen/

Edytowane przez insp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś chyba to pisałem, ale nadal się dziwię, że nie powstały jeszcze żadne peryferia komputerowe symulujące chociażby te podstawowe zapachy. Przecież przyjemność płynąca z gier byłaby wtedy niesamowita!

Kiedyś były takie karty rozszerzeń do PC. Niestety nie pamiętam jak to się nazywało i nie mogę teraz znaleźć. Jedyne co pamiętam że było kilka pojemniczków i zapachy były ze sobą mieszane (prawie jak tusz w drukarkach :) )

Edit: tu coś podobnego w założeniach: http://www.gamification.co/2011/03/23/games-you-can-smell-sensory-acumen/

 

Ostatnio na PC'cie miałem ładny zapaszek + efekty specjalne. Dziwne.. Cała skrzynka była zadymiona. :icon_surprised:

W środę miałem niezły ubaw ze znajomych. Okazało się, że wszyscy wąchali, a jeden sprawdzał na 3 komputerach, bo mu nie działało! :crazy: 

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.